Looking for a vendor Ali obstajajo kakšni prodajalci RC iz vsega sveta, razen Kitajske?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
vse priporočene prodajalce RC, ki zagotavljajo


Kitajska RC prodajalci mislim, da so večinoma prevara zdaj, ampak europe prodajalec v BB forum seznam ne zagotavljajo te, kateri koli drugi prodajalci predlog?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Teh snovi ni problematično kupiti v Evropi in na Kitajskem, saj so zakonite. Niso psihoaktivne (RC), uporabljajo se pri sintezi kanabinoidov
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Za te kemikalije se lahko dogovorite z zakonitimi kitajskimi kemijskimi podjetji.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Kaj če (1H-indol-3-il)(2,2,3,3-tetrametilciklopropil)metanon cas 895152-66-6 ?

ker sem naročil na Kitajskem in zdaj ni odgovora, včasih smo samo naročili vse naenkrat, namesto da bi naročali pri več prodajalcih z več kemikalijami
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Veste, če bi vam uspelo priti v Nemčijo, bi bili bogat človek. Od tam potrebujem 2000 litrov na mesec. Imam priključek, potrebujem pa nekoga, ki ga bo skrivaj prenesel v ZDA. Plačal bi deset dolarjev na enoto nad stroški in izdatki. To je dobra hrana. 20 stojal na mesec lahko narediš v redu in prihraniš za črne dni. Naredi stike tam. Vredno je razmisliti o tem.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Poleg tega bi bilo treba nekaj
ne v podjetju BASF, ki je po mojem mnenju precej dober proizvajalec kemikalij.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Oprostite, vendar mi je jasno, kaj mislite, potrebujete 2000L noidov iz Nemčije v ZDA?
 
Top