kompleti za sintezo 5cl na Kitajskem

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Lahko

(2-bromoetil)benzen CAS: 103-63-9 uporabiti namesto 5-bromo-1-pentena?

 

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ali želite povedati, da

2-bromoetil)benzen CAS: 103-63-9

se lahko uporablja tudi, vendar bi bil nekoliko šibkejši? Ali veliko šibkejši? Hvala.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Nihče ne ve, domnevam, da gre za 10-50-odstotno moč matične spojine. Poskusite najti izvirni članek o derivatih 5Cl, morda je bil testiran fenil-etilni derivat.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Ali kdo potrjuje, da je to glavni ingridient?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Da, vendar boste imeli nizko jakost snovi.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
tako s tem 4 materiali/sestavinami.
bi ta metoda delovala za izdelavo 5cladb?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Pozdravljeni, po veliki nesreči smo se ponovno vrnili. Medtem ko sem razmišljal o nakupu, da bi poskusil točno to pot/recept , me je zanimalo, ali bi lahko 5-bromo-1-fluoropentan (št. cas 407-97-6) nadomestil 5-bromo-1-penten (cas 1119-51-3). Ty vnaprej za odgovor.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
i wpuld say ge
kemikalije za izdelavo jwh18 in ur144 je veliko lažje dobiti.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Toda , ali sta ta jwh18 in ur144 močnejša od 6cl-adb-a ali celo 5cl-adb-a ?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3

Točno tako, glede na moje 7-8-letne izkušnje je bil kralj 5F-SGT-151. Super težka sinteza. 5F-ADB in 5F-MDMB-2201 sta bila nekoliko nižja, vendar še vedno super močna. Od noidov, ki so prišli na trg v zadnjem letu, pa je najmočnejši 6cl-adb-a in nato 5cl-adb-a. Še vedno pa oba nista podobna kralju 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE). Za tradicionalnega 10-letnega kadilca noidov je ta ADB-Butinaca, ki ga zdaj vsi prodajajo, zelo blag in ima nizko moč, zato se ne bo vrnil po njega, kot bi se vrnil po 6cl-adb-a. Da bi dosegli polovico učinkov 6cl-adb-a, morate podvojiti količino uporabe butinaca na "sredstvih". Trenutno poskušamo najti ta predhodnik cas. 1971007-89-2 - IUPAC - Metil (S)-2-(1H-indazol-3-karboksamido)-3,3-dimetilbutanoat, da bi preizkusili trenutni recept tamad , bodisi z 1-bromo-5-pentenom (verjetno bo rezultat 5cl-adb-a) bodisi z 1-bromo-5-fluoropentanom (verjetno bo rezultat nekaj močnejšega). Vse sestavine najdemo doma (EU), vendar je iz nekega razloga, medtem ko ima celo fluoropentan normalno ceno (drag kot molekula, vendar normalno, mislim, da je "maščobna tekočina"), penten super drag. Pravkar so nas spet prevarali pri zgoraj opisanem predhodniku. In medtem ko smo naročili nekaj materialov doma, smo ponovno začeli iskati prekurzor. In opravičujem se, če kršim pravila o "pridobivanju virov", vendar sem tako razočaran...
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Naredil sem napako glede cas, imel sem v mislih številko postavke 27248 na Kajmanskih otokih
 

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
öncelikle bu hizmetlerden çok teşekkür ederim.
Zbrala sem vse predmete. Vendar nisem mogel najti glavne sestavine. Ali je v redu, če to anno sestavino uporabim kot indol ali potrebujem več informacij o glavnem predmetu. Ali imajo glavni artikli številko cass?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Za nobenega od predhodnikov nisem našel casovnih številk. Tudi nekateri Kitajci, ki prodajajo celoten komplet ali sam predhodnik, se zdijo trgovci na drobno in vam ne dajo niti IUPAC. Ali pa tega niti ne vedo. V clearnetu je caymanchem izdelek/postavka 27248
 
Top