SCAM Tuji trg Obvestilo

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
točno tako zelo jim ni uspelo ponarediti, da bi bilo lažje, če bi to preprosto naredili zares :ROFLMAO:
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
NI ZAKONITO NE KUPUJTE.
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3


dobro hvala bro! i go tthe občutek, da je bilo to sranje ponaredek, prevara ali morda LE!
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
ja skoraj vsak račun, ki pravi, da je resničen, je bil ustvarjen uro po tem, ko je bila objavljena ta objava o tujem trgu, in njihova edina sporočila govorijo o tujem trgu, če vidite koga, ki poskuša kupiti na tej strani, ga obvestite.
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
ne verjemite GrumpyPenis on je lier on post negativne povratne informacije o številnih trgu in nazadnje vprašal denar za odstranitev negativnega mnenja tako previdno ljudje s tem scammers (GrumpyPenis) on nimajo Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
ne verjemite GrumpyPenis on je lier on post negativne povratne informacije o številnih trgu in nazadnje vprašal denar za odstranitev negativnega mnenja tako previdno ljudje s tem scammers (GrumpyPenis) on nimajo Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
ne verjemite uporabniku GrumpyPenis on je lair on post negativne povratne informacije o številnih trgu in nazadnje vprašal denar za odstranitev negativnega pogleda tako previdno ljudje s tem scammers (GrumpyPenis) on nimajo Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
ne verjemite GrumpyPenis on je lier on post negativne povratne informacije o številnih trgu in nazadnje vprašal denar za odstranitev negativnega mnenja tako previdno ljudje s tem scammers (GrumpyPenis) on nimajo Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Imam in je delovalo
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
ne verjemite GrumpyPenis on je lier on post negativne povratne informacije o številnih trgu in nazadnje vprašal denar za odstranitev negativnega mnenja tako previdno ljudje s tem scammers (GrumpyPenis) on nimajo Penis on je lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
mali panis ali veliki lol
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Uporabnik GrumpyPenis je lažen, videl sem, da je objavil objavo o več trgih v pregledu
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
naročil sem ponarejeno identiteto na tujem trgu in jo uspešno dobil.
 

nima854

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
podpora na tujem trgu je lepa, dobil sem vztrajno ponovitev od upravitelja
 
Top