Brezplačni vzorci iz Foruma BB za vsakogar!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Radoveden sem 🤔 Poskušam ugotoviti, ali je radovednost ubila Kat
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Kaj naj bi to pomenilo? Gre za nastavitev in načrt je spraviti ljudi v težave in prepovedati semena kata po vsem svetu?! Huh? HUH?!?!?! In nobenih raziskovalnih kemikalij?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej Dude prosim ne pozabi na mene 25 delovnih mest kmalu doseže, sem aktiven tukaj učenje vsak dan nove stvari in to bo nikoli ne konča. Bb gate rules! Če imate kakšen vzorec več, prosim pošljite, naredil bom odgovor za vas. Mislim, da sem kupil od dolgoletnega s strani vas. raziskovanje kemikalij nit in e-kolesa. 5 let na vaši strani najboljši dobavitelj rc v eu! S spoštovanjem.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Mislim, da ste Walter White 😜, in želim preveriti vaš vzorčni izdelek, ker sem velik ljubitelj serije Breaking Bad.❤️
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni!
kako se lahko prijavim za to?
kako lahko dobim brezplačen vzorec?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Verjetno gre za past in brezplačnih vzorcev raziskovalnih kemikalij ni. Eden od ljudi pravi, da bodo ubili kata! Ni 2-FMA in 4F-MPH.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Oprostite, o čem govorite 😨?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Tisti, ki jé sranje, je tisti, ki objavlja sranje lol, tako da nvm :D
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, Če je mogoče in če ponudba še velja, bi tudi jaz želel sodelovati in bi z veseljem preizkusil vzorec.
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ali je promocija še vedno aktualna?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Komaj čakam, da ga preizkusim. Uporabnik s tega mesta pomeni, da bi moral biti moj status knewn kot Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Poročanje o izkušnjah tukaj. Brez slik Žal mi je, da se mi je pokvaril fotoaparat na telefonu. Sprva sem bil nekoliko nestrpen in sem mislil, da je to preveč dobro, da bi bilo res, saj je Glitchy potreboval minuto, da je vse dohitel, vendar je po čakanju zasijala svetloba. Sem zelo izkušen uporabnik katinona, za vraga, sam sem jih nekaj naredil, vendar nikoli nisem imel užitka poskusiti mefedrona. Vzorec je potreboval približno 8 dni, da je prišel v ZDA. Ko je prišel, sem ga moral poskusiti. Odtehtal sem 0,22 g in ga raztopil v 1,5 ml vode ter se namesto z iglo prvič odločil za zamašek. Trajalo je dobrih 15 minut, da bi se popolnoma odpravil, vendar je vroče prekleto veliko podobno MDMA, vendar je manj empatično zaradi pomanjkanja boljše besede. Za referenco sem 31, bil off polno piha odvisnost od heroina, crack, in karkoli sem lahko dobil, še posebej katinoni, za približno 1,5 let po uporabi težke za 13. Zdaj mi gre dobro z občasnimi zabavnimi časi. To je bila ena od najboljših izkušenj, ki sem jih imel s katero koli drogo, zato to veliko pove. Moje dekle tega ni storilo, vendar je tudi ona zelo uživala, če veste, kaj pravim ;). To spletno mesto bom delil s prijatelji in nadaljeval podvige tukaj sam. Tudi moj prijatelj je poskusil nekaj in je bil prižgan.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Končno mate dobil ta vzorec ☺️ spomnim se, da ste post spraševali o tem, kdaj bo prišel, težave z dekleti bla bla itd, vesel sem, da se je to zgodilo
In vsi uživali 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Hvala za pregled, brat <333
 
Top