Question Ali električni vrtalnik z mešalno konico opravi enako delo kot mešalnik za mešanje nad glavo?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zanima me, ali električni vrtalnik z mešalno konico opravlja enako funkcijo mešanja kot mešalnik za mešanje z glavo, saj vem, da je električni vrtalnik ročen, samodejen in nima časovnika, za razliko od mešalnika za mešanje z glavo, ki je avtonomen, samodejen in ima časovnik.
obstaja pa tudi velika razlika med njunima cenama, električni vrtalnik je v primerjavi z režijskim mešalnikom zelo poceni, poleg tega pa je tudi zmogljivejši.
Veselim se odgovora strokovnjaka na to temo.
Hvala vsem!! ;)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
bo opravil delo, vendar ga boste morali držati. medtem ko mešalnik lahko mešate in vam ni treba uživati nobenega metilaminskega plina
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Veliko hrupa in zgornja mešala skoraj ne povzročajo hrupa
Niso vzdržljivi, kmalu bodo prenehali delovati, če motor ni brezkrtačni
Ustvarjajo iskre, zato lahko pri nekaterih reakcijah povzročijo požar ali eksplozijo
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Drugo vprašanje, ki ga imam o mešalnikih, je:
Kakšna je razlika med poceni 100w mešalnikom Vevor, ki ga lahko kupimo na aliexpressu za 65 evrov, in mešalniki za 500 ali 1000 evrov?
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Lahko ga naredite v steklenem bottelu in dobite enak učinek
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

vrtalnik je slaba zamisel. ne bo zdržal dolgo, saj ni zasnovan za neprekinjeno delovanje.
toda ventilator bo opravil svoje delo. poceni ventilator je mogoče nadgraditi v mešalnik. ventilatorji so poceni , brezkrtačni in z nastavljivo hitrostjo.
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3

Ja, nekdo ga je dobil pred mano ventilatorji stropni ventilator je odličen za uporabo kot alternativa za dosleden krmilni mehanizem To znanje sem pridobil iz skrivnih laboratorijskih knjig Ključna stvar je, da mora biti mešalo prožno in dovolj dolgo, da lahko prenese vrtenje motorja stropnega ventilatorja
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Vsekakor je nekaj ključnih točk za omenjene v tej temi vrtalnik je grozen, zlasti če ste v bližini hlapov, ki so vnetljivi ali eksplozivni ali vnetljivi, saj je v motorju vrtalnika iskra, prav tako ni stalen vir energije, poleg tega pa bi morali ves čas stati nad svojo mešanico, da bi mešali, in to je samo škoda. veliko produktivnosti in tudi nekatere stvari je treba mešati čez noč ali 24 ur ali 48 ur nikakor ne morete narediti vrtalnika, ki bi trajal tudi 10 minut ali 20 minut zapored in ne bi čutili želje po prenehanju delovanja stropnega ventilatorja in nad glavo je zagotovo najboljši koncept za uporabo, ki ga bom poskušal čim prej dobiti ilustracijo za vas.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
električni vrtalnik se pogosto uporablja v tajni kemiji, to bi vedel vsakdo, ki je vsaj malo seznanjen s podzemno sintezo... samo uporabite vrtalnik in ga namestite na pokrov reakcijske kocke, da se izognete vsem strahovom, kot je zmočenje ali preskok električne iskre... ampak vsak je svoboden pri svoji izbiri.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tako kot pri vsem tem bo potrebno in potrebno nekaj prilagoditev, da bo lahko postal dobro orodje, vendar z malo iznajdljivosti odlično deluje za številne sinteze in se prilagaja vašim potrebam, logično pa bodo obstajale tudi izjeme
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
vprašal sem ga zaradi vaše sinteze bk-MDMA.
 
Top