Mrtve pošiljke ali poštna dostava?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Če pa imate v bližini gozd, je za ljudi, ki živijo na podeželju, ki je videti popoln, zelo enostavno najti mesta za skrivanje drog, ni veliko dela.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nimam veliko možnosti, saj na moji lokaciji ni trga za to, kar želim proizvajati. Torej, če želim iz tega iztržiti nekaj denarja, ga bom moral prodati v W. W., česar seveda ne morem mrtvo spuščati, torej, pošta mora iti.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Zdaj me dobro poslušajte, če nimate organizirane in strokovne ekipe, ne morete niti sanjati o mednarodnem pošiljanju zdravil.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hmm, ali lahko to podrobneje pojasnite, prosim, in se opravičujem za svoje neznanje, saj sem na tem področju novinec.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Začetnikom sem pripravljen pomagati po svojih najboljših močeh, najprej bom nadaljeval ob predpostavki, da nimate organizirane ekipe. Če imate količino, ki jo želite prodati, uporabite odvoz, če živite v prenatrpanem mestu, bo odvoz enostavnejši, lahko prodate najmanj 3-4 grame na osebo, če pa ste na podeželju, morate prodajati v razsutem stanju, ker ste daleč od kupca in kupec mora vedeti, da je vredno. če imate še kaj v mislih, vam lahko vedno odgovorim.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Če še vedno vztrajate pri uporabi poštnih storitev, morate poznati nekoga, ki dela, ali pa morate delati (če pa proizvajate tudi zdravila, to nima veliko smisla, saj je to enako dodatnemu času in delu). mimogrede, v kateri državi živite, sistem vsake države je nekoliko podoben, vendar ni v vseh enak.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hvala za prijazen odgovor! Da, delam sam.
Živim na precej odmaknjenem podeželju. Opravičujem se, ker ne morem deliti, za katero državo točno gre, saj na splošno zelo pazim na anonimnost.

Kako bi v tem primeru lahko prodajal v razsutem stanju s svoje lokacije? Fiskalizacija na državni meji je v moji državi precej stroga za civilne prevoze, kot so na primer avtobusi, avtomobili, kolesa in vlaki.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ena od stvari, ki sem jo opazil zahvaljujoč vašemu sporočilu, je pomanjkanje povezave z distributerji... Vidite, v moji državi je zelo malo aktivnih uporabnikov omrežja Tor/I2P/itd. ki so preprodajalci/distributerji/razpečevalci drog. Precej težko je vzpostaviti takšne povezave, zato sem si zamislil, da bi pošiljal W.W.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Da, razumem, kaj želite povedati. Ne morem reči ničesar zagotovo, ker ne delite svoje države. potem morate uporabiti lastno ustvarjalnost. na koncu, če na primer prenašate droge znotraj države, to ne predstavlja velike težave, lahko celo sami najdete kaj iz videoposnetkov na youtubu, na primer skrivanje v steklenici za vodo. ostanite varni, moj sveži mesar.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Prav tako bi rad povedal, da se kapljice že večinoma uporabljajo za mednarodne pošiljke drog (avtomobili, ki prečkajo meje, podmornice v oceanu, gliserji itd.), vendar bi bilo koristno imeti ekipo tudi tukaj(neobvezno).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
fantje, pozabite na dostavo po pošti i nimate komplitno strokovno stanje mul.
mrtve kapljice njena umetnost lahko kopljete 60 kg mefedrona v gozdu in vas nikoli ne ujamejo, mislim, da vam fedex ne bo dovolil storiti enako.
tudi v moji državi dillerji vadijo, ali bolje rečeno že vključujejo taksiste za dostavo))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Za prodajalce, ki pošiljajo po vsem svetu
Običajno uporabljamo pošto
Ni mogoče zanikati, da obstajajo nekateri dejavniki, ki jih ni mogoče nadzorovati
vendar bomo to tveganje zmanjšali na najmanjšo možno mero
Od svojih strank potrebujemo najbolj varen naslov za dostavo
Ker imamo izkušnje z globalnim pošiljanjem
Tovor tudi prikrijemo
Če na primer blago zadrži carina ali se izgubi med prevozom (o tem se bomo pogajali s stranko), ga bomo običajno ponovno izdali stranki, da bi zmanjšali njeno izgubo.
Za prodajalce (mrtve pošiljke)
Čeprav gre za najstarejše metode vohunjenja
se ta metoda lahko izvaja samo v lokalni državi, ne more se uporabljati mednarodno in ima določene omejitve. Uporablja se lahko le na majhnem območju.
Če ste prodajalec v Nemčiji, ne morete uporabiti Dead drops za prodajo v druge države, kot so Združene države Amerike.
Carinska obdelava blaga za posameznike ni mogoča.
 
Top