Ali fentalogi še obstajajo 2022?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni. upam, da je to pravi forum, vendar me zanima, ali fentalogi dejansko še vedno obstajajo? Vsi na Redditu in Dreadu pravijo, da nikakor ne, vendar ne morem verjeti, da kakšen kemik ne bi dejansko zaslužil za to, če sem iskren.

In ker sem pravkar zamudil to zlato dobo, bi umrl, da bi poskusil nekaj, kot je FuF ali AcytylFentanyl, če je na voljo na temnem omrežju, mi prosim sporočite! Oh in za tiste, ki takoj sovražijo Fent, prosim izstopite. Grozno je le, če ga lopovski dilerji prodajajo kot heroin ali ga dajejo v druge nepovezane droge.

Če se namerno zajebavate s Fentanilom, morate vedeti, v kaj se vračate, imo. In hvala za pomoč :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Pozdravljeni,
bil sem v zlati dobi in sramota je, da so zvezne agencije grozile tržnim moderatorjem in jim v bistvu rekle, da če se bodo Fent ali Fentaloge odkrito prodajale, bodo bolj nagnjene k temu, da se bodo lotile trga. Tako je zdaj vse navedeno kot kitajska bela ali sintetični opiati.

V zlati dobi je bil moj najljubši MAF. Če želite odgovoriti na svoje vprašanje, poiščite vzorce na spletni strani drugdata.org. Videli boste ogromno različnih vrst fent. Edino mesto, kjer se mi zdi, da so navedene, so kitajske spletne strani & nočem kupiti ničesar, kar ni escrow. Prav tako sem lahko po cenah povedal, da so stvari izklopljene. Pred leti sem imel prodajalca carf. Takrat je bila cena 550 USD/g in prodajalec je priznal, da je bila znatno znižana. Prodajalec je kupcem tudi svetoval, naj odpirajo z rokavicami in masko ter naj še naprej režejo, ker sicer tvegajo življenja. Zelo so priporočali tudi uporabo Vmixerja. Pred kratkim sem naletel na kitajskega prodajalca, ki je trdil, da prodaja 5 g čistega carfa za 850 USD. I call bullshit. Morda pa je to Carf z veliko količino rezanega sranja!

Razlog, zakaj vem, da fentalogi še vedno obstajajo, je izključno zaradi strani drugdata.org. Vidiš veliko različnih vrst fent in fentalogov. Večina prodajalcev pa nima pojma, kaj točno prodajajo. Osebno mislim, da je bila zlata doba varnejša. Takrat so se ljudje pogovarjali o tem, koliko rezine dodajo na gram, da se v bistvu strup spremeni v nekaj užitnega. Poleg tega sem se z lastnimi izkušnjami naučil, katere sorte so mi všeč in katere ne, pa tudi, katere so preprosto preveč močne, da bi se z njimi ukvarjal. Oglejte si spletno stran drugdata.org in videli boste, kakšne sorte obstajajo.

Žalostno je, da vas kitajske spletne strani že od začetka prosijo za nakup v razsutem stanju in da ne gre za skrbništvo. Naučila sem se, kako naročiti ponarejene cigarete. Seveda nikoli niso prišli in ime zaslona je samo vstalo in izginilo. Če ne morem računati, da bo prispela škatla cigaret za 30 dolarjev, ne bom tvegal 10 g fentaloga ali metakvalona.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hvala za vaš odgovor. Morda sem našel legitimno spletno stran, kjer lahko kupite vsaj zene in nekatere fentaloge. Delujejo iz HK in ne iz Kitajske, tako da bi to preverili. Spletno mesto je bilo tudi izjemno težko najti prek iskalnikov, kar vidim kot dobro stvar, ker na Googlu dobite samo rakavo nepovezano in prevarantsko sranje.

smešno, ker sem se zaradi raka in kemoterapije zasvojil z opisom. Začel sem z oksijem, nato s heroinom, nato z rc in zdaj je moja toleranca tako visoka, da mi fent hcl sploh ni naredil sranja. (Nekaj časa sem imel zakonitega dobavitelja iz Indije, ki je poslal svoje stvari in jih dobil v 5 dneh(!!), medtem ko običajno indijske stvari sploh ne pridejo skozi carino in potrebujejo tedne, saj sem v zahodni EU. Vendar je postal retard in zdaj ga na žalost ni več. Prav tako je lahko naredil sintezo karfenta, saj je delal v lekarni / tovarni, kjer so občasno ukradli izdelek.
Trdil je, da bo 1g carf 1000usd, za katerega sem bil pripravljen, vendar mi je primanjkovalo denarja, ker sem bil tako pogosto prevaran. Njegov fent je bil legitimen tho in vedno sem ga dobil in imel je laboratorijske teste, ki so pokazali čistost, ki je bila 98%. Škoda, da sem izgubil tega fanta. Če kdo želi poznati njegov e-poštni naslov, samo dm me, morda ste ga tudi vedeli ali poznali. Želim samo vedeti, zakaj je postal retard in me dejansko prevaral iz 200 $ zadnjič in za drugega fanta je ukradel še 300 ali tako ... ker je iskal fent in carf v Avstraliji in je bil do nakupa do 10k v zakonitih farmacevtskih opioidih na mesec ..

sem moral izgubiti 3k za te prevarantske kose sranja. Če kdo kaj ve ali lahko pomaga, vas prosimo, da vas prosimo, da pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Že vrsto let se ukvarjam s proizvodnjo različnih psihoaktivnih snovi.
Fentanil in njegovi analogi so zelo enostavni za izdelavo.
Najboljša analoga sta 3-metilfentanil in karfentanil.
NPP je zelo enostavno izdelati.
Iz benzil cianida se zlahka pridobi 2-fenil etilamin.
Pri kondenzaciji z akrilati dobimo nesubstituiran NPP z dodatkom dodatnih akrilatov lahko dobimo substituiran NPP.
Da bi dobili nezastopan fentanil, vzamemo običajni NPP in mu dodamo analinsko skupino.
Nato ANPP v topilu premešamo in dodamo propionil klorid ter mešamo 8 ur. Topilo je hlapno. Dan pozneje sam odteče in ostane oborina fentanil hidroklorida, ki ima visoko čistost. (ANPP je treba najprej očistiti).
Kot razumem, je prodaja fentanila in njegovih analogov na forumu prepovedana.

V tem primeru vam lahko ponudim končno stopnjo ANPP ali katerega koli drugega substituiranega, ki ga lahko v eni fazi pretvorite v izdelek, ki ga potrebujete, ne da bi imeli kemijsko znanje.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Lahko vam pomagam pri 4-anilino-N-fenetilpiperidinu.
Cena
1 g skupaj z acilacijskim sredstvom stane 600 EUR.
10 g skupaj z acilacijskim sredstvom bo stalo 5000 evrov.

Iz 1 g mojega izdelka boste dobili 1,3-1,33 g fentanil hidroklorida.
Bele barve s čistostjo nad 95-98 % hidroklorida.

Visokokakovostni fentanil hidroklorid vsebuje približno 2500-3000 posameznih odmerkov za povprečnega potrošnika.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Katero opremo in steklovino uporabljate za sintezo fentanila in analogov ?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ja, tam je veliko fennylogues tam zunaj.. Around here in Canada tho we're been getting some good blue color fent, it's cut but still super strong and been tested high quality, good to smoke good to shoot (I meant it's cut with some inert stuff, no other psychoactives)
 
Top