Kuhanje krek

Mfker

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, od nedavnega me zelo zanima učenje umetnosti kuhanja krekinga, no, to v resnici ni umetnost, saj je precej preprosta, vendar obstajajo različni recepti, s katerimi dosežemo različne čistosti. Delila bom recept, ki sem ga našla, rada pa bi postavila tudi nekaj vprašanj.

Napisal je slavni Le Junk iz Bluelighta, hvala*, frajer!*


Pravilna metoda za izdelavo 100-odstotno čistega prostega kokaina je, da 1 gram ponarejenega kokaina raztopite v 40 ml vode v veliki stekleni čaši ali steklenem kozarcu za vlaganje. Ne glede na to, kaj boste izbrali, poskrbite le, da bo steklena.


Če kaj ostane neraztopljenega, to ni kokain, zato ga moramo odstraniti, preden za to sranje zapravljamo čas. Če torej ostane neraztopljen, ga preprosto filtrirajte v ločeno stekleno posodo s standardnim okroglim filtrom za kavo in plastičnim lijakom. Ko je vsa tekočina odtekla skozi filter, dodajte še 20 ml vode skozi isti filter, da zberete morebitno kokainsko vodo, ki je prodrla skozi filtrirni papir. Naš končni cilj je, da na vsak gram kokaina dobimo skupaj 60 ml vode. Z drugimi besedami, če se je ves prvotni kokain popolnoma raztopil v prvotnih 40 ml vode, preprosto dodajte še 20 ml sladke vode in nadaljujte.........


V ločeno čašo ali kozarec za vlaganje dodajte 20 ml 10-odstotnega amoniaka (blagovna znamka Ace Hardware) v 20 ml destilirane vode. Temeljito premešajte. Amoniak mora biti brez vonja in mora vsebovati le amonijak in vodo. Zelo težko ga je najti, edini kraj, kjer sem ga našel, je Ace Hardware. To vem, ker sem najprej pogledal v Home Depotu, Menardsu, Lowesu, vseh trgovinah z živili in lekarnah. Prihranil sem vam težave, zato pojdite v Ace Hardware. Na visoki tanki beli steklenički bo pisalo: "Amoniak 10 %". -ali 5-10 % - brez parfumov ali površinsko aktivnih snovi in MORA biti čista. To je tista, ki jo boste potrebovali......


Naslednji del je izredno pomemben! S stekleno kapalko počasi dodajte natanko 1 ml raztopine amoniaka v raztopljeno kokainsko vodo. Z vsako kapljico bo nastala motna svetlo bela oborina. Med vsakim dodanim 1 ml vedno mešajte 2 do 3 minute. Za to, da to počnete tako počasi, obstaja velik razlog, zato ne izločite vse proste baze z enim samim velikim curkom, dobro? Z vsakim 1 ml raztopine amoniaka mešajte 2-3 minute, po možnosti s stekleno ali še bolje z bakreno paličico. Zelo se potrudite, da se med mešanjem s palico ne dotaknete nobenega dela steklene posode. Razlog za zamenjavo posod je, da ko se začne tvoriti dejanska kokainska prosta baza, ne želite, da bi jo morebiti onesnažilo kar koli, kar je nastalo prej in ni bilo kokainska prosta baza. Zato je tudi izjemno pomembno, da se med nastajanjem kokainske zmesi nikoli ne dotikate robov stekla. Ko boste slučajno sprostili kakršen koli del sluzi, se ta ne bo več pritrdila na steklo, zato bo na koncu končala v vaši pravi kokainski freebase. Zato se z mešalno palico ne dotikajte stekla, dobro?


Po približno 4-5 ml in 2-3 minutah med vsakim dodanim ml se bo na palici za mešanje začela tvoriti izredno grda in neprijetna sluz. To ni kokainska prosta baza, ampak ena od lažje tvorljivih baz, kot je amfetamin itd. Med celotnim postopkom se tvorita dve različni snovi. Prva je rumenkasta zmes, ki se tvori najprej. Ta goba NI kokain in je ne smete upoštevati. Druga snov, ki nastane, je dejanska kokainska baza. Ta je po videzu belkasto bela in je v obliki trdnih kosmičev do kamnov.


Zapomnite si: začetna sluz, ki se prilepi na bakreno paličico, je smeti/odpadki. Naslednja stvar, ki se bo oblikovala na bakru, bo beljeno bela prosta baza. Od te točke naprej bo vse, kar se tvori v vodi, prosta baza, ki se lahko prilepi na palico ali pa tudi ne. Ne glede na to, ko se enkrat začne tvoriti prosta baza, je od takrat naprej vse prosta baza, dokler se zaradi dodajanja amoniaka ne tvori več oborina.


Počasi dodajajte 1 ml raztopine amoniaka in po treh minutah mešanja preverite paličico za mešanje. Sljuga se bo še naprej povečevala na mešalni palici, saj se bodo vse druge proste baze, razen kokaina, najprej obarvale. Čez nekaj časa boste končno opazili, da se na palici začne tvoriti zadnja baza, kokain, kot belkasto bela, kamnito trda snov.


Če ponovimo; zdaj ste nadaljevali s počasnim dodajanjem amoniaka, dokler se sluz popolnoma ne preneha tvoriti in se začne tvoriti bela osnova. Na tej točki zamenjate steklene čaše. Vso oljnato sluz v prvi čaši lahko zavržete. Vendar pa se prepričajte, da ste obrisali sluz, ki je nastala na palici za mešanje pred nastankom proste baze.


Vsebino čaše prelijte naravnost v drugo čašo; za drugo nalivanje ni potreben filter za kavo, vendar boste potrebovali tretjo čašo, ki bo pripravljena in čakala, s filtrom za kavo, pripravljenim za lovljenje vsega, kar je na vrhu.


Ko se to zgodi, - celotno vsebino mešanice vode in kokaina prelijte v drugo svežo čašo ali kozarec, po možnosti še brez filtra, saj bo vse, kar je zdaj treba oblikovati, zadnja in končna osnova, kokain! V novo čašo morate počasi dodajati amoniak po kapljicah in pri tem mešati, ne da bi se dotaknili sten ali dna, dokler se zaradi dodajanja novega amoniaka ne tvori več oborina. Če boste dodali dodaten amonijak po tem, ko se bo tvorila nova oborina, bo razgradil vašo dejansko bazo.


Vse skupaj prelijte skozi filter za kavo v tretjo, svežo čašo. Sedaj očistite z mešalne palice, v kateri so vse druge baze ali smeti, in poskrbite, da bo čista za zadnjo in zadnjo fazo postopka.
S tretjo čašo, potem ko ste vsebino čaše 2 prelili skozi čašo 3 s kavnim filtrom, nadaljujte z dodajanjem raztopine amoniaka po kapljicah mešanici kokaina in vode, dokler se z dodajanjem več raztopine amoniaka ne tvori več bela oborina. Ko se vsa 100% čista kokainska baza popolnoma obori, prelijte vsebino v filter in pustite, da se temeljito odcedi. Ko se odcedi, odprite filter in freebazo prelijte v stekleno čašo z majhno količino (20 ml na gram) navadne sveže vode. Popolnoma premešajte, da se popolnoma izpere vsa amonijeva raztopina, in nato ponovno prelijte v filter. Ko se odcedi in je še vedno v filtru, prelijte še malo sladke vode čez zdaj čisto kokainsko freebazo, da sperete še zadnje sledi amoniaka.


Odstranite filtrirni papir, ki vsebuje čisto kokainsko freebase, in filtrirni papir, ki še vedno vsebuje freebase, vstavite med nekaj papirnatih brisač, močno pritisnite na del z grudicami, da se vpije vsa dodatna vlaga, nato pa še vedno v filtrirnem papirju posušite, dokler ni suh na otip. Previdno odprite keramični krožnik in pustite, da vsa prosta baza pade nanj. Pustite, da se suši na zraku toliko časa, da se popolnoma posuši (zlasti če jo nameravate ponovno pretvoriti v 100-odstotno čist kokain hidroklorid). To lahko traja tudi čez noč.


Prepričajte se, da ste ponarejeni kokain predhodno stehtali, nato pa še enkrat, ko se čista prosta baza posuši. Naredite svoj izračun, da določite TEKSTNO čistost sranja, ki vam je bilo prvotno prodano. Pokličite svojega prodajalca in mu povejte, naj se jebe, da je čistost le 26 %, nato pa poiščite novega prodajalca.

To je recept Le Junka, vendar je to seveda krek zelo visoke čistosti, ki bi ga priporočal, če ga boste kadili sami, če pa ga prodajate, to ne bi bil najboljši denar, zakaj? No, ker odstranite kose in dobite manjši donos, vendar boljši izdelek, v svetu cracka pa je kakovost pomembna, vendar je v človeški naravi, da smo bolj navdušeni nad nakupom, če je več. Npr. 0,2 g za 20 dolarjev in 0,1 g za 15 dolarjev, večina bi izbrala 0,2 g, čeprav bi bila kakovost morda popolnoma slaba, vendar še vedno dovolj, da bi se z njo opijali.

Zanimalo me je, kako bi lahko pripravili krek, kot je geto način, ne da bi odstranili kose, vem, da je soda bikarbona najpogostejši način, ampak kako bi to naredil z npr. 10 g koksa, koliko sode bikarbone bi uporabil, koliko vode, kaj z vročino? Ali obstajajo kakšna tveganja? Kako lahko zmanjšamo količino koksa in še vedno pripravimo krek? Za odgovore sem zelo hvaležen.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Zanimivo, všeč mi je, do česa ste prišli. Res je, veliko kokaina, ki še vedno kroži v razsutem stanju, je kontaminiranega s tistim zajebanim RC bolivijskim skalnim skatom.
Skoraj nemogoče ga je odstraniti iz kokaina, ko je enkrat odkrit.
Kuhanje v crack odlično, v mojih poštenih opažanj, daje ji več privlačnost, ki podzavestno naredi vas misli, da je višja quailty, črpanje dem zadovoljstvo encimov ste poskušali escreet v 1. mestu lol.
npr. B12 x9000. Seveda pijte veliko vode ;p
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Amoniak je res boljši za pripravo krekinga. Toda vse zgoraj navedene manipulacije s čiščenjem ne bodo omogočile, da bi se znebili levamisola.
 
Last edited by a moderator:

TheCuriousNiko

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Kakšen je postopek ponovne pretvorbe nazaj v 100-odstotno čist kokain hidroklorid?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
"Ulični crack" dobimo tako, da kokainu HCl dodamo natrijev bikarbonat, in sicer 50 % prostornine ali 30 % teže (ali do 50 % teže). Dodajte toliko vode, da prekrije celoten prah. Segrevajte, dokler ne začne šumeti. Reakcija je sprva eksotermna in ko preneha šumeti, vam ostane "piškotek" iz umazanega poceni kokaina z veliko luknjo. Iz njega se bo kadilo. Po njem boste omamljeni. Tehtal bo 125-150 % kokainske HCl, s katero ste začeli. Tako ga izdelujejo bratje na vogalu ulice. To je smetišče, vendar dovolj dobro.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vprašanje: Vprašanje: Če ga pravilno izvedete z natrijevim bikarbonatom (Natron), bi morali dobiti tudi dobro prosto bazo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Glede na prebrano je natron predvsem natrijev karbonat in 17 % bikarbonat z nekaj natrijevega klorida in natrijevega sulfata. Natrijev karbonat je fino isti izdelek kot bikarbonat, od katerih je eden natrijev klorid. To je v redu. Natrijev sulfat...🤔se disociira.Ni se zdelo, da bi tvoril žveplovo kislino. Natrijeva žveplova JE priljubljeno sredstvo za sušenje, zato bo verjetno potrebno malo več vode. Zato ga ne bi označil za boljšega od bikarbonata, vendar deluje. Verjetno želite povečati količino v primerjavi s čisto sodo bikarbono
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Pozdravljeni vsi, sem novinec. Rad bi vedel, kakšni so koraki. Proizvodnja tablet XTC/MDMA/MDA in nizkokakovostnih sestavin v nezakonitih tovarnah drog v Kolumbiji in Braziliji.
Raziskujem o tem. Da bi izboljšali napake in razvili varne in visokokakovostne izdelke.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Odgovorjeno na napačno objavo. To ni pravo mesto za objavo tega komentarja. Po eni strani je zunaj teme in na napačnem forumu. Poleg tega so te informacije že na forumu pod naslovom Fenilentilamini, če se ne motim
 
Top