Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
opravljeno thx
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Zdi se, da ne morem najti brezvodnega acetona ... Kadar koli sem v preteklosti uporabil aceton za sintezo, je bil to aceton iz
v trgovini s strojno opremo, blagovna znamka se imenuje klean strip. Kakšna je razlika in ali se lahko aceton iz trgovine s strojno opremo uporablja v

sintezo amfetamina???

 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Sprašujem samo iz radovednosti ... če ne bi mogli dobiti 2-litrske bučke z ravnim dnom, ki jo vidimo v prvem videoposnetku, in bi jo nadomestili z nečim, kot je galona mleka, ali bi se zaradi vročine stopila in v bistvu kontaminirala sintezo?
Ali v istem prvem videoposnetku uporabimo vseh 50 g natrijevega hidroksida za raztopino?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Izvedete lahko poskus: v tovrstno steklenico nalijte 60-70 stopinj vročo vodo in jo pustite stati 10-15 min. Upoštevajte, da na to steklenico ne morete priključiti povratnega kondenzatorja.
da
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
ali bo uporaba brez refluksa povzročila kakšne težave pri sintezi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Topilo bo delno ali v celoti izhlapelo.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ne strinjam se z vami, lahko precej natančno ugotovite, ali je oseba legitimna ali ne, kupite postavite nekaj vprašanj.

In ne, razlog za SMART ljudi je, da ne dajejo svojih stikov javno, saj je vse, kar je javno, nenadoma na seznamu opazovanih oseb organov pregona. Manj ljudi ve za nekatere dobavitelje, bolje je za ljudi, ki so resni in delajo v velikem obsegu.

Do neke mere se ne strinjam z G. Pattonom, da, BBliste ponujajo legitimne vire, vendar so neregulirane, ko gre za cene. Z nekaterimi sem govoril in njihovi argumenti so smešni.

Cene bi morale biti regulirane na forumu, ki ustreza zunanjemu trgu, in se še naprej regulirati, ne pa uporabljati ameriškega sistema vrednot "odprtega trga".
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
To pomeni tržno gospodarstvo. Nihče ne bo prodajal z izgubo. Če bomo regulirali cene, nihče ne bo sodeloval z nami. Mi lahko reguliramo samo izpolnjevanje poslov kot storitev spremstva.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
G.Patton,

Tudi glede tega prispevka se ne morem strinjati z vami.

Ljudje bodo delali tukaj, če bo obstajal trg, povpraševanje pa je, kot vidimo, na forumu veliko.

Urejanje trga ima ne pomeni izgube za prodajalce, tako ne deluje gospodarstvo. Če imate reguliran trg, to pomeni, da bo več potencialnih ponudnikov zainteresiranih za delo na forumu, člani pa se bodo počutili bolj varne.

Na primer, dajmo primer:

Eden od vas, aktualnih prodajalcev tukaj na seznamu BB, prodaja P2nP / 1KG za 200$, ciljna cena v Evropi je 100$. Kar pomeni, da ima prodajalec vsaj 100 % dobiček, kako je to izguba, če bi bil trg reguliran na 100 $/KG? Seveda bodo imeli dobiček, ne 100 %, ampak morda 20 %.

To je posel in ga je treba ustrezno obravnavati, verjamem, da bo forum na dolgi rok imel več izgub zaradi nereguliranega trga, saj kot lahko vidite, večina članov dejansko išče vire zunaj foruma, ker ljudje vedo, da je trg zunaj foruma veliko cenejši in da je kakovost enaka.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ste zelo nenavadna oseba.
Če ljudje vprašajo za izdelek, trdite, da ga vedno lahko najdete in vse pod običajno ceno.
vendar nikoli ne odgovorite neposredno . Samo res, na zelo zahrbten način.
Ne zaupam vam, da bi bil iskren.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nisem razumel vaše poante.

Če se želite o tej temi pogovarjati še naprej, mi pošljite sporočilo PM.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, ali mi lahko pomagate ?

Ali je z vašo metodo, prikazano v videoposnetku, mogoče namesto Al/Hg v THF vzeti litijaluminijev hidrid (LiAlH4) ?

Ali lahko kopiram vaš način sinteze z uporabo LiAlH4 v THF ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, gospod. LiAH je samo za laboratorijsko uporabo, je ZELO piroforen. preberite varnostni list tistega, s čimer želite delati, prosim! prav tako imate postopek za redukcijo LiAH nekje v tem razdelku, če boste iskali in videli, boste res opazili, da sta zelo različna.

NaBH4 je dober nadomestek, preverite nit.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

auch mit LiAH-Reduzierung
torej bi lahko z NaBH4 namesto Lialh4 v THF kopiral postopek iz vašega videoposnetka ?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hej, fantje, to sintezo sem že večkrat uspešno izvedel z zelo dobrimi rezultati. Žal pa me pri tem moti vonj po izopropanolu. Kaj pa etilacetat? Ali je mogoče izo nadomestiti z etil acetatom? Hvala vnaprej, draga skupnost.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
da, ta sinteza odlično deluje z etil acetatom, le ocetne kisline uporabite manj kot pri izopropanolu, sicer bo vse v redu.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ali poznate postopek za sintezo amfetamina iz redukcije z LiAlH4 v THF, ki ga je treba hitro in kratko opisati ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Tukaj imate, prosim, ne zažgite svoje hiše
Šulgin to nekaj desetkrat opisuje tudi v knjigi Pikhal
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne ravno, v tem podforumu poiščite postopek za NaBH4. prvi je brezplačen drugi se znajdete sami :p
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Ali lahko delite tega ponudnika ali mi ga pošljete v zasebnem sporočilu?
 

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Cam mi nekdo zelo podrobno opiše, v katerem trenutku moram pri pripravi aluminijevega amalgama izliti raztopino živega srebra iz aluminija? Ni mi jasno, ali mora nastati težka siva debela oborina ali ne.
 
Top