Question Ali barva kopalnih soli v njihovi kristalni obliki (bk-MDMA, 4-MMC,MDPV ...) določa njeno čistost?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Na primer, če je rjave, oranžne barve ... (to so temne barve), ali to pomeni, da je nečisto, in če so kristali prozorni, ali to pomeni, da so čisti, ali pa barva ne določa čistosti zdravila?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Smešno, tudi jaz vedno razmišljam o tej temi o čistosti.

Pravkar sem v roke dobila poročilo. To je za vzorec mdma hcl, pridobljen pri trojni rekristalizaciji: voda, ipa, ponovno voda. Vendar za ta vzorec ni bila izvedena ekstrakcija z bazo.

Videz je dober.

Rezultat preskusa pa kaže le 87 %. Ne vem, ali je to resnična čistost ali kakšna težava pri testu. Jebi ve.

U1erXipNM5
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Lepi kristali, Ali sintetizirate MDMA iz MDP2P, začenši s PMK glicidatom?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
če je brezbarvna spojina in ima barvo, ni čista, saj prehaja iz svetlo rumene v temno rjavo, večinoma če je črna, kot je črna mdma, potem so jo prekuhali, saj ima smrtonosne težke kovine

preprosto rekristalizirati je enostavno zelo enostavno
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
L1cwLyerBJ
RFw1aYK736
Oglejte si barvo moje zadnje serije kristalov metilona po rekristalizaciji metilona HCl z deionizirano vodo in večdnevnem mirovanju na prostem s prozornim plastičnim kozarcem.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
za mdma in samo rekristalizirati njegov lep izkoristek morate prilagoditi topilo s pravilom pk ali frakcionirno destilacijo pod znižanim tlakom ali kromotografsko kolono je ključ do večjega izkoristka
 
Top