Imate vprašanja?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Načrtujemo, da bomo z oglaševanjem DNM in kemijskih reagentov zaslužili denar.

S prejemom sredstev v naš proračun bomo postali še boljši. Načrtujemo, da bomo ustvarili:
- kemijske in farmakološke študije snovi.
- pregledi laboratorijske opreme.
- video navodila za sintezo snovi.
- storitev testiranja reagentov (ukvarjali se bomo z nakupom in testiranjem reagentov).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Lepo je videti, da imate vsaj načrt. Večina forumov, kot je ta, samo obstaja, da bi pozneje izginila brez finančnih sredstev. Še posebej mi je všeč zamisel o testiranju reagentov. Večina ljudi ne more kupiti spektrometrov in si ne more predstavljati, da bi svoje vzorce poslali v javni laboratorij. Kaj pa, če bi ugotovili, da gre za droge, kajne?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Svoje prevode pošiljam podjetju Solaris analytical.
Opravi svoje delo in stane le 40 dolarjev. Pošljem samo gotovino in kar sumite, da je vzorec za uglasitev njegove specifikacije. Preprosto mu pošljite e-pošto in vprašajte, kam naj pošlje vzorec. Po pošiljanju nekaj mgs samo vljudno ga prosim, da poroča o ugotovitvah na vaš e-poštni naslov .. tako da potrebujete samo e-poštni naslov za korespondenco. Nič več.
Ni prepričan, kot če on ceni me dajanje ga na eksplozijo tukaj, ampak njegovo delo je bil dobro priporočamo za njegovo pomanjkanje pristranskosti. To je njegovo delo. Opravlja testiranje in kolikor vem, je edini način, da vas bodo zavrnili, če ste neumni. Ne sodi in zdi se, da je pripravljen odgovoriti na vprašanja. Dokler ga ne postavite v linijo. Ogenj. Zato bodite spoštljivi in upoštevajte to, ljudje.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Verjamem, da je bil to naš prevarant v rezidenci, prav tako mislim, da bo vsakdo, ki ga bo prevaral in ga bo srečal tukaj, podobno zaklenjen, da ne bo mogel povedati, kako ga je prevaral
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Z veseljem bi si ogledal temo, ki bi bila posvečena otc predhodnikom in topilom. Prej sem si ogledoval trdilce za epoksidne smole in več jih je zvenelo kot predhodniki. Super bi bilo imeti seznam
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
V svojih videoposnetkih pravite, da imate licenco za izdelavo narkotikov in predhodnih sestavin v videoposnetkih, ki jih objavljate. S čim točno se preživljate? Kakšno vrsto licence imate? In zakaj vse to počnete v tako velikem obsegu? (Ne razumite me narobe, rad imam sintesajzerje v velikem obsegu, samo sprašujem se, za kaj, za boga, jih potrebujete toliko).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Okej, imam dve vprašanji v zvezi z ribiškim indolom rxn za DMT v primerjavi s 5-meo-DMT. Eno vprašanje v zvezi z zamaskiranimi aldehidi, zaščitenimi kot derivati dietil acetala, in drugo vprašanje v zvezi z organskim topilom, uporabljenim za ekstrakcijo proste baze iz kisle vodne raztopine.

Vprašanje 1: ali so zaščiteni aldehidi, uporabljeni v obeh indolnih rnxs, enaki (DMT proti 5-meo-Dmt)?

1. 5-MEO-DMT (ta informacija je bila vzeta iz teme, ki jo je ustvaril @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/)

V tem rxn uporabljajo 4,4-dietoksi-N,N-dimetilbutan-1-amin (številka CAS: 1116-77-4 ) in 4-metoksifenilhidrazin hidroklorid

2. DMT (te informacije so povzete iz teme, ki jo je ustvaril @halohydrin (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/)

V tem rxn uporabljajo (N,N-dimetilamino)butanal dietil acetal (številka CAS: 1116-77-4)

Zdi se, da sta edini razliki v teh dveh ribiških indolih (DMT in 5-MEO-DMT) v vrsti uporabljenih fenilhidrazinov. Torej predvidevam, da se lahko številka CAS: 1116-77-4 uporablja za oba? Mislim, da sem pravkar odgovoril na svoje vprašanje, vendar potrebujem le potrditev. Naključno sem naročil bližnjega sorodnika številke CAS: 1116-77-4, 4-(N,N-dimetilamino)butanal dimetil acetal (CAS 19718-92-4).

Vprašanje 2: Topila, ki se uporabljajo za ekstrakcijo triptamina
Iz postopka 5-meo-dmt,

"13. Suspenzijo smo ekstrahirali z 2-MeTHF (3x1,45 L, 10,0 vol); po vsaki ekstrakciji smo plasti pustili, da se usedejo za 15 minut, spodnjo alkalno vodno plast smo ločili v boben, zgornjo organsko plast pa zbrali.
14. Spodnjo vodno plast smo zavrgli, združene organske plasti z 2-MeTHF pa prenesli v 20-litrsko bučko.
15. Raztopino smo koncentrirali v vakuumu do oljnatega jantarnega ostanka.
16. Preostalo vodo smo odstranili azeotropno, tako da smo ostanek ponovno raztopili s svežim 2-MeTHF (1,45 L, 10 vol. ) in ponovili postopek zgoščevanja.
17. Ta oljnati ostanek smo sušili na rotacijskem izparilniku v vakuumu (10-20 mbar) 1 uro pri 40-45 *C, da smo dobili 117,68 g (64,9 % teoretični izkoristek) surove 5-MeO-DMT freebase."

Iz postopka DMT:


"9. suspenzijo ekstrahiramo s 3*1,45 L 2-Me-THF, ki ga lahko nadomestimo z izopropil acetatom ali DCM.
10, organske plasti ar združene in topilo se odstrani z destilacijo. Preostali oljni ostanek se ponovno raztopi v topilu in rekoncentrira (da se odstrani azeotrop vode)."

Ali se lahko ta enaka zamenjava uporabi za ekstrakcijo 5-meo-dmt proste baze in ali obstajajo topila, ki se lahko uporabijo (vem, da lahko nekatera topila dejansko tvorijo neželene vmesne produkte).

-Ne želim uporabiti 2-me-tf, ker je drag (čeprav sem ga uporabil za postopek ekstrakcije 5-meo-dmt proste baze, vendar sem na koncu dobil gosto olje, ki je bilo ob izparevanju zagotovo 5-meo-dmt
-Prizadeval sem si uporabiti izopropil acetat za prosto bazo DMT, a za božjo voljo, traja celi veke, da izhlapi!! 24 ur sem ga pustil v vakuumski pečici pri 30-40 mbarr in 75 % ga je izhlapelo. Dala sem ga celo v roto vap pri 1MPa pri 40C za 3 ure... in malo je izhlapel. Potem sem rekel, da jebeš in dvignil vodno kopel na 86C in še vedno ni izhlapela!!

Nekaj rešitev:

ekstrahirati DMT freebase v raztopini izopropil acetata (ob predpostavki, da nisem uparil preostanka DMT freebase lol) DCM iz raztopine izoporpil acetata) z DCM. Moral bi primerjati porazdelitvene koeficiente z obema topiloma glede na DMT

Začeti znova in za ekstrakcijo uporabiti DCM.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Da, enako.
Ste poskusili samo THF? Nisem poskusil, samo razmišljam.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
oprostite, ni ravno povezano s forumom, vendar me zanima tole: kdo ali kaj stoji za tem, da so videoposnetki nedostopni na youtubu? ne gre za videoposnetke bb, vendar opažam, da imajo drugi kanali za kemijo, ki jih uporabljam za učenje, nedostopne videoposnetke. ali to povzročajo poročila gledalcev ali sam youtube admin.itself? thanku....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni 👋... kakšen je Ph PMK ... ne glicidata, ampak navadnega PMK.
Hvala, . ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kako najučinkoviteje zmanjšati hitrost (amfetamin) ter kako najvarneje pošiljati domače in mednarodne pošiljke?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni. Najprej se vam iskreno zahvaljujem za vaše delo. Ali lahko razložite proizvodnjo 3cmc?
. Imam reagente:
2b3ch
m40%
dcm
Vnaprej se vam zahvaljujem za vašo pomoč in vas lepo pozdravljam
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ne je enako, kot je mmc u naredil
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Očitno pa to preprosto ni enako. Veliko sem prebral na tem forumu in obstajajo različna mnenja
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Izdelano u bo videti ne le u poskusite.
Im dobiti kot to mesec a go.
I was no hard made but I'm finish chemisty school and for me is much more Simple made like people how never work with chemicals
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Spoštovanje. Izgleda zelo lepo. Mi lahko daš nekaj nasvetov? Če lahko pišete na PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Spoštovanje. Izgleda zelo lepo. Mi lahko daš nekaj nasvetov? Če lahko pišete na PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko poveste, kako izdelati kristale mdma luninega kamna, prosim
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Preučite forum. Če boste vanj vložili nekaj truda, boste verjetno našli rešitev za svoje vprašanje.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ok, žal mi je, da se ne znam orientirati po tem spletnem mestu, vendar se bom potrudil po svojih najboljših močeh, hvala.
 
Top