Brezplačni vzorci iz Foruma BB za vsakogar!

LordNzboBR

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni. Rad bi dobil vzorec, če je še vedno na voljo. Pravkar sem našel to spletno stran in to je videti kot nebesa. Zagotovo bom velikokrat obiskal BB!
 

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ali ste verjeli?... Naši prijatelji imajo odličen smisel za humor... Najprej sem verjel..😁
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveže registrirana in zelo zainteresirana za brezplačne vzorce.
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Yo vaše spletno mesto ist awesome dude a wave of informations and the video section is so amazing many greetings from Germany. Ne morem nehati gledati videoposnetke.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Preverite svoj DM bud ;)
 

Jinsoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hej, ali sem pogrešal brezplačne vzorce?? :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Prijatelji... MOJ PAKET JE PRISTAL!!! Čudovit, čudovit 4MMC iz Nemčije. Rad bi se zahvalil svojim tujim prijateljem za njihovo pokroviteljstvo pri pošiljanju tega. Malo se mi je stisnila zadnjica, ko sem videl, da so ga za minuto zadržali na carini, vendar ni bilo treba skrbeti. Embalaža je bila zelo profesionalna, noben pes tega ni vohljal, in to je STINKY, tako da sem zelo navdušen.

Nekoč sem tako kot vi ljubosumno gledal, kako drugi prejemajo svoje izdelke, vendar NE VEČ! in naj vam zagotovim, da ne boste razočarani, če tukaj zaprosite za "brezplačno drogo"! Dobili ga boste, potrpežljivost je težka, vendar vredna!

To res potrebuje banano za lestvico lol Naslednjič bom to popravil, vendar je približno 2,5 grama in to je po tem, ko sem zdrobil dve precej veliki kamni!
BylDWLaCmv

Dobil sem si dober nos in se odpravil na čudovit sprehod v naravo, vso pot sem se počutil, kot da lebdim 🥴

Sedim tukaj z res dobrim brenčanjem in upam, da bo moj izdelek, ko bom začel kuhati, vsaj pol tako dober! Prav tako je to odlična priložnost, saj bom začel s 4MMC!

Še enkrat hvala celotni ekipi za to @Glitchy, to je resnično naslednja generacija trga snovi in od zdaj naprej bom vedno govoril, da je BB edino mesto, ki je na temnem spletu sploh pomembno. Zelo neprijetno je, da se moramo vsi počutiti kot kriminalci, ko pa te snovi pomagajo toliko ljudem na toliko načinov.

Zahvaljujoč temu spletnemu mestu bom kmalu tudi sam širil "ljubezen". To spletno mesto je resnično neverjetno orodje za učenje in vir informacij.

Zahvaljujem se bogovom/boginjam, da sem našel BB!!!

(to je samo neverjeten bonus, da je Breaking Bad slučajno moja najljubša oddaja vseh časov lol)
P.S. in ne pozabite, otroci: vedno uporabite program, kot je ImageOptim, da odstranite metapodatke s svojih fotografij, preden jih naložite! (na tej fotografiji je bila natančna zemljepisna širina in dolžina! Mislim, da mi prosim povejte, če ste nekako še vedno sposobni videti te informacije thaaanks 😅)
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Hvala, bratec, za tvoje besede in potrpljenje :) Bila je res dolga pot, da smo našli ustrezen način dostave naših stvari v vašo državo ;)
Želim ti veliko sreče in želim si, da bi kmalu videli svoje kristale na našem trgu :D Znanje je moč <3
 

touretti361

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ali je še kaj ostalo?
 

Brianlee

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
so brezplačni vzorci še vedno na voljo?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Čakam te v DM, brat <3
 

owshad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, ali lahko dobim nekaj
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Zagotovo ;) Preverite DM prijatelja
 

JayW123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
@g
Ali lahko dobim brezplačen vzorec? Hvala, Glitchy!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Jasna stvar mate ;) Preverite DM
 

lalunabella

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ali se vzorci še vedno izdajajo?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Ja, gospod <3 Preverite svoja neposredna sporočila :)
 
Top