Sinteza alfa-PVP (lestvica od 1 do 10 kg). Celotno video navodilo.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dober večer, oprostite, ali vas lahko prosim za pomoč? Na podlagi tega recepta sem naredil sintezo Alfa pvp https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone vse sem naredil po opisu, razen destilacije etil acetata, zakisanje sem pripeljal do 5, dal v zamrzovalnik in soli niso izpadle, kako naj popravim situacijo? nato sem raztopino izparil do 1/2 pri temperaturi 74-77 in spet dal v zamrzovalnik in vse brez rezultata, morda se je kdo že srečal s tem? prosim, pomagajte mi!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Če je v njem kislina, jo morate izpariti pri nizki temperaturi ali v vakuumu. Ostanke lahko dobite kot črno smolo. Za njeno kristalizacijo morate uporabiti kemično čist suh aceton. Če gre za gospodinjski aceton, lahko pride do težav. Poleg acetona obstaja tudi metoda čiščenja, če lahko smolo dobite in jo raztopite v vodi. Vodo s topilom izločite iz nečistoč in pri ohlajanju kristalizirajte izdelek iz vodne raztopine.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali vam je uspelo tako kot v videoposnetku?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dober dan, hvala za pomoč, vse mi je uspelo, celotna težava, kot razumem, je bila v etil acetatu po njegovem popolnem pokvarjenju in razredčenju s suhim acetonom, ponovno sem ga zakisal in nato so izpadle soli.
 
Top