Mrtve pošiljke ali poštna dostava?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kaj je bolj priročno in varnejše za prodajalca in za kupca?
Navedite dva odgovora (z vidika prodajalca in z vidika kupca)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Menim, da je to vprašanje napačno.
Poštna dostava je "priročna", vendar manj varna.
Mrtvaška pošiljka je "varna", vendar ni priročna.
Za obe strani.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ne vem... Imam izkušnje z obojim in po mojem skromnem mnenju je mrtva kapica varna in priročna, poštna dostava pa je neprijetna, zamudna in nevarna.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mrtve kapljice so varne in priročne, če živite sredi vseh svojih strank. Če ste vsaj malo oddaljeni, je prepričevanje ljudi, da se vozijo na daljše razdalje in skrivajo stvari na krajih, ki jih ne poznajo, hektično. Tudi vožnja na velike razdalje, da bi našli stvari, ki so jih tam pustili, je zelo neprijetna.
Moja najbližja "razumna pričakovanja za padec" so oddaljena približno 10 milj.
Vožnja z blagom na dolge razdalje ni varna, prav tako ni dobro, če se do nečesa pripelješ, si nekaj ogledaš in se spet odpelješ.
Zamisel o dostavi mi je všeč, vendar ne vidim, kako bi bila izvedljiva kjer koli v moji bližini.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Mislimo... ta človek je to povedal najbolje. Mrtve kapljice so slabe, poštne storitve so hladnejše in bolj muhaste.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Prav tako se spomnite, kako je bil Robert Hansen ujet. Mrtvo spuščanje zaupnih dokumentov. Saj ne more biti tako, da nekdo samo čaka, da se boste pojavili... IMO ni večjih prednosti v primerjavi s poštnimi storitvami. Samo več vožnje naokoli s stvarmi, ki jih verjetno ne želite imeti pri sebi.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Dragi Heisenberg ima prav. Podjetje Deaddrop je popolnoma primerno tako za kupca kot za prodajalca. Vendar pa je bilo veliko prijateljev mojih prijateljev ujetih pri uporabi poštnega sistema. Še vedno ne razumem, kaj še želite vedeti.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nikakor ne nasprotujem mrtvim točkam. Raje bi jih imel na voljo. Vendar, kolikor mi je znano, pri nas ni nikjer na voljo nič takega
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Nato poskrbite, da bodo prišli, saj so izdelki v vaših rokah. Delo v razsutem stanju.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tako sem včeraj objavil v rubriki Vprašanja o dostavi mrtve kapljice v Španijo. Kopica ogledov in nič odgovorov.

Kje se torej dogajajo mrtve kapljice? Katere države uporabljajo to metodo?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
NIKOLI DRŽAVLJANI ga ne uporabljajo, ker je njegov brat nezanesljiv. Bodite resnični, HEISENBERG oglašuje to metodo samo zato, ker je vizionar. Vidi potencial, vendar ta potencial v primerjavi s sedanjim načinom pošiljanja ne pomeni nič, poštne storitve so preveč priročne, da bi uporabljali kaj drugega.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
haha, ali ste res prepričani, da ga nobena država ne uporablja, potem prodajalci v vzhodni evropi nikoli niso obstajali.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Prav to imam v mislih - mislim, da se je o mrtvih kapljicah že razpravljalo, da so razširjene v krajih, kot sta Poljska in Srbija - vendar ne vem, kam to sega ...
Mislim, da mi je zamisel všeč in da je izvajanje mrtve točke bolj tvegano za prodajalca in manj tvegano za stranko, vendar je treba vzpostaviti mrežo izvajalcev mrtve točke...
Mislim, da bi z veseljem odšel za ljudi na tem območju, ampak kako izdelek pride do mene, ali je dovolj kupcev? Ker nočem biti del oskrbovalne mreže, želim biti samo logistika za dostavo na zadnji milji, haha.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Mrtve kapljice so na primer skrivanje zdravil pod drevesom, v vrečki, ki je videti kot smeti? To je videti tako veliko dela.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Če pa imate v bližini gozd, je za ljudi, ki živijo na podeželju, ki je videti popoln, zelo enostavno najti mesta za skrivanje drog, ni veliko dela.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nimam veliko možnosti, saj na moji lokaciji ni trga za to, kar želim proizvajati. Torej, če želim iz tega iztržiti nekaj denarja, ga bom moral prodati v W. W., česar seveda ne morem mrtvo spuščati, torej, pošta mora iti.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Zdaj me dobro poslušajte, če nimate organizirane in strokovne ekipe, ne morete niti sanjati o mednarodnem pošiljanju zdravil.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Da, razumem, kaj želite povedati. Ne morem reči ničesar zagotovo, ker ne delite svoje države. potem morate uporabiti lastno ustvarjalnost. na koncu, če na primer prenašate droge znotraj države, to ne predstavlja velike težave, lahko celo sami najdete kaj iz videoposnetkov na youtubu, na primer skrivanje v steklenici za vodo. ostanite varni, moj sveži mesar.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Prav tako bi rad povedal, da se kapljice že večinoma uporabljajo za mednarodne pošiljke drog (avtomobili, ki prečkajo meje, podmornice v oceanu, gliserji itd.), vendar bi bilo koristno imeti ekipo tudi tukaj(neobvezno).
 
Top