Question Ali lahko izdelujem MDMA z zdravili, kot so Vyvanse ali ritalin ali adderal?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Imam dostop do zdravil, kot je modafenil vyvanse adderal, in imam izkušnje pri izdelavi edibalov in vape kartuš za thc , vem, da me zanima izdelava MDMA ali ektazija ali rožnatega kokaina , doza mi lahko kdo pomaga. ali je to mogoče? kot poslovneža na področju konoplje me zanima, ali lahko izdelujem zdravila z zdravili ADHD?
v moji državi stane zdravilo vyvanse približno 10 USD za 70 mg x 30, je tako poceni in ga podpira vlada, jaz pa bi rad zaslužil v teh razmerah.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
mdma in recimo ritalin imata nekaj kemijskih podobnosti, vendar bi bilo zelo težko tako izdelati molly. ni vredno imo. naj me kdo popravi, če se motim

roza kokain/tusibi je samo mešanica različnih drog, tako da mislim, da samo vmešajte zdravila za adhd in nekaj drugega sranja in poskrbite, da je roza lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
mdma in recimo vyvanse sta kemijsko podobna, vendar je prehod težak, zato se ne izdeluje tako, ceneje je kupiti mdma. Svoje poceni kapsule Vyvanse dex.amph caupsules morate prodati tukaj. Originalni Tussi je polovica 2CB & Coke. 2CB lahko dobite poceni
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Če najdete način, naredite majhno količino in jo dajte preizkusiti ter opravite poskusno uporabo.
 
Top