"ICE" - kristalni metamfetamin hidroklorid

HenryWeston

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 20, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
To je smešna metoda kristalizacije. Z metanolom in brezvodnim acetonom nastanejo čudoviti prozorni kristali, in če se za raztapljanje uporabi tudi malo IPA, lahko pričakujete prave osupljivce. Izpiranje s hladnim brezvodnim acetonom je dobra praksa in prav tako pomaga obarjati več iz matične tekočine.
Čas do dimljenja je lahko od 1 do 24 ur, prej, če dodate več acetona. Še nikoli nisem imel matične tekočine takšne barve, videti je, kot da sta bila kuhanje in ekstrakcija zelo težka!
 
View previous replies…

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nikoli pa še nisem imel matičnega likerja takšne barve, izgleda kot grobo kuhanje in ekstrakcija!

Morda svojih stvari še nikoli niste izpostavili dolgotrajni vročini, kot to počne avtor. Čeprav je to pomemben korak za odstranitev ketonskih ostankov.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
To je za racemični metamfetamin HCl, kajne? Ne za izomer Dextra?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
da, d,l-meth
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
ali se metoda razlikuje za racemični in d-meth ? ali lahko razložite razlike?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Čestitam vam za to delo. Ali je po vašem mnenju ali mnenju vaših prijateljev, ki izdelujejo racemične kristale, razlika med fazama taljenja in zamrzovanja v cevi? Čas zamrzovanja racemičnih kristalov, ki sem jih naredil, je predolg, nisem našel razloga?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Predolg je nejasen, seveda pa je odvisen od vetra, ki piha na cev, temperature in vlažnosti okoliškega zraka, atmosferskega tlaka in drugih dejavnikov. V podrazdelku Analitična kemija na tem spletišču je shema za izvedbo testa taljenja. To je smiseln preskus, ker ima metriko (met se topi pri približno 165-167 °C), če je ta višja ali nižja za zelo veliko, kaže na nedokončano reakcijo ali zelo umazan izdelek.
 
Top