🔍 Najbolj iskani!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Groba cena za prevzem tveganja za naročilo iz Kitajske, sicer pa je to dobro podjetje z dobrim in komunikativnim osebjem!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Na Poljskem lahko dobim methyloamine hcl 40% v vodi
2 bromo 4-metilopropiofenon
2 bromo 4-kloropirofenon
P2np
in druge kemikalije, če jih kdo potrebuje
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Koliko stane kilogram P2NP?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kako
2000 litrov CAS 96-48-0 na mesec. Imam metodo pošiljanja, ki deluje. Če vam to uspe, boste bogati?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Imam dobavitelja v Indiji!
Pošljite mi sporočilo!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali poznate
w katerega od teh majhnih krajev, ki prodajajo GBL in ga pošiljajo v ZDA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiol je na Kitajskem popolnoma zakonit (zakonitost je lahko povezana s široko paleto industrijskih uporab), kitajski prodajalci imajo veliko tega blaga in nizke cene, kitajskega dobavitelja morate prikriti in v svoji kuhinji narediti preprosto pripravo, da dobite GBL
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sintetični noid? Ali imate v mislih HGH z matičnimi celicami . Dobila sem ta tovor, namenjen bolnišnici Kaiser, je vrhunski, vendar se jih znebite, če poznate koga, ki bi jih želel, mi prosim sporočite, da zavzema veliko hladilnega prostora. Določili so mojo rotatorno manšeto in moji prijatelji lasje so se vrnili v prvotno barvo, ki je zajebana neverjetna. Počutiš se kot yohr nepremagljiv, ko delaš 3 tedenski niz, sem mislil, da sem bil spet 20.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Pozdravljeni,
Imam zelo dobre izkušnje s trgovcem iz Kitajske Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) hitra dostava (srednja Evropa), dobra cena. Na voljo so tudi drugi izdelki.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Pred kratkim so jih zaprli bili so del dea's sting Združene države so jih prevarale, da so mislili, da bodo učili kuhati, in jih aretirali na Fidžiju no, izgnali so jih s Fidžija in nato aretirali na havajskih otokih verjamem, da zagotovo ne naročajte pri njih
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ok, dobro vedeti, mi lahko poveste, kako to veste? Ali to vpliva tudi na druge dobavitelje?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Povsod je veliko bdo, zdi se, da ljudje mislijo, da je bdo zakonit, vendar je tik nad GBL na seznamu 1 pri DEA. Zato ti, ampak ne, hvala, za bdo nimam nobene uporabe. Zakaj Kitajska ne doda nekaj GBL, zaradi česar bi bila tehnično drugačna kemikalija, vendar ne bi vplivala na to, da bi jo lahko ponovno začeli pošiljati z novim imenom in številko CA in bi bili še vedno na dobrih tleh, kar zadeva zakonitost?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Že več kot pet let uporabljam redhim,com, ki se nahaja v Rusiji dobra izbira in pošiljanje Zdi se, da razmere v regiji ne vplivajo nanj
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Gospod, pravite, da bodo ti fantje poslali GBl v ZDA?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Za kitajske kemikalije in perkurzorje lahko priporočim Skyechem na wickr in organicchemistrypoland.pl (spletna trgovina, samo poglejte). Ne naročam v trgovini, ampak po elektronski pošti z istim imenom @proton.me. Kot vedno pri Poljakih bodite zelo spoštljivi in dodajte nekaj prijaznih besed, sicer pa bodite zelo kratki, njihova angleščina je običajno precej omejena. Prav tako raje povejte, da ga potrebujete zelo dobro zapakiranega, in ponudite, da boste za to plačali nekaj € več. Cene so zelo ugodne, zlasti za topila, na primer metanol 2,20 € na liter.
S3, https://shop.es-drei.de - je prav tako dober kraj, nemški dobavitelj kemikalij z odličnimi cenami za stvari, kot so silikagel, Kieselguhr, sredstva za sušenje in druge običajne stvari ter poceni pošiljanje znotraj Nemčije.
V Nemčiji je tudi Aurelio.de, dobavitelj za umetnike in restavratorje z zelo dobrimi cenami topil, kot sta etil acetat in aceton.
Vsi nemški dobavitelji potrebujejo dokazilo o starosti, recimo fotografijo osebne izkaznice za večino zanimivih stvari. Predlagam, da jim to brez vprašanja pošljete takoj, ko se registrirate v trgovini, z nekaj prijaznimi vrsticami in vse skupaj bo gladko potekalo.

Za steklovino/laboratorijsko opremo, vključno z velikimi stvarmi: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - prijazni fantje, najboljše cene, malo poklepetajte, dogovorite se za sestanek, odpeljite se v njihovo skladišče in vzemite, kar vam srce poželi, plačajte z gotovino in končano. Kaj bi si želeli več?
Seveda nikoli ne zahtevajte stiskalnic za tablete. To je edini res problematičen kos opreme, ki ga je najbolje kupiti na Kitajskem kot rezervne dele in ga poslati razstavljenega v več mešanih pošiljkah "Popravilni komplet za proizvodno enoto 77545ATd-B" - razumete, za kaj gre.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pozdravljeni, prosimo vas, da si vzamete čas in dodate ta spletna mesta v imenik povezav.
 
Top