Charges dropped Amarvelbio: Odpoved naročila

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Naročam pri podjetju amaervelbio
Speck z +86 186 2709 5160 Jenny tan
Njene jasli +86 132 9790 9263 AmarvelBio
Po plačilu mi nehajo odgovarjati
Jenny je rekla, da bo trajalo 3-4 dni
2. dan se je začela obnašati neodzivno in ni odgovarjala.
Imam posnetek zaslona pogovora, ki ga lahko pošljem na mengment of bbgate .
Edini razlog, zakaj sem naročil pri njih, je, da sem videl, da so objavljeni v bbgate.
Želim si, da bi uporabil sistem escrow
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, zakaj niste uporabili BB Escrow? Ali mi lahko pošljete posnetke zaslona v DM, prosim? Kateri oglas ste uporabili za to naročilo? Mislim, ali ste prepričani, da so to telefoni upravljavca amaervelbio, ne iz ribolovnega računa?
Ker, kot vem, nimajo menedžerja Jenny tan.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Teh telefonskih številk ni.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kot razumem kronologijo dejanj, ste pisali v stik : +86 13297909263 iz oglasa, on pa vam je dal drug kontakt? To moram jasno vedeti. Prosim, povejte mi jasno vso zgodbo.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pogovarjal sem se z jenny, z njimi imam že tretje naročilo brez težav. ta človek je verjetno samo nestrpen, ker potrebujejo do enega tedna, da samo pošljejo, vendar so zame vedno dostavili.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
imel sem 2 naročili pri AmarvelBio in wuhan win group brez kakršnih koli težav , skupaj 50 kg
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Kako je videti vaš 2b4m obrazec ga ??
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
pošteno so morda zasedeni, na svojo številko sem čakal približno 8 dni, ker so bili zasedeni po pomladnem festivalu
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Kaj naj bi vam odgovoril ta ubogi agent? Verjetno ste jo zasuli z vprašanji o tem, ali je bilo naročilo že poslano ali kdaj bo poslano.
Nič čudnega, da vam je nehala odgovarjati, saj si lahko samo predstavljam, kako nadležno mora biti odpisati nekomu, kot ste vi.
Če nekomu pošljete denar brez depozita, potem se nehajte vznemirjati, sprijaznite se z morebitno izgubo ali pa se naučite potrpežljivosti.
Podjetja, kot je to, so samo prevozno podjetje, fizično nimajo blaga.
Upoštevajte, da je bil pred mesecem dni na Kitajskem praznik in vse ni delovalo več kot teden dni!
Z AmarvelBio sem opravil nekaj naročil in pošiljke so vedno prispele.
Če moderator potrebuje dokaze, jih lahko zagotovim.
Ne bodite obrekovalci, potrpežljivost je ključna.
Lep pozdrav.
Ne pozabite se opravičiti, če vaš paket prispe.
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, zelo dobro razumem vaš položaj.

Pri nakupu izdelkov je najbolje pravočasno dodati hitre kontaktne podatke.
Neposredni telefonski klici so učinkovitejši od komunikacije po elektronski pošti.

Usposobljenemu prodajalcu ne bo spodletelo, če se bo odzval na telefonski klic stranke.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Prebral sem vse komentarje. Nekateri od vas imajo prav nekateri od njih nimajo prav.
Zgodba na kratko . Vzpostavil sem stik z Jenny , pred dogovorom je odgovarjala na mojo masažo v eni sekundi , ko sem plačal, mi je prenehala odgovarjati . ni važno, da nadaljujem z zgodbo. Sklenili smo dogovor
Rekla je, da bo 3-4 dan sem recive številko poti.
Po več kot 4 dneh sem ji poslal masažo je ignorirala me.
Masažo sem poslal tudi njenemu vodji in tudi on ni bil na voljo.
Tako sem bil pod pritiskom, da me je prevarala. Ko sem naredil to objavo in po bbgate mangment mi pomaga. Stopili so v stik z mano in rekli, da je bil izdelek, ki ga želim, razprodan in lahko dobim povračilo. Zdaj čakam na povračilo in vas bom vse posodobila.
Nekaj točk
* Tudi če nimam potrpljenja, lahko odgovori na mojo masažo
2* če nimate izdelka, kako vzamete denar in kako ga ne posodobite
3* če veste, da boste zamudili ali ne morete dobaviti, kako ne posodobite stranke.

tnx ste vsi
 
  • Like
Reactions: vis

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
kateri izdelek ste naročili?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ti si bil do nje grob, ona pa je s tabo ravnala tako, kot si zaslužiš.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Sem jenny tan, o tem, kar je rekel, želim razložiti zase, da naše podjetje ne bi bilo diskreditirano,v nadaljevanju je zapis klepeta WhatsApp med mano in metilaminom

Na splošno traja 3-4 dni od tovarne do našega zastopnika po plačilu, vendar me je Methylamine začel potiskati za številko za sledenje šele drugi dan, nato pa sta 3. in 4. februar vikendi, vendar nikoli ni prenehal potiskati tudi med vikendom. Vedno sem se odzval že prej, toda potem, ko sem odgovoril, so njegova sporočila kot bi bila kot deževnica, zato nisem odgovoril za dan ali dva.

Ker imam veliko več odličnih strank, ki vsak dan čakajo na mojo storitev, sem že zaprosil za povračilo za metilamin. Preprosto ni časa za razlago in razlago. Zaradi njegovih nesramnih sporočil se počutim res depresivno in stresno. Torej ciao ciao prijatelj.
 
Last edited by a moderator:

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ne pozabite, da je na drugi strani tudi človek (zelo pogosto pri rednem delu)
Kitajski prodajalci imajo pogosto stranke z vsega sveta in 'so zelo zaposleni. Nič 'se ne bo spremenilo zaradi vašega hitenja in pošiljanja neželene pošte, paket ne bo prišel hitreje do vas!
Pokažite več sočutja do drugih, imejte več potrpljenja, Ne obravnavajte vseh vnaprej kot prevarante. če ste paranoični, ne pošiljajte denarja brez depozita.
Mogoče bo Sierra nekega dne napisala vodnik, kako delujejo vse te tovarne na Kitajskem in celoten posel s predhodniki.
Sierra to zelo dobro ve.
Lep pozdrav.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Kot sem uganil v prejšnjem prispevku, se je metilamin obnašal kot otrok.
Zaradi obrekovanja (priložena slika) bi ga bilo treba izločiti iz skupnosti.

G.Patton

glede na predložene dokaze bi morali spremeniti ime teme, da ne bi zavajala ljudi.
Z največjim spoštovanjem
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To je zelo zanimiva situacija. Pri tem ne moremo govoriti o tem, kaj je prav in kaj narobe. Priča smo sliki, v kateri pomanjkanje dobaviteljev vpliva na kakovost storitev. Stranka ima vedno prav, tudi če je nestrpna. Bolje je imeti 10 pozitivnih mnenj in nobenega negativnega kot 20 pozitivnih in eno negativno.

Kljub temu smo se prepričali, da Amarvelbio ni prevarant. Vendar to ne spremeni dejstva, da morate pri sklepanju poslov uporabljati depozite.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Kot je dejal hizenberg
Ni pravega ali napačnega
Jenny mi povrne denar .
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Gospod Heisenberg kot lastnik bi moral ostati nevtralen in vse obravnavati enako (kar je storil - spoštovanje).
Vendar pa vsi vidijo, za kakšno "dramo" gre.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top