5-minutna sinteza metkatinona (iz psevdoefedrina)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
psevdo/efedrin acetat je zelo topen v vodi in bo reagiral s kmno4.. ne poskušam vas udariti, ampak snov deluje (res lep seks na njej) , prav tako pa tudi metkatinon acetat (ne bo bazičen, ker je zmes zelo kisla, od kisa)
Nisem prišel sem, da bi lagal, samo hočem proizvesti hcl brez baziranja te stvari
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Zahvaljujem se vam za povratne informacije, tega postopka še nikoli nisem izvajal. Gre za moje teoretične ugotovitve. Zelo bi bil hvaležen za slike vašega izdelka v tej temi.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
To lahko storim, vendar, kot sem rekel, bi imel zelo raje sol hcl.. in ne bi zapravljal denarja za efedrin (precej drag)
Vendar bom naredil majhno reakcijo in objavil slike..

Poleg tega je fant rekel 8-9 ph, kar je precej osnovno... kis je kaj, kot 2 na ph lestvici? Mislim, da se vse, kar je nad 6-7, stopi v lepljiv pekel, zlasti na štedilniku.
objavil bom to grdo stvar, ampak kot sem prebral na spletu, vsaka organska kislina naredi nestabilno sol, ki se po sušenju spremeni v sranje.
Zato bom poskusil tudi s hcl, vendar so denar, čas itd. na nizki ravni
Vseeno pa bom poskusil tudi anorganske kisline
Hvala
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Tovariši, efedrin sem pridobil iz tabletke, kako ga sintetizirati s temi materiali, natrijevim hipokloritom, permanganatom in ocetno kislino, imam samo te
 
Top