Vprašanja o DMT in drugih triptaminskih sintezah....Prosimo, pomagajte...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Glede na to, da koščki izdelka postajajo rdeči, ali ne bi bilo smiselno, da namesto direktnega dodajanja raztopine KOH dodamo raztopini 5-7 % ocetne kisline - protoniramo DMT, nato ga razmastimo s čimer koli, kar deluje, po možnosti s ksilenom (heksan pri meni ni deloval), nato pa to izločimo in POTEM preidemo na bazo in ekstrahiramo z DCM?
Nato ponovno izločite iz heptana? Potem v zamrzovalnik, ker ne morem dolgo delovati pod pritiskom, ker je glasno!

Olje, ki ga dobim po ponovnem postopku, je res nadležno in predstavlja večino proizvoda.

Ali zgoraj navedeno - ALI mislim, da bi lahko to ponovil s čim drugim, na primer z alkoholom? Ne vem, zdi se mi, da se pri "obdelavi" ne naredi veliko, da bi se znebili sranja, zaradi katerega je moj DMT več dni rdeč in traja jebeno dolgo, da se strdi lepilo, ki se noče "nastaviti" - mora obstajati lažji način lol

Nisem strokovnjak za kemijo, vendar imam nekaj preprostih načel lol

Imam tudi veliko triptamina, ki ga moram bodisi zažgati bodisi uspeti, vendar več večjih poskusov ni, dokler ga zdaj ne morem urediti v majhnem obsegu. To je nesmiselno ... Moram natančno ugotoviti, koliko heptana ljudje govorijo, ko pravijo LOTS. Uporabljam verjetno 20-40x večjo količino heptana, kot je nafte za rex.

Prav tako mi ni jasno, ali olje s heptanom segrevam, ko je hladno, ali vreli heptan zlijem na olje in nato začnem segrevati in mešati v ločeni čaši?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Kaj je defat? Maščobe ni, saj ne gre za rastlinski izvleček. Ali pa reakcijo izvajate v umazani ponvi, v kateri je ostalo nekaj jedilnega olja?

Pravite, da postane rdeča, to je normalno, če jo pustite na odprtem zraku.

Ekstrahirate z DCM, nato pa DCM čim bolj izpareva. Nato v isto bučko dodajte precej nafte/heptana, vse z mešanjem, tako izhlapevanje DCM kot tudi dodajanje topila za rekristalizacijo.

Zdaj je v vroči nafti nekaj gnojnice, ki se noče raztopiti, to sranje filtrirajte ali pa previdno izlijte nafto, da te gnojnice ne bi izlili skupaj s tekočino.

Ko ste to snov izločili in jo dali v kozarec, nato pa ste zamrznili vso snov in je na dnu nekaj rumenega ali belega olja, lahko uporabite heker. Uporabljeno nafto prelijte v čisto steklenico. Vzemite svojo posodo, ki je zdaj brez nafte, in jo pustite, da se malo posuši. Sestrgajte jo in vse skupaj prenesite v novo čašo, to čašo med mešanjem segrevajte, dokler ne začnete vonjati dmt, večina preostalega topila bo v tem kratkem času izhlapela. To vročo tekočino DMT lahko prelijete v še eno stekleno posodo, ko se bo ohladila, se bo spremenila v bel do rahlo rumen vosek, ki ga lahko po ohladitvi postrgate in iz njega z ostrim rezilom naredite fin prah.

Prašek zapakirajte v nepredušno vrečko, da ne postane rdeč.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okej, ja, vse to je smiselno.
Mislim, da sem slišal, da so govorili o razmaščevanju pri obdelavi iz te reakcije - zdelo se mi je čudno, vendar Hamilton na splošno ve, o čem govori - tako kot njegovi gostje.
To je čudno - morda on (kemik samouk, s katerim je bil opravljen intervju) ni imel v mislih defatiranja in je napačno uporabil izraz (bil je kemik samouk, vendar je preveril sinteze, o katerih je govoril, in ni bil bullshitter).

V vsakem primeru pa je to precej genialen heker, na katerega ne bi pomislil! Torej je to bistro olje, ki mi je ostalo na dnu, preprosto DMT s sledovi heptana, ki ga ne morem izločiti?

Poleg tega sem spoznal - zakaj za vraga to počnem v tako ogromno predimenzionirani posodi RB z veliko prostora za zrak?... ni idealno, se zavedam.

Prav tako se Nisem zavedal, da je treba nenehno mešati skoraj od trenutka, ko z DCM izločiš rumeno "goo" - to bi lahko vplivalo na stvari.

In še ena stvar - res sem vesel, da ste rekli naptha/heptan, saj je heptan v tej državi precej drag (ne vem, ali zato, ker sem lahko našel samo n-heptan, ali pa to ni pomembno), vendar imam veliko svežega, posušenega naptha. Razumem, da to ni isto - ne me motiti, vendar me tolaži, da lahko v primeru pritiska še vedno uporabim to.

Ok, tako da je veliko za delati! Hvala za nasvete, resno.

Sinteza MiPT je bila neuspešna - bolje rečeno, priprava je bila neuspešna, vendar sem jo neumno poskusil pozno ponoči, ko nisem zares jasno razmišljal, hkrati pa sem vedel, da bo danes prišel vodovodar, haha
Mislim, da se držimo ene stvari naenkrat!

Ali se še kdo sooča s temi vrstami neumnih scenarijev? Verjetno sem to samo jaz, moje slabo načrtovanje in zajebano vodenje življenja....
Ne razumite me narobe, NIKOMU ne bi dovolila, da bi videl kakšen kos stekla ali kaj drugega, česar ne morem spraviti k svojim slikarskim stvarem, gre le za nenehno odnašanje, odlaganje, odnašanje itd. itd. - kmalu se bom preselila v večji prostor, tako da bom morda imela celo prostor za večni laboratorij!
Kakorkoli že, le vpogled v neumnosti mojega življenja! Zato potrebujem DMT in druge psihedelike, ker vsakič, ko sem jih vzel z mize, ko so bili benzodiazepini in opiati že na mizi, preprosto ne delujejo zame.

Bil sem v nekaterih najbolj divjih umikih, ki so izstopili iz teh benzov, in del tega potovanja, kjer sem uporabljal psihedelike, v primerjavi z delom, kjer jih nisem uporabljal, se drastično razlikuje. Gre bolj za občutek, da se mi zdi, da mi nekako resetira možgane - še posebej daljša potovanja, zdi se, da imajo veliko daljši afterglow, vendar je nekaj o DMT in svetovih, v katere me popelje ...

Verjetno mi je ostalo še kakšnih 450 g triptamina in delal bom v veliko manjšem obsegu, dokler ne bom bolje ugotovil ... tako da je veliko časa za izboljšave! lol!

Pravzaprav sem vas hotel vprašati nekaj o tem, kdaj uživate n,n-DMT. Nekdo mi je rekel, oh, kajenje se mi ne zdi tako super, in opisal sedenje z odprtimi očmi.
Kadarkoli kadim DMT, so bila slaba potovanja, ko sem pozabil zapreti oči in preprosto nisem videl ali pa se mi zdi, da vidim svoje roke, ki se spreminjajo v korenine, in to je zelo zaskrbljujoče, vendar sem ugotovil, da je takoj, ko zaprem oči, to veliko manj zmedeno in strašljivo - zaradi pomanjkanja boljše besede. Zanima me, kakšne so vaše izkušnje!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Pravkar sem ugotovil, da bi moral reči, da ne vem, kako diši DMT ha
🤥
Pravzaprav je bilo to nekaj, kar sem najprej opazil pri triptaminu - podoben vonj po plastiki.
Ali 5-meo-t ali 5-meo-DMT tudi diši in ima okus po sranju? Iv je kadil 5-MEO-DMT še ko je bil moj prvi prodajalec RC (ki je v bistvu samo prodajal shulginsove izdelke) iz Kanade, ampak to je bilo verjetno leta 2005 ali kaj podobnega? Ne spomnim se ga - ne spomnim se, da bi bil noro vizualen kot DMT, to je 100-odstotno gotovo. To je bilo pred tem, ko sem vedel, da ga lahko samo ekstrahirate. lol.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh, še ena stvar, oprostite...

če bom poskušal s soljo izločiti DMT, ki ga imam v prosti bazi, z uporabo acetona in fumarne kisline, ali bo s seboj potegnil nečistočo? Zagotovo ne, kajne?

Res si želim poskusiti verjetno počasnejši začetek podkožnega vbrizgavanja ali celo razliko med tem in vbrizgavanjem IM, vendar moram očitno pred tem poskrbeti, da bo bela in prečiščena ...
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Moj človek tega ne počni, vzemi harmalas ali kakšen drug maoi in jej, če želiš počasnejši začetek, bolj umirjen trip. Ali pa pojej harmalas in nato vzemi majhne požirke dmta, raztopljenega v tekočini za vaping, naravnost iz vape.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Zakaj ne? Osebna pristranskost proti injekcijam?
Nočem se zavezati k potovanju s pharmhuasco, ker je Looong, vendar sem zgodovinsko navajen na injiciranje veliko manj čistih drog - oh in sploh bolj nevarnih in zasvojljivih.
To je ROA, ki je videti zelo zanimivo.... ali niste prebrali shulginovih poročil? Ali drugi, dokler ga lahko dobim dovolj čistega... to bi bila moja glavna skrb, vendar sem spet rekel, da sem v svojem času ustrelil (v mišice) nekaj groznega uličnega heroina!
Ne pravim, da kdo drug to počne ali ga odobrava, vendar je to moj prednostni ROA.
Poleg tega ni dodane dodatne molekule, ki bi na koncu spremenila občutek.
Pravzaprav sem na eBayu kupil izvleček sirske rži in ga vzel pred kajenjem, vendar iskreno? Nič ni pomagalo ... in kolikor vem, je ta rž zelo nadležna za ekstrakcijo. Očitno je veliko maščobe (tokrat gre za maščobo!).
Rekel bi, da mi je oralna ROA najmanj všeč.
Zato si želim najti način za sintezo DET iz tripamina prek reduktivne aminizacije....izgleda kot fantastično zdravilo!
V nekem trenutku bom ponovno poskusil z MiPT....

Prav tako ga najverjetneje ne bom soljil naravnost, ampak bom soljil nekaj rdečega sranja v upanju, da ga bom znebil barve
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ali moje razmišljanje ne drži, da rastlinsko pridobljeni DMT nikoli ni dobil te barve, ko je bil postavljen v popolnoma enako kad. Okej, to ni najboljša možnost shranjevanja, razen če je popolnoma zapakirana, ampak vseeno, če ta postane rdeča, ekstrahirana snov pa nikoli, mora biti v njej kakšna nečistoča?
Ali pa se sintetizirani DMT odziva drugače samo zato, ker je čistejši in zato morda manj zaščiten in vezan na stvari, kot so maščobe, kot je to mogoče pri ekstrahirani snovi?
samo zdi se mi čudno, to je vse...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Zato sem se še enkrat lotil....

Začel sem včeraj zvečer z 10 g triptamina. Na koncu sem jo pustil v vodni kopeli, vendar je nisem vklopil, nato pa sem jo zamašil in prek nje položil brisačo (z namenom, da jo danes zjutraj pogasim).

Šel sem spat, začel odhajati in "WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE!!!!!". - jebal se je požarni alarm!!!

Domnevam, da bi ga moral takoj pogasiti, ker se zjutraj, ko sem ga hotel pogasiti, ni zgodilo nič?
Nisem povsem prepričan, zakaj....so, če me lahko kdo razsvetli, bi bilo to koristno.
Zadnjič se je požarni alarm sprožil, ko se je kalil pri 35 °C - ker gre za detektor toplote in CO, nisem povsem prepričan, zakaj se ustvarja vodik (čeprav je nevaren, če je zaprt - kar nikoli ni), zakaj bi to sprožilo požarni alarm ALI je to le naključje in moj požarni alarm je treba zamenjati?
Zadnjič se je sprožil, ko se je gasil v vodni kopeli, medtem ko sem bil v drugi sobi in uparjal DMT - zato iskreno povedano, nisem prepričan, ali je bila to plastična vrsta hlapov iz DMT iz detektorja dima v salonu ALI če je ustvarjanje vodika sprožilo kuhinjski detektor. Zelo čudno in me je že nekajkrat prestrašilo!!

Drugič - pravkar sem opravil celotno baziranje, dodajanje DCM in ekstrakcijo ter ugotovil, da sem po baziranju in dodajanju v lijak dodal malo DCM in po obračanju in zračenju so kapljice DCM (zdaj rumene barve) potonile na dno, kar kaže na dve plasti. Hkrati je bilo v drugi plasti nekaj belih koščkov, ki so bili videti kot majhni kristali ali emulzija.
Zato sem še naprej dodajal DCM in sčasoma je prišlo do tega, da se je vse obrnilo na glavo - tega še nisem videl, DCM (ki zdaj sploh ni bil rumen in je bil videti, kot da vsebuje emulzijo) je ostal na zgornji plasti.
Tega še nikoli nisem videl in to me je zmotilo - prvotni RM, ki je ostal, sem odcedil v "posodo za smeti", nato pa sem čudno maščobno DCM odcedil v prazno steklenico, da bi ga destiliral in ponovno uporabil.

Nimam pojma, kaj je bilo tisto belo sranje, ki je plavalo v mešanici, ko sem prvič dodal osnovo - nisem bil prepričan, ali je bil to KOH, ki se je delno izločil, zato ga nisem hotel imeti v končnem DCM, ki se trenutno zmanjšuje ob mešanju in majhnem, malenkostnem segrevanju.

Zakaj se je DCM najprej potopil na dno lijaka, na koncu pa je bil na vrhu?
Ali je mogoče, da je DMT skupaj z odpadki, ki se jih znebimo v ponovnem heptanu, dobil "težo", zato je potonil.
Morda po tem, ko sem dodal 3x25ml porcije, ni bilo več DMT, ki bi ga potegnil iz RM, zato je sedel na vrhu?

To je res prvič, da sem zelo pozoren in pišem zapiske za vse, da bi bil pošten....

Mislim, da je moj dosedanji donos približno 1% hahaha

Bom prišel tja!

Še vedno se mi zdi zajebano čudno, da je DCM začel s tem, da je bil spodnji sloj, nato pa se je prenehal potapljati in sedel na vrhu!!

V vsakem primeru je videti, da je DCM končal izhlapevanje (z ventilatorjem in mešanjem), tako da bom šel ponovno vx
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okej, tako da sem malo bral svoje prijatelje....
Nekdo je rekel, kakšne maščobe bi bile tam, zakaj bi po kisanju naredili korak razmaščevanja?
To sem našel...


Pri reakciji reduktivne aminizacije, ki vključuje triptamin, formaldehid in natrijev borohidrid, se pogosto izvede korak defatiranja, da se odstranijo nepolarne nečistoče, ki bi lahko ovirale reakcijo ali onesnažile končni izdelek. Tu je podroben opis, zakaj je ta korak potreben in katere vrste "maščob" (nepolarne spojine) so lahko prisotne:

#### Zakaj opraviti postopek razmaščevanja:

1. **Odstranitev nepolarnih nečistoč:**
- Med sintezo so lahko prisotne nepolarne nečistoče, kot so nereagirani triptamin, vsi organski stranski produkti ali ostanki iz prejšnjih korakov. Te nečistoče lahko vplivajo na čistost in izkoristek končnega izdelka.

2. **Povečanje čistosti izdelka:**
- Odstranjevanje teh nepolarnih snovi zagotavlja, da želeni izdelek dobimo v čistejši obliki. To je še posebej pomembno za analitično karakterizacijo in nadaljnje aplikacije, kjer je visoka čistost ključnega pomena.

3. **Povečanje učinkovitosti reakcije:**
- Z odstranitvijo snovi, ki bi lahko ovirale reakcijo, lahko izboljšate učinkovitost in selektivnost postopka reduktivne aminizacije. Nepolarne nečistoče lahko včasih delujejo kot inhibitorji ali reagirajo z vmesnimi produkti, kar vodi do stranskih reakcij.

#### Katere "maščobe" so lahko prisotne:

1. **Nereagirani triptamin:**
- Triptamin je sam po sebi relativno nepolaren in morda ne bo popolnoma reagiral s formaldehidom. Vsak preostali triptamin se šteje za nepolarno nečistoto.

2. **Organski stranski produkti:**
- Med reduktivno aminizacijo lahko pri stranskih reakcijah nastanejo različni organski stranski produkti. Ti stranski produkti so lahko nepolarne narave in jih je treba odstraniti, da bi očistili ciljni amin.

3. **Ostanek topil:**
- Če organskih topil (kot so tista, ki se uporabljajo za raztapljanje triptamina ali olajšanje reakcije) ne odstranimo v celoti, lahko prispevajo k nepolarni vsebnosti v zmesi.

4. **Medsebojne spojine:**
- Vmesne spojine, ki nastanejo med reakcijo in ne tvorijo želenega končnega produkta, so lahko tudi nepolarne. Na primer, vmesne spojine, ki nastanejo pri delni redukciji ali kondenzaciji, so lahko nepolarne in jih je treba ekstrahirati.

### Tipičen postopek Defat:

- Korak defatiranja običajno vključuje izpiranje reakcijske zmesi z nepolarnim topilom, kot je heksan, petroletrski eter ali podobno topilo.
- Nepolarno topilo selektivno raztopi in ekstrahira nepolarne nečistoče iz reakcijske zmesi, pri čemer ostane bolj polarni produkt v vodni ali polarni organski fazi.
- Po ločitvi se nepolarna plast (ki vsebuje nečistoče) zavrže, polarna plast (ki vsebuje proizvod) pa se zadrži za nadaljnjo obdelavo in čiščenje.

Če povzamemo, je izvedba faze defat pri reduktivni aminizaciji triptamina s formaldehidom in natrijevim borohidridom ključnega pomena za odstranitev nepolarnih nečistoč, s čimer se povečata čistost in izkoristek želenega produkta. Nepolarne "maščobe" v tem kontekstu vključujejo predvsem nereagirane izhodne snovi, organske stranske produkte, preostala topila in vmesne spojine, ki nastanejo med reakcijo.

Ne bom lagal... vprašal sem chatGPT in ko je prvič izpljunil odgovor, sem mislil, da govori neumnosti, ker je govoril o maščobah, ki motijo reduktivno aminizacijo, vendar ko sem bral naprej, je imel nekaj pripomb... ki so bile veljavne.
To je nekaj, kar bi rad poskusil, koristno bi bilo, da ne bi bil edini človek na svetu z rdečim DMT! Haha, Stvar je, da še vedno SPANKS vse ekstrahirane DMT iv kdaj ekstrahirali. Zdi se, da je veliko močnejši, vendar še vedno - zakaj gre rdeče, če to ni nekaj, o čemer se običajno poroča.
Imam več na poti, tako da je morda samo ta prvi rxn, vendar še vedno chatGPT je nekaj točk...

Slišal sem ga tudi v intervjuju, ki ga je opravil Hamilton tbf! Ha
 
Top