Trenutna najlažja metoda sinteze metamfetamina iz efedrinovega hidroklorida

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Hej tam! Zelo nov tukaj in preveril skoraj vse kraje o pretvorbi efedrina v metamfetamin po vsem temnem omrežju. Zdaj nimam znanja iz kemije, ker je tako, se trudim najti najbolj optimalno metodo za to.

Kolikor sem razumel, če imate pri roki efedrinov hidroklorid, je najbolj "čista", najlažja, najmanj zapletena in najbolj "izvedljiva" metoda za začetnika metoda prek HI/redP?

Dobil sem splošne metode, s katerimi se metamfetamin sintetizira iz efedrina s HI/redP, vendar se mi je zaradi ogromne količine različnih objav in blogov zamajalo v glavi...

Moje vprašanje je, kateri je trenutno sprejet "najugodnejši način pretvorbe tablet efedrin hidroklorida v metamfetamin"? In kateri vodnik je najbolj izčrpen in z vsem vključenim za ta specifični način?

Vsak odgovor bi bil zelo hvaležen! Opravičujem se, če je to preveč, btw, v zadnjih treh dneh mojega "raziskovanja", ko sem poskušal zaključiti na enem samem celovitem vodniku, sem bil resnično frustriran...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Hitro in umazano 1 2 3 titrirajte svoje predhodnike verjetno bo na koncu bolj kot ena točka pet točka tri, vendar je to vse odvisno od vaših začetnih izdelkov staromodno potiskanje in vlečenje lahko celo naredim en lonec stara šola ideja je, da ne greste na mikro z njim na samem začetku ne hitite božji spol ne bodite visoki, če lahko dobite rdeče sik v oko si pripravljen moj prijatelj največja napaka tega sporočila ne greš dovolj daleč ali se ustrašiš, ko začne brbotati je poskus tam moj prijatelj imej neke vrste zapiske kakorkoli jih želiš zavarovati do tebe delaj si zelo konkretne zapiske in si prizadevaj za cilj nikoli ne naredi iste napake dvakrat ni časa temperature razpoloženja vse in to je samoumevno, ampak zažgite celoten postopek, ki ga uporabljate, kako deluje, kaj se dejansko dogaja, to vam bo prihranilo veliko glavobolov ali pa lahko vse to vržete v kozarec, ga vržete na gorilnik in upate, da boste nekaj dobili, potem pa samo nikoli ne omenjajte, da ste vir, bi moralo biti zlato, žal mi je, da bi lahko šel v lahko bi se ukvarjal z znanostjo, kemijo, laboratorijsko tehniko, napakami in pastmi, ki sem jih naredil, ampak če vsa ta potovanja niso vredna tega, potem kupite ceneje, je lažje, boljše za vaše zdravje in vas bo obvarovalo pred tem, da bi se vaša rit obročkala do velikosti vinske steklenice, devica najprej veliko sreče in bogspeed, moj prijatelj
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Hvala, prijatelj, tudi tebi želim veliko sreče! Zagotovo bom upošteval tvoje nasvete. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jod, hipofosforna kislina
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Tablete ekstrahirajte z metanolom, filtrirajte, zavrzite smeti v filtru in počasi izparevajte filtrat metanola, dobite efedrin. Dobro zmešajte kristale rdečega fosforja efedrina in joda v razmerju 1:3:5 ter dodajte 1:2 vode: (priporočam, da ga dodate skozi povratni hladilnik, ko je pritrjen, ker je plin, ki se sprošča, smrtno nevaren). refluks 24 na nizki temperaturi, ohladite, filtrirajte, nasičite z enako količino vode, bazificirajte z 20-25 % raztopino naoh vode, 3-4-krat ekstrahirate z dcm, zberete ekstrakte, posušite z MGSO4 ali NA2SO4, izparite dcm, po izparjenju dcm skozi preostalo olje prepuščajte HCL, zberete trdno snov, pustite na filtrirnem listu, da se posuši.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ahh dnevi obilne jodove kisline 57% 1 2 3 push pull rdeča bela in modra enak postopek v bistvu nisem poznal nekoga, ki bi to lahko naredil v skledi nenehno dodajanje joda ni bila najostrejša banana in fanny pack, vendar je delovalo
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Tukaj ste! Poskusite TO, ne more biti bolj preprosto kot to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amonijeva sol, lug (= amoniak) in litij iz baterije. V zagonski tekočini (etil eter in heptan) obstaja videoposnetek, ki ga iščem in ki prikazuje to metodo. Vsak kotiček je bil izrezan, dokler tega ni mogel narediti učenec tretjega razreda.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Athena pušča
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Desno. Videl sem tudi nekaj različic, ki so bile še vedno "solvatne elektrone" oziroma brezdelne reakcije. Nekateri čistijo tablete, nekateri najprej naredijo se (drugi pa vse naenkrat zmešajo ... če imaš laboratorijsko steklo, lahko metodo izboljšaš že s tem, da narediš elaborat, nisem pa prebral razprave o tem, ali sta 2 uri, porabljeni za destilacijo heptana iz etra, vredno opravilo
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kakšna je razlika med fosforno kislino H3PO4 in hipofosforno kislino H3PO2 in kdo je za to primeren?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


H3PO2 je bolj kisel od H3PO4 in je boljše redukcijsko sredstvo. ta metoda uporablja tako efedrin kot H3PO2. je to tisto, kar ste iskali? ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kjer živim, je fosforjeva kislina H3PO4lahko dosegljiva, medtem ko je hipofosforjeva kislina H3PO2 zelo redka
 
Top