4MMC prosta baza s HCl/acetonom ni reagirala

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Naredil sem 4MMC freebase, vendar sem moral iti v službo, zato sem pustil freebase v steklenici 5h, in ko sem se vrnil domov, sem videl rumeno olje, ampak zelo zelo rumeno, zato sem vzel 10ml (za 20g 2b4m) in sem dal po kapljicah HCl in sem spustil veliko in sem imel rdečo barvo, ko sem testiral pH, tako da je bil 1-2, mislim, potem sem dal 50 ml acetona in pH je bil približno 4-5, tako da je bilo dobro, vendar ni bilo belega mleka, še vedno je bilo oranžno olje, zato sem se odločil, da bom olje dal v pireks ploščo in počakal jutri, danes zjutraj sem videl kristale na plošči, zvečer bom videl, ali je prišlo do sprememb, ali veste, kaj se je zgodilo? Zakaj je raztopina, čeprav ni bilo belega mleka, naredila kristale 4MMC?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
In ne razumem, zakaj imam toliko 4MMC, medtem ko sem uporabil samo 20 g 2b4m https://ibb.co/Dbrvm0Z
morda zato, ker sem pustila prosto bazo v steklenici 5 ur?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Katero topilo ste uporabili?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Običajno dodajanje kisline poteka z vodno plastjo, in sicer iz več razlogov.

Prvi razlog, da ne izgubite izdelka, gre ves v vodno plast. aceton in kislina dajeta nečistoče, aceton precej dobro raztaplja mefedron, še bolj pa v prisotnosti vode iz kisline.

Drugi razlog, če je vaš ph padel celo na 1, bo ob izhlapevanju vode vsa kislina odletela z vodno paro.

Barva izdelka je, kot se spomnite, pogosto posledica primesi 4-metilpropiofenona v bk4 (2b4m). Opazili smo, da ko ph pade pod 6, začnejo nečistoče izpadati

In kakovostno sperite topilo iz metilamina, potem ne bo odvečne teže in ne bo opeklo nosu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
ko vidim, kako izdelujete mefedron, ga ne bi hotel niti zastonj. kupi neumnosti, ki jih pišete masaker.
kupil sem od istega vektorja keton in imam čist bel prah in visoko učinkovitost. vi samo ne veste, kako to dobro narediti, in to je sinteza in to je problem.
To so osnove kemije, ti pa iz tega delaš egiptovske uganke. xD
 

Attachments

  • df6oqVPJue.jpg
    df6oqVPJue.jpg
    4.5 MB · Views: 329
  • x1HETGvrdO.jpeg
    x1HETGvrdO.jpeg
    5.1 MB · Views: 584
  • mWQS7FngXu.jpg
    mWQS7FngXu.jpg
    4 MB · Views: 323
  • 0wPI2iVtkL.jpg
    0wPI2iVtkL.jpg
    3.8 MB · Views: 321

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
to mi pove oseba, ki v kuhinji kuha mefedron v steklenih kozarcih in namesto filtra uporablja spodnje perilo. Ne zanima me, kaj si mislite vi, vaša raven znanja kaže vaš kuhinjski laboratorij. )))
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vodna plast, mislite zgornjo plast z metilaminom/vodo?

Ne vem, zakaj, moj pH se z nekaj kapljicami spremeni s 6-7 na 1-2.. Kupil sem pH-merilnik, tako da bom natančno preveril pH!

Izprala sem z acetonom in moj prah je tak: https: //ibb.co/Yhk2LKT Ja, je bel, vendar vidim nekaj majhnih zelenih reliefov.

Mislim, da bom ponovno kristaliziral z IPA.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Po reakciji (če uporabljate diklorometan) morate zgornjo plast vode ločiti z metilaminom. plast diklorometana je treba temeljito izprati iz metilamina (splošno pravilo več izpiranj, vendar z majhno količino vode).

Pri dodajanju kisline v diklorometan je treba vnaprej dodati vodo, izračun je 5 ml vode na gram mefedrona. Po nevtralizaciji proste baze s kislino ločite vodo (priporočam, da plast diklorometana nekajkrat temeljito sperete z vodo in to vodo izparite, v njej bo še vedno prah) in izparite, tako dobite največji izkoristek prahu. Nato prašek sperite z ledeno hladnim acetonom.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
plastični ph-metri ne marajo organskih topil , zato je bolje uporabiti dobre univerzalne testne trakove. Všeč mi je češkoslovaški jezik, zelo natančen.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Res ne razumem, torej mi pravite, da naj v 4-mmc freebase dodam vodo in nato dodam kislino? moja kislina HCl je 36-38 %, zato je v njej voda...

To je moj rezultat, ko sem prejšnjič naredil 4-mmc: https: //ibb.co/4mJFQLj

moj pH ni bil 1-2, ampak 6-7 (barva pH testa je bila zelena) in po tem, ko sem dal HCl do 6-7, sem dal aceton in videl sem belo mleko s kamnom 4mmc, to ni dobra metoda? Ker sem isto metodo uporabil pri tej sintezi, samo HCl sem dodal do veliko..

Obstaja toliko sintez, da ne vem, katera je najboljša. 😅
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ali lahko poimenujete dobro metodo, pri kateri zaradi mešanice acetona in vode izgubite veliko prahu?

da, lažje je vse zakisati v vodo, v klorovodikovi kislini je premalo vode, da bi prah popolnoma izločili v vodo.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
čeprav delajte, kot veste, verjetno veste bolje))) manjša konkurenca na trgu)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
alkohol močno raztaplja mefedron. primeren le za gojenje kristalov s pogojem, da dobimo nazaj ostanke praška iz matične tekočine.
Etil acetat izpira slabe nečistoče v mefedronu, poleg tega je zelo kemično aktiven in običajno vsebuje ocetno kislino.
le suhi aceton dobro odstrani nečistoče ali diklorometan/dikloroetan (po teh je treba še vedno izpirati z acetonom, organoklorni strup)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
če želite dobiti odgovor, morate napisati, kaj točno ste naredili.
ps. tema o mefedronu, ne o 3,4-metilendioksi metamfetaminu
ustvarite temo najboljša varianta
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Made mmc dont need laboratory equipment to made on big scale also if u are Smart u dont need.
Na dcm je preveč dela in potrebujete tu veliko opreme.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
za filtriranje je potrebno samo spodnje perilo. premikanje navzdol in bodite ponosni nanj))))
ampak resno, laboratorijske standarde so si izmislili idioti, če vas poslušam. EtOAc lol
Etil acetat je podvržen hidrolizi v alkohol in kislino, pa še alkalno mu daš))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Če je mmc zakonit u se lahko igra z laboratorijsko opremo.
Če pa hočeš, da je 500 kg na dan, imaš reaktorsko steklo 1000 l
Samo 100l in je drag. na Poljskem uporabljajo plastični reaktor 1000l in mešajo vrgel aceton kisline in konča ilegalni laboratorij dont Igrajte se z lepo laboratorij naredil hitro prodati hitro in kupiti.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg njenega reaktorja 8000 l potrebujejo, če na eno delo pripravijo.
Kdo uporablja 1000l stekla)))) Samo jeklo ali prevlečeno s PTFE. Nekateri uporabljajo polietilen, vendar bodo plastifikatorji prišli v prah.
Dobra oprema in pravi proizvodni cikel pospešita postopek in izboljšata kakovost.
Ni vam do tega, da me učite, vaša tehtnica je daleč od 500 kg naenkrat ali na dan, kuhate nekaj kg in poskušate upravičiti svoje govno kuhanje, veliko lažje je ne poskušati biti ponosen na sranje in še bolj ne objavljati ga. Sedaj pa se iz nekega razloga poskušaš prikriti, to je smešno))))
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Čista prosta baza.
 

Attachments

  • s8MfEw1RQj.jpeg
    s8MfEw1RQj.jpeg
    5.6 MB · Views: 551
  • m4pYgCuWSt.jpeg
    m4pYgCuWSt.jpeg
    4.7 MB · Views: 315

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
To barvo sem dobil, ko sem raztopino v steklenici pustil 5h
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
čista brezbarvna brezbarvna tekočina lol
 
Top