Brezplačni vzorci iz Foruma BB za vsakogar!

trixxx01

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hej, ali lahko še vedno dobim nekaj?:cool:
 

kheffer

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni,

ali lahko še vedno prejmem brezplačni vzorec? Moja droga chocie je metamfetamin

:) hvala,


Bo
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Nimamo meta :( Toda imamo nekaj veliko boljšega. Čakamo vas v DM bro ;)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
To je vzorec, ki sem ga dobil od ljudi iz podjetja BB. 2 g 4mmc ali "cat". Opravičujem se, ker nisem naredil boljše slike zunaj vrečke. Večinoma je bil zdrobljen in v prahu, tako da ni veliko za pogledati, ampak tako ali tako, brezplačne droge, tako da ni pritožb tukaj (y). Prepoznam ta vonj... ja... ta izraziti vonj... in okus!. To je bolj ali manj tisto, kar se je v mojem okolišu pred približno ~10 leti širilo kot "molly". Zaradi učinka "valjanja", ki ga daje, se je lahko izdajal za MDMA ali njegov analog.

Prekinil sem takoj na lov in IV'ed .3 ali tako .. in yep.. to je stvar. Za tiste, ki ne vedo, je to nekako kot psihedelični amfetamin, kar je najboljši način, kako ga lahko opišem. To je zelo evforičen stimulans, pri dovolj velikem odmerku pa se pojavijo vizualni učinki. Uporabljen IV je precej intenziven high pri ~.25g in več bi morali videti vizualne motnje (odvisno od teže, jaz sem približno 180lbs.) Dobiš intenzivno evforijo rush za približno 30 min, nato pa začne padati in si visoko za približno eno uro ali tako. Razlikuje se od drugih stimulansov, kot sta kokain ali deksamfetamin, ker vam daje značilen občutek "valjanja". Težko je razložiti - je pretirano stimulativen, hkrati pa se skoraj počuti nekako pomirjujoče ali sproščujoče ... vendar vas samo vleče. Zaradi tega se počutiš nekako "opojno", vendar ne podobno kot pri heroinu.
Preostanek sem delil z nekaterimi prijatelji in jih prosil za povratne informacije... tudi oni so ga vbrizgali, približno enako količino kot jaz. Niso imeli kaj dosti povedati, razen: "Bilo jim je všeč in bilo je dobro... in ali imam ali ne imam ali lahko dobim še kaj več." Upal sem na kaj več, vendar od uličnih odvisnikov ne moreš pričakovati tako zgovornih poročil o potovanjih.
Drugemu prijatelju sem dal osmico, da jo je pojedel (pojedel). Tudi ona je zelo uživala. Rekla je, da je bila približno 3 ure na drogu, nato je še 2 uri uživala, po približno 6 urah po odmerku pa se je vrnila v normalno stanje. Želela je vedeti, kako hitro sem lahko dobil več. Naj bo torej znano, da je bil ta vzorec dobro sprejet in da ga bomo pogrešali, saj je povpraševanje veliko, ponudbe pa ni.

Kaj je s tistimi promocijskimi kompleti sintetizatorjev? :B

Hvala vsem na BB - administratorjem, osebju in vsem uporabnikom. Vsem, ki ste to omogočili. To je bilo res kul in nekaj, česar ne vidiš... kot kdajkoli?
Kdo daje brezplačne vzorce in ne pričakuje, da bo v zameno kaj dobil? Zelo super... še enkrat hvala.
 
View previous replies…

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Veliko spoštovanje za ekipo @Glitchy & bb 💞 💪🏻, odlično delo, moj vzorec je bil odličen, kot ste rekli 🔥⭐🙀
 

menpl

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
To si želi tudi on. Original 4mmc, brez ponaredkov!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Še nekaj, kar sem pozabil omeniti, je pošiljanje/pakiranje. Iz srednje Evrope je v ZDA prispelo v približno en teden. Trajalo je še približno en teden, da je prišel do mene na severovzhodu ZDA.
Prišel je v majhni ovojnici, veliki kot poštna razglednica. V ovojnici je bila zapečatena milarova vrečka, v kateri je bila majhna jabolčna vrečka, kot je vidna na fotografiji (mislim, da velikost 1515?).
Jasno je, da pri tem ni bilo nič preveč prikritega, vendar tudi ni bilo potrebe. Pretiravanje s skrivanjem bo v tem primeru samo škodovalo, zato ni potrebe po zaskrbljenosti. Nekaj tako majhnega se ne bo preiskovalo ali preganjalo. Poleg tega ni nobenega zapisa o transakciji, zato se, če že, igrajte neumneža in zanikajte, zanikajte ... zanikajte.

Še enkrat se vam zahvaljujem.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy hvala za to posodobitev, jaz sem vzhodna obala ZDA samo bolj na jugu. Iskreno sem se spotikal, ali bo prišel ali ne, in to mi je zelo pomagalo. To je bilo nekaj časa, odkar sem prejel karkoli int.
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Zagotovo bi se odločil, da poskusim tole. Sem v Združenih državah Amerike, da je to mogoče.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Že v stiku z vami mate ;)
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, ali lahko dobim vzorec metamfetamina bi celo plačal iščem res močan metamfetamin, kot je bil v 90. letih chenmeth danes ga ne najdem več ali redko, da je tako močan, čeprav so kamni čisti, kaj je razlog ?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Hej, bratec, nimamo vzorcev Meth.
 

JoshuaBiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
hi so brezplačni vzorci še vedno na voljo?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Hej, brat! Ja. Čakam vas v DM za nadaljnje sodelovanje.
 

kicksonthemoon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, tudi jaz bi rad poskusil z vzorcem, če so še vedno na voljo.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Z vami smo že v stiku v DM bud
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Rad bi imel brezplačen vzorec , iščem metamfetamin, ki je bil na voljo v 90. letih prejšnjega stoletja iz Češke republike, danes se nobena metamfetamina ne približa tistemu, kar se je takrat dobilo na vietnamskem trgu
 
Top