Mešanica za pilule "naredi sam

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Izdelano z domačim ročnim tiskarskim strojem.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam imam diy ročni tiskalnik, pri katerem potrebujem pomoč. ali mi lahko pomagate?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Iz vašega prispevka je razvidno, da potrebujete večjo zgoščevalno silo. Prepričajte se, da vaš stroj lahko ustvari potrebno silo ali/in, da luknjo v matrici zapolnite tako, kot je potrebno.
Zaradi težav s pretokom se boste praskali po glavi in mislili, da je pritisk premajhen, čeprav v resnici ni dovolj prahu za izdelavo polne trde tablete.
Če pri stiskanju tablete ne čutite nobenega upora, potem se ne ustvari dovolj zgoščevanja, da bi nastala trda in sijoča tableta.
Z dodajanjem surovin, kot je kristalna mdma, postane mešanica za tablete gostejša, zato je bolj trda in sijoča. Dodatki kovinske barve prav tako pomagajo ustvariti tršo in bolj sijočo tableto v primerjavi z navadno belo mešanico.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Pozdravljeni,

kakšno barvilo lahko uporabim? Barvilo mora biti v vodi nerazpoložljivo. Težko najdem kaj takega na internetu. Videl sem, da bi lahko bil klorofil tisto, kar iščem. Prosim, pomagajte mi.

Vnaprej se zahvaljujem.

Na zdravje
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Opravite nekaj raziskav o pigmentih/barvičih/laknih in sljudah. Ko boste določili ustrezno vrsto, jo lahko preprosto pridobite in kupite na spletni strani Alibaba ali poiščete manjšega dobavitelja v vaši okolici.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Imam stroj tdp-0 za izdelavo tablet, ne pa tudi pomožnih snovi, kot so koloidni silicij, magnezijev stearat, mikrokrstailinska celuloza in di kalcijev fosfat, saj jih je v moji državi težko dobiti.
Videl sem, da imata škrob in talk veliko funkcij pomožnih snovi, v kakšnem razmerju bi lahko uporabil škrob in talk namesto večine že omenjenih pomožnih snovi za izdelavo 200 mg ali 250 mg tablet?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Škrob in talk, nista primerna kot vezivi. Šele pred kratkim sem videl temo o efedrinskih tabletah z vezivom povidon. Morda je na voljo v vaši državi? Obstajajo tudi načini za izdelavo tablet brez veziv, vendar to ni mogoče za vse snovi, za določeno velikost kristalov potrebujete nadzorovano kristalizacijo.
 
Last edited by a moderator:
Top