Question 2-fdck

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pozdravljeni, ali mi lahko poveste, katero zdravilo je katero? Na primer

2-fdck = ketamin
mdphp = mdma

Rad bi vedel, za katero prepovedano snov gre. Ali obstaja kakšna, ki je podobna kokainu, in druga, ki je videti kot mdma?

Če obstaja kakšen forum, ki to pojasnjuje, ga lahko posredujete naprej? Najlepša hvala

Nyws1RHxnX
 

Attachments

  • lSULsQMhqe.jpg
    lSULsQMhqe.jpg
    105.2 KB · Views: 312

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Pozdravljeni Sadow!

Pri vašem vprašanju je treba upoštevati nekaj stvari.
Prvič, 2fdck ni ketamin, res pa je, da je pridobljen iz njega.
vendar ni litteralni ketamin niti ni podoben njegovemu izrazitemu učinku.
Po tej logiki bi lahko skoraj vse PCE-je obravnavali kot ketamin.

MDPHP nikakor ni MDMA in niti najmanj ne spominja na njegove učinke.
Je pirovaleron, pridobljen iz MDPV in alfa-PHP. In vivo je popoln NDSRI (niti eph, dopamin
seratonin reuptake inhibitor), medtem ko MDMA deluje kot šibek inhibitor ponovnega privzema, vendar močan
sproščevalec. Farmakološko je afiniteta MDPHP do SERT le delček afinitete MDMA.

Tretji del: za vsako ceno se morate izogibati 4CMC, saj je močan nevrotoksin, beta ketonski analog 4CMA.
ki je z N-metilno skupino pridobljen iz 4CA: nevrotoksina, ki ga raziskovalci uporabljajo za selektivno uničevanje seratoninskih celic.
4CMC se je v znanstveni literaturi izkazal za skoraj enako strupenega kot 4CMA in vivo,
skratka, ubija možganske celice.

2mmc : 2-metilni analog 4mmc (mefedron) je stimulans, medtem ko je 2mmc šibek dopaminergični
3cmc : 3-kloro derivat 3mmc (metafedron) je stimulans, sprošča dopamin, čeprav je manj močan kot 3mmc
NEP: nor-etilni derivat pentedrona, kratko delujoči stimulans in popolni NDRI
2FDCK proti OPCE: oba derivata ketamina (OPCE je tehnično derivat PCE) sta disociativna, 2FDCK deluje dlje zaradi lipofilnosti fluorske skupine v molekuli, šibko spominja na ketamin in ima bolj edinstvene učinke.
3MMA : 3-metilni derivat metamfetamina, zmeren stimulans, ki verjetno sprošča dopamin po trendu 4,3,2
eutilon: derivat metilona, bk derivat mdma. Entaktogen in stimulans, traja krajši čas in je manj rekreativen kot dve prej imenovani spojini.
5MMPA: Mefedren, tio pentilni derivat 4mmc, opazno šibkejši od matične spojine
6APB: benzofuran, pridobljen iz MDA, močan (vendar manj strupen) entaktogen z učinki, podobnimi MDMA.
MDPHP proti 4CMC: O tem smo se že pogovarjali x)
JWH210 : sintetični kanabinoid, soroden JWH 018, v eni študiji je bilo ugotovljeno, da je citotoksičen v odmerkih 5 mg/kg

Upam, da sem vam pomagal, moji DM so vedno odprti

Lep pozdrav
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pozdravljeni,Ali priporočate 3,4-DMMC?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pozdravljeni, brat, ne razumem dobro angleško, dobra spodbuda bi bila 3 cmc in 3mmc
 
Top