4MMC prosta baza s HCl/acetonom ni reagirala

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
In ne razumem, zakaj imam toliko 4MMC, medtem ko sem uporabil samo 20 g 2b4m https://ibb.co/Dbrvm0Z
morda zato, ker sem pustila prosto bazo v steklenici 5 ur?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Katero topilo ste uporabili?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Običajno dodajanje kisline poteka z vodno plastjo, in sicer iz več razlogov.

Prvi razlog, da ne izgubite izdelka, gre ves v vodno plast. aceton in kislina dajeta nečistoče, aceton precej dobro raztaplja mefedron, še bolj pa v prisotnosti vode iz kisline.

Drugi razlog, če je vaš ph padel celo na 1, bo ob izhlapevanju vode vsa kislina odletela z vodno paro.

Barva izdelka je, kot se spomnite, pogosto posledica primesi 4-metilpropiofenona v bk4 (2b4m). Opazili smo, da ko ph pade pod 6, začnejo nečistoče izpadati

In kakovostno sperite topilo iz metilamina, potem ne bo odvečne teže in ne bo opeklo nosu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vodna plast, mislite zgornjo plast z metilaminom/vodo?

Ne vem, zakaj, moj pH se z nekaj kapljicami spremeni s 6-7 na 1-2.. Kupil sem pH-merilnik, tako da bom natančno preveril pH!

Izprala sem z acetonom in moj prah je tak: https: //ibb.co/Yhk2LKT Ja, je bel, vendar vidim nekaj majhnih zelenih reliefov.

Mislim, da bom ponovno kristaliziral z IPA.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Torej moram dati vodo pred ali za HCl, da izločim čim več 4MMC?

Ne, verjetno ne vem bolje, vendar je bil zame dober rezultat belo mleko, če moram zakisati z vodo, bom to storil
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
za raztapljanje prahu potrebujete le vodo pred HCl, zato boste vzeli največ (če dodatno sperete plast dсm z majhno količino vode). Nato morate vodo previdno izpariti (lahko na primer v vakuumu ali peščeni kopeli, glavno je, da se ne pregrejete nad 110 stopinj). Običajno vodno plast sperem z organskim topilom za čiščenje, nato vodno plast delno uparim in jo dam kristalizirati (prej sem objavil fotografije kristalov premera 20 mm, izdelani so s podobno tehnologijo)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tukaj je fotografija https://ibb.co/ZWcfSyy
Ta prah je pridobljen iz odpadne matične tekočine po večkratni kristalizaciji. odločil sem se, da ne bom zavrgel preostale oranžne tekočine, jo očistil in dobil prah. Na levi fotografiji je začetek kristalizacije v raztopini.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Torej, če razumem, po metiliranju imate dve plasti, na vrhu imate metilamin/vodo, na dnu pa prosto bazo 4MMC, zakislite pred odstranitvijo zgornje plasti ali po njej? (Žal mi je, da sem Francoz in ne Anglež, tudi z google translate imam nekaj težav, da bi razumel pomen..) Po tem pa 4MMC freebase sperete z vakuumom ali peščeno kopeljo. Imam MgSO4 za odstranjevanje vse vode, vendar ne vem, kako naj ga uporabim, ali naj ga dam v freebase 4MMC, dodam majhno količino vode, premešam in odstranim vso vodo?

Zelo slabo mi je, oprostite. :confused:
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Razgraditi (odvreči) plast vode z metilaminom
2. Sloj dcm temeljito sperite z vodo (jaz naredim enako količino, tj. če imamo 1 liter dcm, sperem 4-5-krat z enim litrom vode, skupaj torej 4-5 litrov vode).
3. Izprani plasti dcm dodam vodo (za vsak gram originalnega bk4 vzamem 4 ml vode)
4. Počasi dodajam klorovodikovo kislino, med dodajanjem kisline po delih previdno mešam in mešam še 3 do 5 minut. Kislino dodajam pri ph 6, zadnji odmerki kisline so veliko manjši od prvih odmerkov.
5. Ločim plast vode (pustim jo), plast dcm sperem s čisto vodo (na osnovi 1 grama bk4 začetnega 0,5 ml vode) in previdno premešam, lahko dvakrat.
6. Povežemo plasti vode (voda iz korakov od 3 do 5) in izparevamo pri temperaturi, ki ne presega 110 stopinj. Po izhlapevanju zmes sama kristalizira, se ohladi in triturira z acetonom.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U vrzite kislino HCl in pozneje vodo 2 ali 3x in vodo u segrevajte in u dobite mmc voda izstopi prah u dobite Enostavno.
Toda v velikem obsegu veliko dela
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nimam peščene kopeli ali vakuuma :(((( imam 13g 4MMC za 20g 2B4M, tako da yielf 65%, i level up ahah ! :)))))

Torej segreješ vodo in dobiš 4MMC v prahu in potem? In vaše olje 4MMC? Kaj boš naredil?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Pozdravljeni, brat, ali mi lahko pomagate... želel sem kristalizirati to freebazo... po zakisanju freebaza s kislino... segreješ freebazo na 110° in jo vržeš v hladen aceton in tako naprej? ali bi moral freebazo pred segrevanjem zmešati z nekim topilom?
 

Attachments

  • vLUZ5sBX18.jpg
    vLUZ5sBX18.jpg
    391.6 KB · Views: 306

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ali segreto zakisano freibazo zmešam z acetonom ali segrejem freibazo in jo nato vržem v aceton?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
ali je normalno, da se kristali mdma počasi oblikujejo, ko v freebase nalijete hladen aceton
 

Attachments

  • ip0vtVew1G.mp4
    4.3 MB · Views: 0

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Peščena kopel je kovinska posoda s peskom, grelnik je navadna električna peč.
Vodo, v kateri je mefedron, uparimo s kislino, dobimo prah, ki ga speremo z acetonom, dokler ni bel (tudi izpiranje z acetonom mora sčasoma postati brezbarvno). Acetonska pranja v zamrzovalniku, nekaj moke bo padlo iz njih (da, to je bolj umazan izdelek).
Kristale lahko dobite iz vodke, to je najlažji način.
Ko prosti osnovi dodate kislino, prosta baza tvori sol (ne obstaja prosta baza brez olja).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Izparite vodo na 110 stopinj, ohladite ostanek in šele nato napolnite z acetonom ter temeljito filtrirajte. Če prašek ni bel ali če je izpiranje z acetonom močno obarvano, ponovite izpiranje z acetonom.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
alkohol močno raztaplja mefedron. primeren le za gojenje kristalov s pogojem, da dobimo nazaj ostanke praška iz matične tekočine.
Etil acetat izpira slabe nečistoče v mefedronu, poleg tega je zelo kemično aktiven in običajno vsebuje ocetno kislino.
le suhi aceton dobro odstrani nečistoče ali diklorometan/dikloroetan (po teh je treba še vedno izpirati z acetonom, organoklorni strup)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
če želite dobiti odgovor, morate napisati, kaj točno ste naredili.
ps. tema o mefedronu, ne o 3,4-metilendioksi metamfetaminu
ustvarite temo najboljša varianta
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Made mmc dont need laboratory equipment to made on big scale also if u are Smart u dont need.
Na dcm je preveč dela in potrebujete tu veliko opreme.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
za filtriranje je potrebno samo spodnje perilo. premikanje navzdol in bodite ponosni nanj))))
ampak resno, laboratorijske standarde so si izmislili idioti, če vas poslušam. EtOAc lol
Etil acetat je podvržen hidrolizi v alkohol in kislino, pa še alkalno mu daš))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Če je mmc zakonit u se lahko igra z laboratorijsko opremo.
Če pa hočeš, da je 500 kg na dan, imaš reaktorsko steklo 1000 l
Samo 100l in je drag. na Poljskem uporabljajo plastični reaktor 1000l in mešajo vrgel aceton kisline in konča ilegalni laboratorij dont Igrajte se z lepo laboratorij naredil hitro prodati hitro in kupiti.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg njenega reaktorja 8000 l potrebujejo, če na eno delo pripravijo.
Kdo uporablja 1000l stekla)))) Samo jeklo ali prevlečeno s PTFE. Nekateri uporabljajo polietilen, vendar bodo plastifikatorji prišli v prah.
Dobra oprema in pravi proizvodni cikel pospešita postopek in izboljšata kakovost.
Ni vam do tega, da me učite, vaša tehtnica je daleč od 500 kg naenkrat ali na dan, kuhate nekaj kg in poskušate upravičiti svoje govno kuhanje, veliko lažje je ne poskušati biti ponosen na sranje in še bolj ne objavljati ga. Sedaj pa se iz nekega razloga poskušaš prikriti, to je smešno))))
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8

Ali ste morali ponovno segreti prosto bazo ali ste jo samo vrgli v hladen aceton? Ali naj hladni aceton samo zmešam s prosto bazo pri sobni temperaturi?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
:D:D:unsure::unsure::unsure: Slabi angleški streli so bili sproženi! Prevzemanje pokrivanja na vaših nogah!
 
Top