Question Zdravila, izdelana iz nič

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljena skupnost BB,

Katere droge je enostavno sintetizirati in so relativno poceni?

GHB in druge stvari
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
V organski kemiji lahko vse pretvorite v vse, vendar obstaja ena majhna težava ... učinkovitost postopkov in cena. Kot primer lahko kupite natrijev benzoat in ga nato z visoko temperaturo in NaOH pretvorite v benzen. Torej imate benzen, kaj storiti zdaj? Kupite aceton, naredite generator klora in naredite kloraceton, nato reagirajte s kloracetonom z benzenom in dobite P2P, z reduktivno aminizacijo pa lahko dobite metamfetamin. Vendar je vrednost yiealda zelo nizka, približno 5-10 odstotkov.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ne vem, ali sem odgovoril na vaše vprašanje, vendar upam, da sem vam pomagal. Torej absolutno vprašanje je ne, zdravil ne morete poceni proizvesti, lahko pa jih izdelate iz nič, vendar to nekaj stane
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rastlinski izvlečki so na prvem mestu. Rastline so odlične v kemiji. Lahko bi naredili, kar je rekel, lahko pa bi izvlekli ephedra senensis ali kathus edulus in ga zmanjšali. To je veliko ceneje in lažje. Rastline so za vas sintetizirale efedrin in katarin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Safrol evginol miristicin efedrin kokain dmt, harmalin, psilocin bufotenin.....praktično vsako zdravilo se je začelo kot rastlinski izvleček
 

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali kdo ve, kje lahko kupim safrol? Ne želim narediti sinteze, želim samo rastlino samo
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Safrol dejansko ni rastlina. Je organska spojina, ki jo v različnih količinah najdemo v številnih rastlinah. Natančna metoda, ki se uporablja za pridobivanje safrola, je odvisna od vira.

V ZDA drevo Sassafras (Sassafras albidum) naravno raste približno od sredine Teksasa do vzhodne obale. Za pridobivanje olja Sassafras iz lubja korenine se uporablja destilacija s paro, olje pa vsebuje približno 75-85 % safrola. Prebral sem tudi, da iz korenine Sassafrasa izvira okus koreninskega piva. Ime "KORENINSKO pivo" je zdaj veliko bolj smiselno!

Safrol vsebuje veliko različnih rastlin, vključno z muškatnim oreščkom in črnim poprom, vendar ga ni veliko, da bi bil pomemben. Izvorne rastline, ki se po mojem mnenju najpogosteje uporabljajo, so:
  1. Cinnamomum Burmannii izvira iz Kitajske in vsebuje približno 95 % safrola.
  2. Ocotea odorifera izvira iz Brazilije in daje približno 90 % safrola
  3. Sassafras albidum izvira iz ZDA in daje približno 85 % Safrole.
Glede na to, kaj želite doseči, gojenje rastlin in stiskanje za olje morda ni najboljši način. To je veliko dela za nekaj, kar lahko kupite na spletu. Slišal sem, da ljudje pravijo, da je olje Sassafras težko najti, vendar je tam, kjer živim, zlahka na voljo v trgovinah, tudi v Walmartu. Prav tako sem ga videl prodajati na Amazonu, Ebayu in Etsyju.

Nisem kemik in imam težave s sladkanjem Kool-Aida, vendar sem videl vsaj nekaj načinov, kako iz na novo pridobljenega olja Sassafrasa narediti čudovit Safrole .

Najlažji se mi je zdel način iz arhivov Ule. Njihov pristop je bil očistiti nečistoče iz olja Sassafrasa, preden so poskušali pridobiti Safrol. Ko je bilo olje Sassafrasa "oprano", je natančen postopek ekstrakcije odvisen od tega, koga sprašujete, v osnovi pa olje postavite v zamrzovalnik in nato odstranite kristale Safrole, ko se pojavijo.

William Dampier je napisal celoten postopek za izdelavo MDMA iz olja Sassafras, pri čemer je destiliral olje Sassafras. Podroben zapis je na voljo tukaj: V tem članku je zapisano: Forumi>Tehnologije in analiza sinteze>Amfetamini (feniletilamini)>Popolna sinteza MDMA iz olja Sassafrasa z Al/Hg
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ob ponovnem branju teme in svojega besedila zgoraj se mi zdi, da sem porabil veliko časa, da bi odgovoril na vprašanje, ki ga ni nihče zastavil. o_O
 
Top