Sinteza fentanila

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Aha, veste, nekoč sem slišal, da je svet pravzaprav velikanska želva, ki počiva na hrbtu štirih slonov, ki plavajo v modrem morju. Mi lahko to razložite?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ampak resno, če je "približno 60-odstotna čistost" iz te čarobne sinteze "zmešaj vsako staro sranje v nekaj loncih in ponvah", kaj je preostalih 40 %?
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
sam sem naredil na ta način, zmešal sem z otroškim čajem in kisom in vse je bilo popolno in je težje in dobro močno
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Iskreno upam, da bodo vsi, ki izdelujejo fentanil, odslej uporabljali to metodo. Otroški čaj in kis še nikoli nista nikogar ubila.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Če tega ne morete ugotoviti, sploh ne bi smeli brati takšnega sintagma, pojdite na youtube in si oglejte osnovne videoposnetke organske kemije, naučite se, kaj je stiohemija.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hej, fantje, še enkrat zanimive stvari. Tako žalostno je, da je tovrstne kemikalije skoraj nemogoče dobiti, razen če imate neverjeten vir ali ste sami kemik.

imel sem (mislim, da po čistem naključju in tudi sreči) našel zakonitega dobavitelja fent hcl, ki je delal v indijskem laboratoriju / proizvodnem obratu, kjer so občasno ukradli te kemikalije in jih tudi prodajali po zelo dobri ceni. Vse skupaj je neverjetno, saj je neodvisni test pokazal, da je čistost 99%>. Hkrati je našel ljudi, ki so kje do kupili določene stvari za določene zneske, to bom obdržal zasebno, čeprav tukaj v javnosti.

žal je postal nezanesljiv in izjemno neprofesionalen in nadležen ter celo prevaral mene in drugo stranko za približno 400 $. Zagrozil sem mu, da ga bom prijavil Interpolu itd., saj se je nenadoma obnašal tako nezavestno in sčasoma je izbrisal celoten račun protonske pošte. Zdaj nič virov. :( Imel je tudi super skrivanje in čas pošiljanja, kar je bilo neverjetno. 5 daya iz Indije na Nizozemsko! To običajno traja tedne ali celo mesec dni.

če je kdo pripravljen, da me DM o tem in smo se pogovarjali o tem, da bi naredili solidne količine kapitana crunch. Bila bi tako hvaležna in seveda pošteno delila ves dobiček. Hvala in se opravičujem za objavo tega tukaj. (če je dostop do zasebnih delov foruma dovoljen, bi lahko razpravljali tudi o tem :))

Se opravičujem za ponovno objavo, vendar se mi je ta nit zdela bolj primerna za to.
 

theking

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
1
Pozdravljeni, jaz sem iz Indije... se bom odločno potrudil, da ga pridobim
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hej, kolega, kaj točno imaš v mislih? Vabljen, da mi prosim pošlješ DM in ti bom dal svoj protonski elektronski naslov!
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ali ima kdo na voljo sintezo za 4-piperidon?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Sintezo je težko narediti sam, lažje jo je kupiti.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
To je _edina_ kemikalija, ki je ne najdem nikjer za prodajo :-(

... Verjetno zato, ker se uporablja za sintezo fentanila, lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vsi tukaj se poserejo na ljudi, ki to sintetizirajo. V svetu, v katerem živimo, obstaja zlo in ne bi smeli obsojati ljudi, ki ga uporabljajo, NIHČE ljudi, ki ga izdelujejo. Ne pozabite, da je edini razlog, zakaj lahko veliki kriminalni sindikati sploh prodajajo to spojino, ta, da so to omogočila neumna pravila, ki jih upoštevamo. Fentanil se uporablja v medicini in če je predpisan in pravilno uporabljen, lahko pomaga ljudem. Ne sovražimo farmacevtskih podjetij, ker ga izdelujejo, zakaj bi torej sovražili tajne kemike, ker počnejo isto stvar.

Sam ne uporabljam fentanila, vendar ne obsojam ljudi, ki ga uporabljajo ali izdelujejo. Nič se ne razlikuje od drugih drog, ki jih uporablja večina ljudi. Seveda te hitreje ubije, vendar to ni izgovor za uporabo drugih drog. Ljudje vedno pravijo: "Ja, uporabljam metamfetamin, vendar nikoli ne bi uporabil česa takega, kot je LSD ali fentanil. Ti so pravo zlo." Ne bodite neumni, nehajte opravičevati svojo navado. Prenehajte si prizadevati, da bi bilo to, kar počnete, sprejemljivo zaradi nečesa drugega. Sprejmite, da je to, kar počnete, vaša izbira, prav tako kot za ljudi, ki uporabljajo ali izdelujejo fentanil.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Strinjam se. Ne sodim ljudi, ki ga izdelujejo ali uporabljajo. Le ljudi, ki z njim krojijo zdravila, ne da bi o tem obvestili svoje stranke, samo zato, da bi povečali svoj dobiček. Tako se ljudje ubijejo.
 

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko pri sintezi NPP s fenetilaminom uporabimo kateri koli akrilatni ester? Ali bi lahko na primer namesto etilnega ali metilnega estra uporabili 2-fenil akrilat?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Upajmo le, da nihče ne bo umrl zaradi poskusov takšnih postopkov (pravzaprav je uspeh tisti, ki je pravi morilec)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Videl sem, da so karteli to počeli v majici brez respiratorja v sodu s palico.....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Da, to je lepa oddaja, ki so jo pripravili za klovne iz VICE in ameriške televizije na splošno. Seveda ni resnična, mit o tem, da F proizvaja na stotine malih proizvajalcev, ki mešajo v lopah v nekih starih loncih s 50 kg F v vrečah, ki samo ležijo ob steni, dajmo, preverite resničnost. Karteli bi morali dobavljati predhodnike in odvažati izdelek za promet in prodajo. Zakaj bi naročali proizvodnjo pri zunanjih izvajalcih, ko pa lahko preprosto zgrabijo nekaj ljudi na cesti in jih prisilijo, da to počnejo, če jim je dovoljeno ostati žive? Metode so verjetno skoraj realne, obseg pa ne, seveda za to vodijo superlaboratorije in celotna zgodba s številnimi malimi proizvajalci je le zavajanje, potem ko so jim prepogosto napadli njihove superlaboratorije za metamfetamin.

Kaj se torej dogaja? Mehika ne proizvaja več veliko kristalnega metamfetamina, le nekaj skupaj z N-ISO. Ves pravi metamfetamin prihaja iz Kitajske in sosednjih držav, kjer so triade zgradile ogromne proizvodne zmogljivosti, vendar na Kitajskem ne morejo več veliko prodajati, pa tudi druge države JV Evrope se močno borijo proti temu. Zato namesto da bi prekurzorje za metamfetamin prodajali v Mehiko, izdelek prodajajo neposredno in vsi so zadovoljni. Čeprav ne morejo proizvajati in prodajati iz Kitajske v Mehiko, recimo v ZDA, je to politično vprašanje, in ker so triade in kitajska komunistična partija v nekaterih regijah južne Kitajske tesno prepletene, so sklenili dogovor: Prekurzorji za F superlabs in d.Meth neposredno. Karteli so zadovoljni, saj so se znebili zamudnih laboratorijev za metan in morajo voditi le še veliko bolj kompaktne laboratorije za F, Kitajci pa še vedno služijo denar in še več, saj F proizvajajo poceni in ga prodajajo ZDA, seveda pa je CIA odvzet tradicionalni vir črnega denarja, saj so že od nekdaj odvisni od trgovine s heroinom za svoje črne operacije in ta je pravkar usahnila.
Vendar lahko čestitam modrim kitajskim voditeljem za to genialno zamisel, s katero so razbremenili CIA. Zdi se, da je vsaj nekomu res mar za svet. ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ne veste, kaj govorite.
V Mehiki kitajski predhodniki niso potrebni za proizvodnjo metamfetamina.
Imamo vse, kar je potrebno za njegovo proizvodnjo.
In izdelujejo ga v kemičnih tovarnah, izomer D pa pridobivajo že leta, vse je industrializiran proces.
Proizvodni stroški so tako nizki, da je prevoz iz Kitajske dražji od njegove proizvodnje. In nesmiselno bi bilo ponarejati tako poceni izdelek.
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Glede na razpoložljive informacije se v Mehiki metamfetamin proizvaja od benzil cianida (ali benzil klorida) prek APAAN, BMK in mravljinčne kisline/metilamina. Nastali racemični met se nato razgradi z uporabo, zelo verjetno, vinske kisline ali njenega derivata (npr. dibenzoil vinske kisline), pri čemer nastane želeni (+) met (tj. dekstromet). Na koncu se prosta baza obdela s HCl, da dobimo končni izdelek, tj. "led". (-) meth se zavrže, ker je neaktiven. Dobljeni led ima še vedno majhno količino (-) meth (nekaj odstotkov, kot je bilo ugotovljeno s kiralno HPLC), vendar to ne vpliva na učinkovitost. Očitno gre za dobičkonosen in učinkovit postopek, kljub temu da se polovica (- met ali levomet) zavrže.
Zdi se, da za razliko od nekaterih drugih proizvajalcev ne uporabljajo nobenih kiralnih predhodnikov (npr. +efedrin ali +psevdoefedrin).
Zato je mehiški led najverjetneje pristen izdelek "made in Mexico".

Vendar se zdi, da je pri proizvodnji fentanila Mehika veliko manj samozadostna in naj bi bila odvisna od nekaterih uvoženih predhodnikov. (Še vedno pa je poceni). Še veliko bolj je to značilno za 3-Me f. in karfent. (Pravzaprav ju tam skorajda ne proizvajajo, čeprav bi bila lahko zelo donosna).

Morda bi bili zainteresirani za nakup industrijskih postopkov, znanja in izkušenj, da bi postali popolnoma samozadostni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jaz pravim, da je to prej govorna figura, z respiratorjem frajer je rekel, da ve, da dela prav po tahikardiji. Ker imam čarobno moč, da nisem zlahka zasvojen z opiati, gledam na to bolj resno. Ali pa morda samo trdnost odvisnosti, ki je nisem mogel popraviti v nekaterih prijateljih, ki se odločajo zame.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kakšno ceno 1gr FNT je mogoče najti na Kitajskem?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Vem le, da je to ogromna količina in da so ljudje umrli že zaradi samega pakiranja.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Imate kakšen zaupanja vreden vir za takšno trditev? Ker mislim, da je to kot policisti, ki padejo v komo, ko samo pogledajo nekaj, kar bi lahko bilo F, propaganda. Kot da je "znanstveno dokazano", da je 1 mg na kg telesne teže podoben smrtnemu odmerku amfetamina. Glej Wikipedijo in članek, ki ga imenujejo za to sranje.

Torej da, je nevaren, vendar je tako kot mnoge stvari, s katerimi delamo. Mislim, da tako ni mogoče prestrašiti ljudi, saj to nikoli ni delovalo. zakaj ne bi bilo bolj konstruktivno, kot da bi ljudem povedali, da morajo pri ravnanju s tem in še veliko bolj pri ravnanju s Car-F, ki se tako ali tako nikoli ne bi smel distribuirati v čisti obliki, uporabljati rokavice. In nekaj nasvetov in povezav o tem, kako enostavno je dejansko izdelati takšen zaboj s podtlakom in HEPA filtrom ter generatorjem ozona v njem, da se znebimo vsega, kar bi lahko ostalo.

Samo moja 2 centa (seveda za € centov)
 
Top