SCAM Tuji trg Obvestilo

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Draga družina v Breaking bad forumu. smo kosili tuj trg najboljši temni net trg za poslovno platformo, radi bi povabili na naš trg za poslovanje, in hvala Breaking bad forumu za to priložnost, da objavite tuj trg Obvestilo.

Obvestilo.

:


Uveljavljeni prodajalec ima lahko brezplačno opustitev prodajalca od 15. januarja 2022 do 7. februarja glede na čas kmetije, ki je bila sprejeta šele po tem, ko bo zavrnjena brezplačna opustitev prodajalca, nova opustitev prodajalca 125$ je treba plačati.

Upravljanje tveganj
pogovor kupca s prodajalcem je šifriran s ključem PGP, vaš pogovor se samodejno izbriše, ko ga ponovite, nimate tvegane pretvorbe na tujem trgu, samo varno šifrirano PGP.

nikoli ne poskusite tega
Vse to so prevara nikoli ne poskusite to: Binarna programska oprema, Forex programska oprema, Bitcoin več programske opreme, FOREX signal,

FE
dokler kupec ne dobi nobenega izdelka od vas, bo kovanec in vse ostalo držalo, admin pa bo rešil spor. Morate dokazati močne dokaze, da ste izdelek poslali kupcu, trg ni bil nikoli dokončan v 14 dneh ali 7 dneh, Naša prednostna naloga je dati naše zaupanje strankam.

Prodajalec
ne dajemo nobene vrednosti nobenim povratnim informacijam ali oceni trga; videti moramo le vaše čiste dokaze o pošiljanju in močne dokaze o izdelku, ki ga želite prodati.

Kaj je Escrow?
Hranjenje vašega kovanca pri tretji osebi, dokler se vaše naročilo ne zaključi in se kovanec ne sprosti na prodajalčev račun.

Ime trga za tujce
Odpoved prodajalca 125$
Uveljavljeni prodajalec brezplačno
Provizija - 3$
Jezik- angleščina kitajščina espanol francoščina japonščina korejščina arabščina
Prstni odtis: 60625456C542617DDEBD3756140FA76B1F93869E


URL naslov trga
http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/


Sporočilo upravitelja
Romios
 

Attachments

  • wGeCYaNX1R.png
    wGeCYaNX1R.png
    35.2 KB · Views: 478
Last edited:

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
če je kdo kdaj naročil od tu, prosim, komentirajte, ali je to resnična tržnica
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
pregled trga temno oko

http://darkeyepxw7cuu2cppnjlgqaav6j42gyt43clcn4vjjf7llfyly5cxid.onion/hs/alien-market.html
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
da, vidim, da je zakonit. samo ni tržišče, ki sem ga navajen videti.

če ste administrator, želim preveriti enega od prodajalcev, če je pravi ali prevara. in če, kako lahko vidim ocene za nekaj vaših prodajalcev. iščem zaupanja vrednega prodajalca izdelka, ki ga potrebujem, vendar ne morem videti veliko stvari na vaši strani.
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lahko preverite in pozdravite veliko prodajalcev, vendar na seznamu ne morete dobiti prevare zaradi escrow
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Torej je vsak posel zavarovan s skrbništvom?

kako lahko s svojega profila pišem administratorju na tržnici?

ali je vsak posel zavarovan?
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
prav tako poskušam vstaviti svoj ključ pgp in vaša tržnica mi ne dovoli vstaviti ključa pgp
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
v bistvu, če ste administrator. ali mi lahko pomagate pri prodajalcu vašega spletnega mesta z majhnim naročilom nečesa? plačal vam bom provizijo za pomoč pri nakupu pri prodajalcu. on ima nekaj, kar potrebujem, vendar potrebujem čist in surov visokokakovosten karfen.

Ali mi lahko pomagate pri nakupu pri njem?
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lahko preverite ime digitalnega prodajalca john09389 upam, da lahko uživate
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
lahko kliknete podporo in pišete administratorju sem samo kupec
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
tuji upravitelj trga je tako koristno, da sem odprl spor, da mi povrnejo denar v 24 urah, hvala, kolega.
 

jalamazhi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
po mojem mnenju je tuji trg najboljši in tester potem drugi trg, ker močna escrow in nihče ne more scam admin so res super hitro, so odzivna vozovnica za hitrejše,
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
hvala za vaš prispevek. vendar iz nekega razloga vse funkcije niso na voljo za moj računalnik.
nimam možnosti, da bi napisal administratorja ali vstavil svoj ključ pgp v svoj profil.

Vidim možnosti, vendar funkcije ne delujejo. ne vidim nobenih pregledov za prodajalce.
To je samo nizkokakovostno spletno mesto in izgleda kot prevara spletno mesto za mene.
 

dhmragud

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
imam naročilo pred včeraj stran ni prevara millionmind22 trg je zelo palico, tako da za vas je prevara, ker ne morete skenirati druge
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
tuji trg je najboljši temni neto trg, ki sem ga dobil, in podpora sta zelo koristna
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Všeč mi je funkcija tujega trga go in enostavna za uporabo
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
moj močan raziskovalec tuji trg je čista in resnična, tisti, ki so rekli prevara so prevaranti
 
Top