Question Kristali rjavega metilona (težave)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kristaliziral sem kristale bk-MDMA, nato sem jih ponovno kristaliziral z dionizirano vodo (da bi bil čistejši) in še vedno imajo rjavo barvo (mislim, da zaradi nečistoč), kristali pa dišijo po metilaminu, moj cilj je, da bi bili kristali prozorne barve.
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 337

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
lahko vam odgovorim. tako da po tem, kar vem, mora biti prekurzor, tj. 2b34m, čist, nato 1 po 2 mora biti zelo dobra kopel po aminiranju v vodi in sodi bikarboni, samo voda ne očisti produkta metilaminu po kisanju, ne sme biti odvečne kisline in raztopina proste baze se ne sme segrevati, ves čas mora biti v ledeni kopeli. po 4 mora biti hcl prah čisto bel, če ima drugo barvo - rumeno ali rjavo - so nečistoče. Če že imamo čisti fini metilon hcl v prahu, ga lahko kristaliziramo
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minuta 0:44, kot lahko vidite, je barva kristalov 4-MMC oranžna, in ne verjamem, da tako velik laboratorij sintetizira nečiste izdelke.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kako pa lahko dobim čistopis CAS 52190-28-0?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
JNH0hTEpUO

Isti kristali so po drugi rekristalizaciji zdaj videti bolj prozorni kot prej in svetlejše rjave barve.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
več časa u sperite z acetonom in u lahko skoraj čisti kristal
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kako po kristalizaciji/rekristalizaciji kristale speremo z acetonom in s kakšnimi količinami? Vzel sem majhno čašo in dodal malo acetona in kristale bk-MDMA, nato pa sem aceton iz kristalov bk-MDMA filtriral s pomočjo filtrirnega papirja.
 
Top