Question Najboljši kraji za diskretno proizvodnjo sintetičnih materialov

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ali naj to naredim na kmetiji, v garaži, v prikolici sredi ničesar ...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, to lahko počnete kjer koli, če ste prepričani, da NIKDO ne bo prišel. Če se s kemijo ukvarjate zunaj, bodite pozorni na temperaturo zraka (če živite na primer proti Rusiji ali na Marsu). Kmetija je zame dobra ideja.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Za sinteze lahko laboratorij uredite v kleti zasebne hiše. Zaželeno je, da bi bila hiša na obrobju, brez bližnjih sosedov. Reagente in opremo je po možnosti treba dostavljati skozi garažo, tako da ni vidna drugim ljudem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Poskusite imeti kraj, ki ga ni mogoče izslediti - v nasprotju z mnenjem drugih tega ne bi storil na svojem domu!

Morda bi bil za zdaj dober začetek anonimni najem garaže (plačilo v gotovini in uporaba lažnega osebnega dokumenta).
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
To sem naredil @ doma in kar je rekel kokos, tega ne počnite. če to naredite, tega nikomur ne povejte. (osebna uporaba)
Ampak jaz sem realy intrested to želim narediti majhne serije 1L A, ampak mislim, da smo ali sem dal dol nekaj jeklene opreme to narediti nekajkrat in nato premakniti.
Mislim, da to ni mogoče v hotelu spodobno. morda leuckart je. tako da moram najti prazno območje za zagon generatorja in pretvorbo bmk glycidate in neposredno paro, ampak moje kroglice niso dovolj velike, da bi šel belgija je kaj vem veliko praznega prostora. Za zdaj iščem na hiše za prodajo ali pisarne.
in v tem času razmišljam o pravnih buisiniss.

mi je bilo rečeno.
jaz nisem jaz, tako da veste,
ampak že naredil sem mislim.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Resnična zgodba. Pred letom dni sem nekaj noči prespal v lokalnem hotelu. precej velika veriga, nekaj sto sob, notranji/odprti bazen, savna itd., Vso noč, približno vsake pol ure, kot ura, od približno 2:00 do 6:00, :v sobi poleg mene je stranišče splaknilo približno petkrat zapored in začutil sem vonj po klorovodikovi kislini ali kakršen koli vonj, ki se je razširil, hudo! Poskušal sem to raziskati in ugotovil, da zraven mene ni nobene sobe! Na letakih je bila razporeditev celotnega hotela in tam preprosto ni bilo vrat, naslednja vrata pa so bila vredna 2 vrat, po hodniku navzdol. V celotnem hotelu je bilo to edino mesto, ki ni bilo na modularni vrsti meritev med vrati. Po moji teoriji so v stranišče speljali cev za odvajanje hlapov. Prepričan sem, da gre za notranjo operacijo. To bi lahko opazil samo nekdo, ki je vsako noč bedel vso noč in je bil po naključju v sosednji sobi.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
nekatera zdravila je mogoče v gozdu izdelati v nekaj urah, npr. a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma. oblika hitrosti A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
kaj bi bilo najlažje narediti?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ali veste, ali je na tem forumu kakšna sinteza bk mdma? in A-PVP
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Morda je čudno, vendar bi lahko proizvodnja v najetih hišah z dobrim ali improviziranim prezračevanjem delovala
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
da najemne hiše, ki niso na vaše ime ,
in uporabite aspirator vodni curek je super. uporabite v posodi in priključite cev na vrhu in jo postavite res sifon (tam so bili voda ostane proti nemirom vonj)voda odtok tuš ali kuhinja. in vklopite vodo zdaj in potem. v stanovanjih ali je bilo več ljudi, priključenih na isto odtočno cev, morda nekaj vonjajo.
Vsaj vonj ne prihaja iz (najbolje ne iz vaše) hiše. vseeno ne priporočam, da to počnete v domu, kjer so drugi ljudje. ko vas bodo prijeli, vas bodo kaznovali, ker ste spravili ljudi v nevarnost, mislim, da ni vredno, tudi če veste, kaj počnete. Na hodnik lahko vržete Cobro, da bodo ljudje pozorni na teroriste, zadnji del je šala.
Ko bo temperatura zunaj bolj ugodna, mislim, da je to mogoče v majhnem obsegu. generator na gorivo ali nekaj avtomobilskih baterij za mešanje in vodno črpalko. Tega nisem nikoli naredil, vendar mislim, da je izvedljivo.
 
Top