Question Kristali rjavega metilona (težave)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kristaliziral sem kristale bk-MDMA, nato sem jih ponovno kristaliziral z dionizirano vodo (da bi bil čistejši) in še vedno imajo rjavo barvo (mislim, da zaradi nečistoč), kristali pa dišijo po metilaminu, moj cilj je, da bi bili kristali prozorne barve.
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 335

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Videl sem tvojo nit o izdelavi metilona, videti je zelo lepo, zdaj pa ga nenadoma ne moreš izdelati, zakaj? vau.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Metilon sem že večkrat uspešno sintetiziral,
(testiral sem ga s kompletom proti drogam in je bil pozitiven), vendar dobim nečiste kristale, metilon HCl (prah) pred kristalizacijo, če ga dobim, je bel in se sveti.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jasno je, da vam pri sintezi ni uspelo in da proste baze niste dobro očistili. Ko ločite prosto bazo od plasti vode, morate že ločeno plast baze zmešati z veliko vode, vaše proste baze. To lahko traja več izpiranj. Da je prosta baza čista, boste vedeli, ko ne bo več oddajala metilaminskega vonja in ko boste preverili, ali je pH čistilne vode nevtralen pH 5. Takrat boste imeli bazo brez nečistoč iz sledi metilamina in boste lahko dobili popolnoma prozorne kristale.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Freebase sem trikrat opral z destilirano vodo, vonja po metilaminu ni mogoče odstraniti, stvari s pH nisem naredil.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
lahko vam odgovorim. tako da po tem, kar vem, mora biti prekurzor, tj. 2b34m, čist, nato 1 po 2 mora biti zelo dobra kopel po aminiranju v vodi in sodi bikarboni, samo voda ne očisti produkta metilaminu po kisanju, ne sme biti odvečne kisline in raztopina proste baze se ne sme segrevati, ves čas mora biti v ledeni kopeli. po 4 mora biti hcl prah čisto bel, če ima drugo barvo - rumeno ali rjavo - so nečistoče. Če že imamo čisti fini metilon hcl v prahu, ga lahko kristaliziramo
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minuta 0:44, kot lahko vidite, je barva kristalov 4-MMC oranžna, in ne verjamem, da tako velik laboratorij sintetizira nečiste izdelke.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
ta laboratorij ni 4mmc ampak 4cmc in ja naredili so umazan izdelek ker potem ni pranje freebase dobro in dobiš kot to umazano sranje :( sem bil videti i veliko busted laboratorij na poljskem ampak so naredili veliko umazanega izdelka...
To je laboratorij 3cmc, ki je bil ta mesec tudi ujet.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ali se beli pladnji, ki se pojavijo v videoposnetku, uporabljajo za kristalizacijo ali rekristalizacijo zdravil?
Zakaj se uporabljajo ventilatorji in kakšna je njihova funkcija?
katero je to topilo? Zakaj je postalo kot črno, mislim, da je brezbarvno, a ko je prišlo v stik z zdravilom, je spremenilo barvo.
Hvala!!
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
kakšno funkcijo opravljajo ventilatorji haha navsezadnje delajo s kemikalijami in prezračevanje v laboratoriju je nujno. Plastinovi pladnji se uporabljajo za kristalizacijo z uporabo vode z alkoholom ali acetona. Ne kisajo z acetonom + hcl in ne uporabljajo filtra, ker jim to vzame preveč časa, ampak naredijo hcl kislino in vodo in ta takoj kristalizira
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zakaj je Poljska glavna sintetizatorka teh zdravil? Še nikoli nisem videl posnetkov racij iz druge države v Evropski uniji, pri katerih bi zasegli toliko kopalnih soli.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
ker na poljskem enostavno u kupiti vse kemikalije in veliko ljudi je 3cmc 4cmc zdaj 4mmc u ne najdemo
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
na enak način lahko izdelate bk mdma, vendar morate uporabiti dcm ali toulen in lahko uporabite hcl in vodo ter pozneje izdelate kristal
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Za kristalizacijo/rekristalizacijo bk-MDMA uporabljam deionizirano vodo, 3 ml deionizirane vode za vsak gram bk-MDMA, bk-MDMA skupaj z deionizirano vodo dam v majhno čašo, nato zavrem vodo in omenjeno vrelo vodo dam v večjo čašo, nato pa vzamem majhno čašo, ki vsebuje deionizirano vodo & bk-MDMA in postavim omenjeno majhno čašo v veliko čašo (ne da bi voda iz velike čaše prišla v majhno čašo) in nato mešam s paličico, dokler se bk-MDMA pravilno ne raztopi, nato pa raztopljeno tekočino bk-MDMA prenesem v majhen plastični kozarec in jo pustim na prostem, dokler se ne tvorijo kristali v 48-72 urah, dokler se kristali pravilno ne tvorijo.
Večino časa v plastičnem kozarcu ne ostane tekočina, samo suhi kristali, vendar potem ne vem, kako te kristale oprati, mislim, da bi jih moral oprati z deionizirano vodo, nato pa deionizirano vodo filtrirati iz kristalov in nato omenjene kristale posušiti.
Hvala!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zakaj ne sintetizirajo več 4-MMC?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
umivanje u lahko samo z acetonom brez vode haha metilon in voda se mešata skupaj, vendar se aceton ne meša z metilonom haha
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
ker potem ne vedo, kako narediti 4mmc in so naredili sranje cmc
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ali naj po rekristalizaciji bk-MDMA, ko so kristali suhi, le-te sperem z acetonom?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zdi se, da so profesionalci, brez idej, saj morajo zaslužiti veliko denarja in lahko zaposlijo dobre kemike.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
kot je bilo rečeno u need have pure 2b34m no brown white next u need wash freebase good this all
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kako pa lahko dobim čistopis CAS 52190-28-0?
 
Top