Ali menite, da je bil to mefedron?

Sobsin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, živim v Iranu
Pred dvema letoma mi je trgovec dal nekaj rjavega prahu in mislim, da imam nekaj G kokaina (danes ga v iranu imenujejo OD), z vonjem parfuma dior in to je občutek najboljše izkušnje, kar sem jih kdaj imel (tudi vsak, ki ga je posmrkal, se je zaljubil vanj) Samo eno minuto po posmrtnem zaužitju je občutek jasnosti in več svetlosti. in povečanje srčnega utripa, uživanje v vsem in biti prijazen do vseh. Pogovornost in visoka poraba in kajenje ter povečanje načina vožnje in poslušanje glasbe. potreba po seksu. In na splošno je bilo vse super in če bi uporabil več kot nekaj vrstic, bi to povzročilo nespečnost. Prepričan sem, da je narejen s farmacevtskimi tabletami, in mislim, da je to vrsta hitre žoge. Mogoče Ritalin z Oxy ali.... Rad bi vedel, kaj menite o tem
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Za mefedron je značilna močna evforija in kratko obdobje delovanja, približno eno uro.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Popolnoma se strinjam, da je res, kot bi te z opeko v glavo udaril nenaden močan začetek, vendar je zelo kratek. Prav tako mislim, da mijavkanje ne povzroča nespečnosti.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lahko bi bil tudi metilon
 
Top