Vse, kar potrebujete za začetek kuhanja

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Recimo, da ste se odločili, da boste poskusili skuhati nekaj zdravil. Prebrali ste navodila in ste moralno pripravljeni. Zdaj je čas, da pripravite svoje delovno mesto, svoj domači laboratorij. Ni pomembno, ali kuhate v kuhinji, garaži ali v kombiju na kolesih. Potrebovali boste posebno opremo, pa naj gre za bučko ali lakmusov papir.
V tem poglavju bomo pregledali osnove priprave delovnega mesta in pojasnili, katero opremo in predmete boste potrebovali.

Seveda velja, da bolj ko je sinteza snovi zapletena, bolj specifična je potrebna oprema. Vendar si velja zapomniti, da ste zdaj v razdelku "Kuhanje v kuhinji", kjer bomo predstavili le najpreprostejše, elementarne načine kuhanja. In v večini teh receptov preprostost metode odpravlja zapleteno in drago opremo v korist cenovno dostopnejših predmetov. Vse, kar potrebujete za osnovno kuhanje, lahko kupite v skoraj vsaki državi na svetu, ne da bi vzbudili veliko nezaupanja.

Za napredne kuharje je na voljo tudi razdelek Pogosta vprašanja o laboratoriju, kjer si lahko podrobno ogledate značilnosti dela v laboratoriju.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
v sintezah bk mdma 4/3mmc 3/4cmc in pvp/mdpv samo nekaj steklenic nekaj plastičnih veder črpalka za pretakanje goriva. vrtalnik za mešanje betona. komplet vinskih filtrov električni štedilnik.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
kemijska sinteza bK-MDMA ne zahteva toplote ali vsaj sinteza, ki sem jo našel na tem forumu, obstaja tudi sinteza, ki zahteva toploto
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Bo vrtalnik iz nerjavečega jekla deloval za MMC?
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tudi za LSA ni potrebno veliko.
- 3x 2-litrske steklenice PET (če pa lahko 3x 1-litrske steklenice iz stekla, se prepričajte, da jih lahko vsaj tesno zaprete). Poskrbite le, da jih boste do potankosti očistili.
- rezilo za britvice
- Mlinček za kavo
- Če vas moti, da zapravljate čas in izgubite nekaj donosa, si priskrbite mešalno ploščo. Ni potrebno, vendar boste morali stvari stresati z roko.
- 1 posoda iz pireksa ali keramike, ni zelo pomembno, katera.

Obstaja nekaj dodatnih, ki jih priporočam in jih ni tako težko dobiti.
- PHmeter (lahko tudi papirnati)
- mešalna plošča z gretjem (pomaga pri izhlapevanju, vendar ne segrevajte preveč!!!)
- steklenice iz jantarnega stekla (ker je LSA občutljiva na UV svetlobo).
- V prostoru, kjer delate, so luči s filtri UV, da vam ne bo treba delati v temi.

O kemikalijah, no, to je tema za razpravo na drugem mestu in se ne bom nadaljeval.
 

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, sem začetnik in bi rad izdelal svojo prvo drogo imam 24 dolarjev v gotovini in želim kupiti ali izdelati nekaj drog sem odprt za vse vrste
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
sir za začetek potrebujete vsaj 27 dolarjev v gotovini
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Raje imejte teh 27 dolarjev v bitcoinih, če želite začeti
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, zelo me zanima kemija in druge stvari, vendar sem nekako izgubljen z vso opremo, saj sem začetnik. Zato me zanima, katere so bistvene stvari, ki jih je treba kupiti. Imam že magnetno mešalo, čaše, osnovno laboratorijsko opremo, kot so lopatke in podobno. Predvsem želim sintetizirati kanabinoide ali triptamine, vendar sem odprt za vse.
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer pri tem, ali lahko pripravim svoj psihedelik, kot so psilocybe, LSD, mdma? kaj takega
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Najpreprostejši psihedeliki za sintezo sta meskalin in TMA.
 
View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Za to bi moral porabiti veliko denarja, kajne? mislim, da to ni tako preprosto, kot je gojenje gob
 

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zanimivo, nikoli nisem preučeval sinteze meskalina, vendar je nekako čudno, da ga, glede na to, da je najenostavnejši psihedelik za izdelavo, ne vidiš veliko na uličnih preprodajalcih.

Meskalin se mi je zdel ena najtežjih molekul za pridobitev Če sem iskren, ga pred 10 leti nisem mogel najti, zato sem začel gojiti in zbirati aktivne kaktuse takrat. Imam precej bolan vrt kaktusov in neskončne zaloge svojega najljubšega zdravila.

Ker je najpreprostejši psihedelik, domnevam, da je prokure precej težko pridobiti, zato je redkejša snov, ki jo je mogoče videti?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Kako lahko zamenjamo povratni hladilnik
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
En tlačni lonec, bakrene cevi, bakreni vijaki/ležaji/povezava, nekaj za tesnjenje puščanja (npr. epoxi) in 20-litrsko vedro.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Brez zamer, ampak ali je kdo poleg mene pomislil, da bi nam noobom res koristilo, če bi prebrali nekaj knjig o organski kemiji? Če ste novi kot jaz, berite, berite, berite in nato še enkrat berite! Začel sem s kemijo za manekene, ki so se preselili v učbenike, nato v objavljena gradiva. Resno, bodite pametni!! Izobražujte se kot prvi, nato pa postavljajte vprašanja.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Predvidevam, da vsak kuhar bere knjige in gleda videoposnetke s področja kemije
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Predstavljam si, da je veliko psevdoreducentov shake and bake ali HI, ki niso razumeli, kaj za vraga počnejo, ko so se od prijatelja naučili: kako "segreti to s tem" ali "vreči vse to v steklenico s sodo za 30 minut" in nato kako ustvariti plin HCl. Morda so šele po nekaj izkušnjah in seznanitvi s formalno terminologijo in znanjem razumeli, kaj se dogaja, ko te stvari sestavljajo skupaj. Če želite, je to oblika obratnega inženiringa.

Sam sem se že zdavnaj začel učiti iz učbenikov. Nisem mogel izvajati poskusov ali gledati videoposnetkov. Vse to lahko teoretično narediš na papirju, vendar to ni isto, dokler tega ne uporabiš. Zdaj, ko lahko prakticiram tehnike in eksperimentiram z oprijemljivimi predmeti in snovmi pred seboj, je učenje v kombinaciji s študijem lahkotno. Ker sem si že zdavnaj zgradil te temelje, je veliko lažje prepoznati in se spomniti - "Oh, spomnim se, da sem o tem bral". Ali da si lahko predstavljam izvajanje sintetizatorja, ki ga še nikoli nisem preizkusil, in da lahko rečem: "Ok, to je tisto, o čemer so govorili" itd.

Ne morem dovolj poudariti, da mora vsakdo, ki želi postati kuhar, brati, se učiti, vaditi in začeti z majhnimi in VARNIMI koraki! Morda vam bo uspelo videti recept za meto in ga izpeljati brez znanja ali veliko izkušenj, vendar to verjetno ne bo šlo dlje in se bo na koncu verjetno slabo končalo za vas. Zavedajte se, da tvegate vsakič, ko vse te stvari mečete skupaj, če ne razumete, s čim točno se ukvarjate in kaj poskušate narediti. Če nimate znanja o kemiji, kako bi vedeli, ali po receptu izdelujete droge, strup ali eksploziv? Izobražujte se!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Push the cook button the push the ANYKEy in BOBS YER UNCLE
 
Top