Poročilo o sintezi amfetamina (vendar neuspešno, iskanje rešitev)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Slišal sem od ljudi, ki so imeli popolnoma enake težave z aluminijasto folijo!!! In čeprav bi morala biti reakcija verjetno tem močnejša, čim tanjša in manjša je folija na koncu, je bil najučinkovitejši način, da sem aluminijasto folijo raztrgal na 2x2 do 3x3 cm. koščke in jih nato dal v električni drobilnik kavnih zrn ter mešal 20-30 sekund, dokler niso bila prisotna zrnca.
Poleg tega tudi navodila za sintezo, ki so bila uporabljena na začetku, verjetno niso bila najprimernejša! Potrebnih je bilo kar nekaj poskusov, preden je na koncu iz sintez sploh kaj nastalo! Kar je bilo verjetno zelo odvračajoče.... :)
Nato sem poskusil z navodili za sintezo iz videoposnetka!!!
Z edino razliko, da so namesto živosrebrovega nitrata 2 raztopili živo srebro v dušikovi kislini in to raztopino uporabili za sintezo namesto suhega živosrebrovega nitrata!
Eksotermna reakcija je res precej silovita, če nanjo niste pripravljeni in česa takega niste doživeli v polnem teku! Kljub temu jo je mogoče izvesti s 50 g. P2NP sintezo z zadostnim hlajenjem (in po mojem mnenju dobrim prezračevanjem in deaeracijo) je mogoče dobro izpeljati!
Lahko poskusite, da bi vaša mešanica izopropanola, P2NP in ocetne kisline reagirala naenkrat.
Od PRVEGA poskusa po navodilih v videoposnetku je izkoristek po dvakratnem izpiranju z brezvodnim acetonom še vedno zelo blizu izkoristku, navedenemu v videoposnetku!!!!
Omeniti moram, da nihče od sodelujočih pri sintezi, vključno z mano, nima nobenega predhodnega znanja kemije!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ne opravljate čiščenja z ekstrakcijo A/B po sisnt ezi? Potem tudi vse nečistoče skalirate.
Govorite o učinkovitosti in aluminijasto folijo s škarjami razdrobite na majhne kvadratke? Ne misliš resno, kajne?
To je ena od najbolj zapletenih in dolgotrajnih metod za pripravo aluminijaste folije, kar jih poznam.
Ne pravim, da se motiš, vendar v nobenem primeru ni učinkovita.
Če so majhne trdne kroglice folije tako dobre, zakaj ne bi uporabili aluminijevih zrnc? To bi bilo idealno, vendar tega spet nihče ne priporoča. Če mi lahko kdo pove, katera fizikalna lastnost je najpomembnejša za zmanjšanje količine aluminija s P2NP, bi mi to zelo pomagalo.

Ker mi od prvega poskusa proizvodnje amfetamina tudi uspeva, včasih bolj včasih manj dobro, me zanima ozadje, subtilnosti, na kaj moraš biti še posebej pozoren. Poskusil sem že toliko stvari spremenil, ne da bi točno vedel, kaj za in zakaj, to mora biti zdaj konec, če potem mora obstajati razlaga za spremembo, razlika, ki je smiselna in me pripelje naprej, da vedno dobim enako količino v enaki kakovosti.

Še vedno sem odprt za vsak predlog, vendar prosim z razlogom, z veseljem tudi povejte, kaj je narobe in kaj ne more delovati in zakaj to ne deluje.
Preizkusiti vse praktično nima smisla zame zaradi velikega števila možnih različic.
Upam, da imate za to razumevanje.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Moški po amalgelieren umije aluminijasto folijo
3 X z vodo, kar bi verjetno moralo zadostovati za odstranitev vseh še prisotnih nitratov živega srebra...., če to počnete pozorno!!!!
Vaša Freebase je po postopku vrenja prisotna raztopljena v IPA ! Potem bi moral biti živosrebrov nitrat topen v IPA, da bi končal v končnem izdelku, če je po pranju aluminijaste folije še vedno prisoten ali?

In za aluminijasto folijo .... jo preprosto natrgajte na večje in manjše kose in jih nato na kratko premešajte!!!!
To je zaenkrat najboljša metoda ... razen tega, da bi s škarjicami za nohte rezal tudi na 0,5 X 0,5 cm velike kose, če bi ne's drugače ostalo, če bi bil to moj problem do cilja!!!! ) Kupljeni aluminijasti granulat za laboratorij je verjetno najbolj idealna rešitev, razen dejstva, da verjetno stane dvakrat toliko kot gospodinjska aluminijasta folija in da še eno naročilo, zaradi katerega bi lahko postali opazni, ni zaželeno.
Žal mi je tudi, da se nisem dovolj jasno izrazil glede nekaterih podrobnosti... to v resnici nikoli ni bil moj cilj!
Od prvega poskusa sinteze po video navodilih ( z živim srebrom v dušikovi kislini anstadt živosrebrov nitrat 2 suh) je izkoristek stabilen v količini in kakovosti... po mojem mnenju!!! Uživam dolgo dolgo časa dnevno in s prepričanjem amfetamin s tem rezultatom sem 100% zadovoljen!!! Potrebujem 3 do 4 majhne sledi in sem jasen , aktiven in Alkehol ne postane problem tako hitro!!!!
To je tudi vse, kar imam povedati o tem! Želel bi izmenjati ves dan tukaj, vendar je moj razpoložljivi čas omejen!
Moj nasvet če kaj ne gre po pričakovanjih z vašo sintezo ... naredite točno tako kot pri sintezi ki je prikazana v videu.to v vsakem primeru bolje kot poskusiti začeti v zadevi o kateri imate točno upoštevano ne veliko idejo (vedno predpostavljam svoje nerazumevanje).
Sunny greeting´s........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Najprej je bila živosrebrova sol raztopljena v vodi, ko naredite končno reakcijsko maso alkalno, živosrebrova sol ostane večinoma v vodni fazi.
Drugič, po sintezi VEDNO izvedem ekstrakcijo A/B, pri kateri faze ločim s petrol etrom, kar zagotovi popolno ločitev soli.
Končno izpiranje z acetonom bi odplaknilo tudi zadnje ostanke. Zaradi živega srebra me ne skrbi.
Samo zaženem drobilnik, lažje ne bi moglo biti.
Presenečeni bi bili, če bi malo raziskali, aluminij ima skoraj vedno enako ceno za kilogram, ne glede na obliko, in poleg trgovin z laboratorijsko opremo obstajajo tudi drugi načini naročanja granul.
Uporabil bi ga, če bi mi kdo povedal, zakaj bi bili granulati boljša izbira. Preberite, da prvič od granul, sicer se vedno govori o foliji.
Torej menite, da je dušikova kislina skrivnostna sestavina za dosleden donos in dober izdelek?
Moram te razočarati, uporabljam jo od začetka in vsaka sinteza je drugačna, včasih dobra včasih slaba in včasih katastrofalna, torej mora biti nekaj drugega.
Moje znanje o sintezi amfetamina je sestavljeno iz tega, kar sem našel za branje, in mojih več poskusov, od katerih so skoraj vsi dali nekaj uporabnega. Le število možnih postopkov ali sprememb se zdi neskončno, zato iščem rešitev, ki bi dobro delovala.
Pri videu me moti, da je amalgam narejen drugače, kot je v navodilih, ekstrakcijo proste baze naredim z ločevalnim lijakom, tja ne smeš nujno vliti reakcijske mase, zato prej filtriram in na koncu je končni izdelek snežno bel brez dodatnega čiščenja. Ugotovil sem, da je to nemogoče, vsaka moja reakcijska masa je bila razbarvana in s tem tudi prosta baza. Še vedno lahko očistite pred izlitjem, vendar bi bil to spet drugačen postopek.
In ne izvaja se A/B ekstrakcija in ne izpiranje z acetonom, ta dva koraka sta vedno konec vsake sinteze, izvedene brez parne destilacije proste baze.

Zahvaljujem se vam, da ste si vzeli čas in mi odgovorili, ter vam želim vse najboljše. Če želite kaj dodati, ste dobrodošli.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Reakcija je odvisna od kakovosti živosrebrovega nitrata.
Predvidevam, da to išče veliko ljudi. In ker je to prepovedana snov.
se mi zdi zelo malo verjetno, da je kakovost povsod enako dobra.
Zato je zelo pomembno, da vsi delijo vse tukaj na forumu.
tako da ste bolj prepričani o njeni kakovosti.
Skoraj noben človek tukaj ne deli koristnih informacij.
in zaradi tega je za njeno izboljšanje potrebno veliko časa in sredstev.
To mora priti z obeh strani. Samo sprejemanje ne deluje.
osebno menim, da je uporaba foruma brez ustvarjenega računa napačna.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Pravijo: Če zmes na koncu naredimo alkalno, sol ostane v vodni raztopini! Kar potrjuje moj govor. Ker se potem ena tudi samo Freebase v IPA raztopi iz spodnje sive lužice se loči in z razredčeno žveplovo kislino se sol obori!
Poleg tega je nujno na koncu vašega postopka nekako odstraniti živosrebrov nitrat, saj aluminijaste folije po amalgamaciji ne sperete niti z vodo ..... in nato med reakcijo P2NP na amfetamin po določenem času NIČ VEČ živosrebrovega nitrata v reakcijsko maso ne dodajate, ker se reakcija po 60 min. očitno zmanjša! Nimam nobenega predhodnega znanja kemije in to, kar tu pišem, temelji izključno na mojem mnenju po tem, kar sem prebral v njihovih poročilih! dušikova kislina po mojem mnenju nima nič opraviti s skrivno sestavino, ampak prispeva k temu, da se v povezavi z dodanim živosrebrovim nitratom tvori 2, če se ne motim vse. to sem omenil samo zato, ker je to samo krat tako.... Menim, da to ne vpliva na končni rezultat, če ga pravilno uporabite... sončni pozdravi!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
no, po mojih izkušnjah se za pridobivanje MDMA uporablja redukcija PMK z nitrometanom z aluminijevim amalgamom. Preizkusil sem več vrst aluminijaste folije, vendar je edina, ki je dala pozitiven rezultat, bila izjemno težka znamka Reynolds, zlasti tiste vrečke za pečico (te je danes težko najti). kljub temu da je dražja, kakovost to odtehta, in če so druge pomanjkljivosti, lahko z uporabo te znamke izključite možnost, da gre za aluminij
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Menim, da ni prav ugibati o vzroku za nizke izkoristke, ne da bi določili vmesne meritve. Ta metodologija sinteze amfetamina zahteva določeno količino izkušenj. Lažje se je lotiti vzroka za težavo z ocenjevanjem neprečiščenega izkoristka.

Opazil sem, da sta na vseh stopnjah tako baza kot prah videti precej čista. Avtor posveča posebno pozornost postopku čiščenja in ekstrakcije. Vendar je treba upoštevati, da lahko vsak postopek čiščenja pomeni izgubo izkoristka in je lahko nepotreben. Zato priporočam, da se izdelek stehta pred vsakim naslednjim korakom pranja. Iz izkušenj lahko rečem, da lahko večkratno čiščenje izdelka znatno zmanjša izkoristek, vendar ne vem, ali je bil to razlog v tem primeru.

Kakšna je aktivnost dobljenega amfetamina?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Hvala za vaše besede, kako lahko izmerim aktivnost izdelka?

In zdaj vedno določim maso, preden začnem izvajati postopke čiščenja. Prav tako bom poskušal določiti količino čistega amfetamina po izhlapevanju etra.

Prav tako sem že preizkusil izdelek med različnimi stopnjami čiščenja in moram reči, da ima izdelek brez popolnega čiščenja z ekstrakcijo A/B, ki ji sledi izpiranje z acetonom, le odvraten okus. Tudi ob misli na to, kaj dobim ven za mastno in lepljivo rdečo glomaz, mi postane slabo, ko pomislim, da sem umazanijo odnesel k sebi.
Seveda, če dobro snov navlažite s topilom in ji primešate ustrezen kofein in laktozo, iz nje ne dobite ničesar, vendar to ni bistvo. Potrebujem popolnoma čist izdelek!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
No, eden izmed najbolj priljubljenih načinov je, da naredite črtico, kajne? Nato o tem poročajte in pri tem uporabite približno polovico besed, ki bi jih radi uporabili :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Če je res tako enostavno izmeriti aktivnost izdelka s štetjem mojega objektivnega mnenja, potem lahko rečem le, da je zelo močan. Majhne količine so dovolj, da telo deluje s polno paro. Ni vam treba spati, ni vam treba jesti in ste preprosto tako zadovoljni s seboj in svetom.
Žal še nisem našel načina, kako bi lahko subjektivno dokazal čistost, da bi lahko naredil odstotek za primerjavo.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Edina stvar, ki jo bom odgovoril na takšno razpravo, je:
aluminij je aluminij in ostane aluminij, ne glede na to, kakšno ime mu napišete.
Z veseljem se vključim v razpravo o površini ali volumski gostoti, ne pa o tem, kateri proizvajalec je na to napisal svoje ime.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ne, najverjetneje je edini pravi način spektroskopija. Za to obstajajo spletni viri, kjer samo pošlješ vzorec in dobiš nazaj profil spektroskopije, tudi za prepovedane droge. Seveda za plačilo. Toda v spektroskopskem profilu lahko zlahka vidite, ali imate kakšne vrhove, ki se ne ujemajo z referenčnim profilom.
Pogledal bom, ali lahko najdem spletni vir.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Oprostite, to je bilo na tej strani, seveda :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Vedno lahko preprosto opravite določitev tališča, vendar to ne bo pokazalo, ali so prisotne količine nečistoč v sledeh, le če ste se močno oddaljili.

Če vam uspe pridobiti spektroskopski profil, vendar nimate referenčnega vzorca, so na PubChemu ali Spectrabase vedno na voljo spletni profili številnih snovi. Tukaj je amfetamin sulfat:

Krivulje so kot prstni odtis materiala. Vzorec uparimo in skozi pare posvetimo s svetlobo. Kamera na drugi strani meri, katere frekvence svetlobe hlapi absorbirajo, kombinacija teh frekvenc pa je edinstvena za vsako snov. Odgovor je podan kot krivulja z vrhovi. Te vrhove nato primerjate z vrhovi vzorca, za katerega veste, da je čist. Če so vrhovi popolnoma drugačni, ste dobili nekaj drugega. Če so v vzorcu dodatni vrhovi, so to nečistoče.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Zavedam se te možnosti, vendar bi raje izbral metodo, ki bi jo lahko opravil sam po vsaki sintezi.
Na primer, lahko naredim analizo TLC, pri kateri lahko po velikosti madeža ugotovim, koliko amfetamina je prisotnega in/ali ali so prisotne druge psihoaktivne snovi, na primer kofein je tudi zelo jasno označen, laktoza pa ne.
Slabost te metode je, da nimam referenčnega vzorca, za katerega bi lahko rekel, da moj vzorec vsebuje več, manj ali enako količino amfetamina. Dobavitelj takšnih testnih kompletov TLC žal (še) ne ponuja načina za sklepanje o natančni količini, kot na primer za MDMA, kokain ali THC.
Lahko rečem le, da so moji vzorci videti skoraj vsi enako, kakšno čistost imajo vzorci, pa žal ne. Analizo TLC opravim za vsako od svojih sintez, vzorci so arhivirani, prav tako kartice TLC, da bi pozneje morda opravil natančnejšo določitev.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
strinjam se z vami, aluminij je aluminij in vedno bo, aluminijasta folija pa ni. morda so tam, kjer živite, vsi kakovostni, tam, kjer živim jaz, pa ne. opravil sem test in res obstaja razlika med debelino in drugimi izdelki, vgrajenimi v aluminijasto folijo, ki lahko vplivajo na končni rezultat.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vem, da je moja folija po navedbah proizvajalca 99,9-odstotno aluminijasta. Folija je debelejša od katere koli kuhinjske folije, kar povzroča počasnejšo reakcijo, z drobilnikom za papir je bila razrezana na majhne koščke.
Kje bi bila napaka pri uporabi te folije?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
v vašem primeru ste že popolnoma prepričani o kakovosti aluminijaste folije, zato aluminij ni spremenljivka, ki bi jo bilo treba upoštevati. morda bi bila za druge ljudi, ki so imeli podobno težavo in še niso upoštevali takšne možnosti, to lahko spremenljivka, ki bi jo bilo treba analizirati
 
Top