Skrbništvo

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
odkrita napaka.
1. Želim položiti znesek v XMR, ki je potrjen.
2. pojdite na ***/račun/portal/ in izberite xmr --> polog
3. nato izberem znesek v EUR ali USD. ta znesek se na nek način pretvori v xmr in ustvari se naslov.
4. če pa na ta naslov prenesem znesek, ki je večji od zneska, ki sem ga dobil v tretjem koraku, bo pristal samo znesek iz tretjega koraka: ostalo bo izginilo.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Delamo na tem, da bi lahko dopolnjevali prosto količino, ne da bi ustvarili določeno količino.

Če imate takšno situacijo, se obrnite name in jo bomo odpravili.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
problem ni samo v tej količini.
ko sem prenesel plačilo iz svoje denarnice xmr na vaš naslov, iz moje denarnice ni bilo mogoče izvesti nobene druge transakcije.
vsak poskus prijave s semenom gre v sinhronizacijo za vedno.
tehnično lahko vstopim v svoj račun, vendar ne morem sinhronizirati svojega zneska in opraviti nobene dejavnosti. tako je videti kot "čakajoč" ali "blokiran".
Ne vem, kaj je razlog, vendar domnevam, da je ta težava povezana s tem plačilom, saj se je pojavila takoj.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Zakaj mi pišete v zasebnih sporočilih in tukaj? Naj vam jutri odgovorim, vi pa vadite svojo potrpežljivost.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
V PM ste mi odgovorili, da ne poznate razloga, zato sem to vprašanje izpostavil za skupno razpravo: Morda so se z isto težavo soočili tudi drugi uporabniki???

Menim, da gre za resno težavo, če nekaj dni od opravljenega prenosa na naključni naslov ne morem dobiti dostopa do svoje denarnice.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Težava ni na naši strani, težava je v tem, da se vaša denarnica ne more sinhronizirati.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
da, razumem, da gre za "splošno vprašanje". vendar se zdaj nadaljuje že več kot 48 ur, odkar je bilo plačilo uspešno izvedeno v vašo denarnico.
naključje? nisem prepričan.
ne pravim, da je to težava, ki je bila na vaši strani ustvarjena namerno... ahahah...
vendar verjamem, da bi lahko bilo to povezano z vašim algoritmom za generiranje naslovov ali kaj podobnega.

upajmo, da se bo v 2-3 dneh odblokiral: kovanci so zamrznjeni, ne morem niti oddati novega naročila za nakup svoje trave(((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Kakšno vrsto denarnice uporabljate?
Ni vam treba odgovoriti, preprosto uvozite ključe v drugo denarnico in jih tam sinhronizirajte.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Prvotno je bil ustvarjen na xmrwallet.com

No, opravil sem nekaj poskusov uvoza svojih ključev v neko drugo denarnico: uporabljena sta bila aplikacija in splet mymonero z enakim rezultatom: težava s sinhronizacijo.
Izgleda, da moja zadnja transakcija ni bila pravilno obdelana ali kaj podobnega, ne vem točno
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: končno sem dobil dostop do svojih sredstev s čudno denarnico "monerujo". Poleg te je zdaj ena lahko sinhroniziral vse podatke.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
ne vem ničesar o monero, kako kupiti, kako plačati, kako odpreti denarnico, mi lahko kdo tukaj razloži pls in kako opraviti transakcijo?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Nakup Monero na Krakenu > ustvarite denarnico, dobra je MyMonero > počakajte nekaj dni, običajno teden dni, da bo sredstva v Krakenu mogoče dvigniti > dvignite jih v svojo novo denarnico > za dodatno anonimnost sem svoji denarnici MyMonero dodal drugo denarnico in XMR ponovno prenesem iz te prve denarnice v novo denarnico > Pridite na spletno mesto, kliknite svojo denarnico zgoraj > znak plus poleg "XMR" > spletno mesto vam bo dalo povezavo za nakazilo > z njo se vrnite v svojo denarnico, vnesite to kodo v polje "pošlji" > osvežujte spletno mesto kot nori, dokler je ne boste videli na svojem računu

Če temu ne morete slediti, morate verjetno opraviti "malo" več raziskav, preden poskušate kar koli od tega.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
bom poskusil, hvala
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni! Zanima me, ali obstaja možnost izbrisa vseh preteklih transakcij in depozitov?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, v 90 dneh bodo samodejno izbrisani.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni novi prodajalec, če prejmete novo plačano naročilo, kje izpolniti naročilo? kakšen gumb? ali samo objavite številko za sledenje v pogovoru?
--Samo to sem prebral:
Ko kupec prejme svoje naročilo, mora klikniti na gumb "Izpolniti posel". To dejanje prodajalcu omogoča, da prejme plačilo za naročilo.
Ali ima prodajalec kakšen gumb?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Vsakdo ima gumb "povabite upravitelja".
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Torej moram pri vsakem naročilu v pogovor povabiti upravitelja? in nato tam objaviti številko za sledenje?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Na to vprašanje sem vam že odgovoril, zakaj se ponavljate?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Počakati morate, da stranka potrdi prejem pošiljke. Po tem boste prejeli svoj denar. V primeru dolgotrajnega neodzivanja ali ignoriranja s strani stranke lahko povabite admina, da reši vašo težavo.
 
Last edited:
Top