Vprašanje o fentanilu

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Imam tekoči fentanil (citrat 50mcg), zanima me, kako ga lahko prilepim na travo. Vem, da je fent topen v vodi/metanolu, vendar nisem 100-odstotno prepričan, da če bom citrat zmešal z vodo/metanolom, bo imel učinek, ko ga bom zlizal. Ali moram najprej dobiti čisti fentanil HCL (v prahu) iz tekoče različice ali ga lahko uporabim v tej obliki?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Najboljša rešitev bi bila, če bi se znebili fentanila. Z njim ni vredno niti eksperimentirati.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
V moji državi veliko ljudi kadi sintetično travo ! Pred nizozemsko prepovedjo RC sem uporabljal 15 g mdmb-4en-pinaca na 60 g trave in ljudje je niso hoteli, ker so mi rekli, da je šibka . Rc jim preprosto ne da tistega navala v prvem dimu, ki jim ga da fentanil, in zato bom uporabljal fent.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
To pa ne razveljavlja mojega priporočila.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Zakaj je fent tako zelo sovražen? Ker ga prodajajo kot heroin, zaradi česar prihaja do smrtnih žrtev?

Če prav vem, potem je fent že nadomestil heroin
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ja, to je res, v ZDA ljudje ne poznajo svojih meja in predozirajo, zato je toliko sovraštva do fentanila.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Samo ljudje so jezni, da karteli dajejo fent na vsako drogo
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Poslušajte, tudi vi ne poznate svojih omejitev. Tudi jaz ne. fentanil je tako močan, da se predoziranje zlahka zgodi vsakomur. Po prvem zadetku ali če vzameš še kaj drugega ali če si pijan ... nihče ni vedno na vrhuncu svojih moči. In igrati se s fentanilom je tako, kot da bi spali s ščurkom v postelji. Ne moreš se sprostiti in se preprosto prepustiti. In če ga kadite, je še bolj nepredvidljiv.
Poslušajte razumne nasvete in fentanil splaknite.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Absolutno!!! Pravkar sem zaradi tega sranja izgubil zelo zelo dobrega prijatelja in tako zelo me jezi, da se ljudje igrajo s temi odpadki, kot da gre za neškodljivo igračo! Šivanje džojnta z jebanim FENTANILOM???? Zdaj sem slišal vse! Samo ne obremenjuj se, človek! To sranje čim prej odstranite. In če boš na koncu samomorilski kreten, poskrbi, da ne bo narejenih še drugih "samomorilskih jointov", ki bi se lahko znašli v rokah kakšnega ubogega človeka, ki nima pojma, kaj bo kadil! Ali vam to ne bi pokvarilo dneva! Vaš mlajši bratec vam ukrade enega od džojntov in ga naslednji dan najdejo mrtvega. Samo moja dva centa. IZPLAKNITE GA!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Morda je to povezano z dejstvom, da je nekaj koščkov v velikosti zrna soli razlika med odličnim vzponom in krsto! Fentanil je zajebano SREČO! Obstaja prekleto dober razlog, zakaj je toliko sovraštva do tega sranja! Morda ga sovražijo zato, ker je samo zaradi njega v ZDA v enem letu umrlo več kot 80000 ljudi, starih od 18 do 45 let! To res nima nobene zveze s poznavanjem svojih meja! Nikakor ne morete vedeti, koliko strupa je v vsaki od teh ponarejenih tablet, ki jih prodajajo, ali koliko prahu je narezanega in kako dobro pomešanega v tisti flapi, ki ste jo pravkar kupili. Če se zapletate s fentanilom, so vaši dnevi šteti in to je dejstvo. Celo igranje z izdelkom farmacevtske kakovosti je izredno nevarno, razlog za to pa je njegova moč. Preprosto se izogibajte fentanilu in vse bo v redu.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Mislil sem, da je to forum za informacije o proizvodnji in sintezi zdravil. Zakaj vsi vi tej osebi govorite, naj pusti fentanil pri miru? Postavil je vprašanje, če nimate odgovora, obdržite svoje mnenje zase. Če želite razpravljati o tem, katere droge so slabe in katere ne, zakaj ne odprete svoje teme? Ali je kristalni met boljši od fentanila, ker ne ubije toliko ljudi? Prepričan sem, da bi lahko razpravljali tudi o tem. Ampak to ni pravo mesto. Kaj pa, če prispevate, če imate znanje, in molčite, če ga nimate.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ja, to je prav , nihče noče nikogar ubiti, zato iščem informacije, da bi vse naredil varno :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Čeprav imate vso pravico, da s tem tvegate svoje življenje, menim, da ima Beavinator tehtno pripombo. Recimo, da si zraven pripeljete šivanko, jo pokadite in umrete. Zdaj pridejo vaši prijatelji/ družina pospravljat vaše stanovanje in najdejo vašo shrambo. Človek sem prepričan, da je žalosten in joint bi pomagal olajšati razpoloženje. Oh, izgleda, da lahko kadimo madmaximus stash. Zdaj so tvoji domači mrtvi. Vse droge je mogoče zlorabiti in zlorabiti, vendar je fent preveč močan in ga skoraj ni mogoče odkriti.

Obstaja zgodba o kuharju, ki je nekaj naredil in eksperimentiral na sebi. Umrl je mučno, videti je bil obseden, najverjetneje se je zastrupil z rožičkom. Po njegovi smrti je družina prišla pospravit hišo in oče je iz hladilnika natočil nekaj hladne vode. Voda ni bila navadna voda in oče tri dni ni mogel delovati. Zdaj oče ni le izgubil sina, ampak se je tudi trajno spremenil. Žalost za družino je še večja. Bodite odgovorni in ga zavrzite!

To ni izmišljotina, poznam to družino.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Fantastika je načelna zadeva. Obstajajo dragocene stvari in obstajajo smeti. Moja izkušnja s fentanilom je visoka, vendar je moja odločitev, da bom molčal.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Zakaj ? Skoraj vsak, ki želi, si lahko privošči ali proizvede fentanil , tu je pomembno, da imamo pravilne informacije, da ne povzročimo prevelikih odmerkov nad seboj, če ga kdo uporabi, ali nad ljudmi, ki bodo prodajalci !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Imam načrt za tiste, ki jih zanima fentanil, in imam o tej zadevi le trdno mnenje. Vendar ne na tem forumu, ne danes. Z veseljem bi vam dal prvo injekcijo mefedrona, vendar ne fentanila.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Kot sem že dejal, prispevajte, če imate znanje. Če ne, kakšen je potem smisel vaših objav? Ali naj bi to anonimno hvalisanje na koga naredilo vtis? "Haha, vem, kako se to dela, pa vam ne povem?" Mislim, da odkar obstaja dostop do clearneta, imamo tu veliko otrok in trolov. Ob nekaterih vikendih uporabljam fentanil. Vsak dan vzamem tudi 100 mg metadona. Kot sem vedno počel v svoji zgodovini uporabe drog, sem utrujen od plačevanja na drobno in iščem cenejši način. Ampak to je moj razlog. In samo moj. Ni problem v znanju, ampak v tem, kaj ljudje počnejo z njim. Orožje ne ubija ljudi, ljudje ubijajo ljudi.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ja, Luphozi ima prav , če ste gledali intervjuje s kuharji v mehiških kartelih, so rekli, da odmerek, ki so ga dali na primer v tableto M30, ni ubijal ljudi, vendar ga ulični preprodajalci drog v ZDA režejo z drugimi drogami in zaradi tega je v ZDA toliko smrtnih žrtev!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Lepo povedano, sam kupujem fentanil vsak teden, da bi podprl svojo navado, in v vseh treh letih uporabe nisem imel težav. Lepo bi bilo, če bi se naučil, kako varno manu fetty, in bil sem nekako navdušen, ko sem se pridružil temu forumu, samo da bi ugotovil, da je to mnenjski forum in ne raziskovalni.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top