Brezplačni vzorci iz Foruma BB za vsakogar!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Sem novinec in me zanimajo vzorci. Hvala
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Čakamo na vaš odgovor nazaj brat ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Do zdaj me nekaj časa ni bilo naokoli, zato prej nisem odgovoril, zdaj pa sem vam poslal DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Pozdravljeni, iščem brezplačni vzorec..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Hej, brat! Kmalu bo poslan <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Pozdravljeni, kakšen vzorec boste kmalu poslali... upam, da je tako... čakam ga z nestrpnostjo.....mnogo hvala
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Nekaj časa sem bil brez povezave in zdaj, ko se vračam, ugotavljam, da sem prejel svoj brezplačni vzorec... Mefedron sem prejel celo hitreje kot moji dobavitelji z več trgov... Nikoli prej ga nisem poskusil, zato se vam najlepše zahvaljujem za vzorec in za izkušnje!! Najlepša hvala
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, v mojem primeru bi rad naročil a-pihp v razsutem stanju, ali je to mogoče?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vzorec v Avstralijo? Na zdravje
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Registrirano.Kako pridobiti Ssample?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
to je moj pregled vzorca 2 mmc, ki sem ga prejela.sprva sem dobival kakršne koli učinke in spraševal sem se, zakaj je tako, in to zato, ker sem odmerjal enkrat na 3 ure, ker sem hotel biti previden, toda ko sem se naučil, da ljudje ponovno odmerjajo po eni uri ali dveh, sem začel dobivati učinke in fant je bil to najboljši high, kar sem jih kdajkoli čutil na uppers je počutil Adderall in kokain pomešani skupaj sem se počutil res evforično in srečno in glasba je zvenela neverjetno na njem in učinki trajajo dolgo preveč način bolje kot kokain, da sem iskren edina stvar, ki mi ni bila všeč, je bila comedown sem čutil moje srce udarca po tem in nisem všeč, da.overral 10/10 zagotovo bi si kupil nekaj
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Pozdravljeni! Zanima me ta forum in želim prejeti brezplačni vzorec.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pošlji mi bro kg i poslati u monay kasneje zdaj im broker...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
sprva nisem dobival nobenih učinkov in sem se spraševal, zakaj je tako, in to zato, ker sem odmerjal enkrat na 3 ure, ker sem hotel biti previden, toda ko sem se naučil, da ljudje ponovno odmerjajo po eni ali dveh urah, sem začel dobivati učinke in fant je bil to najboljši high, kar sem jih kdaj čutil na uppers je počutil Adderall in kokain pomešani skupaj sem se počutil res evforično in srečno in glasba je zvenela neverjetno na njem in učinki trajajo dolgo preveč način bolje kot kokain, da sem iskren edina stvar, ki mi ni bila všeč, je bila comedown sem čutil moje srce udarca po tem in nisem všeč, da.overral 10/10 zagotovo bi si kupil nekaj
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Iz glitchyja so mi poslali 2 grama 4mmc in sem zelo zadovoljen s tem, kar sem prejel! Pri komunikaciji je bil zelo odziven in postopek je bil enostaven. Izdelek je prišel iz Nemčije v diskretni ovojnici, ki je bila zapečatena v neprepustni vrečki. Bilo je zelo profesionalno in zadovoljen sem z njihovim skrivanjem. Količina, ki sem jo prejel, je bila bližje 3 gramom, konsistenca pa je bila mešanica velikih črepinj/kristalov in zdrobljenih koščkov.

4mmc sem užival na vse možne načine, razen na boofing. Najraje sem ga uporabljal iv, vendar je bilo zaužitje oralno varnejša in učinkovitejša metoda. Če kadite, priporočam čim nižjo temperaturo in majhne količine naenkrat, saj nastane veliko pare, ki ni preveč prijetna, če je prevroča ali je preveč. Insuflacija ali njuhanje tega 4mmc je povzročilo opazen učinek, vendar je bilo žganje precej intenzivno in moje oči so se dobro orosile.

Učinki so bili prijeten dvig energije skupaj z izboljšano ostrino vida in evforijo, kar me je spodbudilo, da sem vstal in naredil nekaj fizičnega. Plesanje je bilo zabavno, poslušanje glasbe pa izredno prijetno. Ti učinki so trajali približno 2 uri, nato pa sem se še približno eno uro počutil, preden sem želel ponovno uživati.

Kokoš je bila blaga, vendar sem občutil nekaj želje, utrujenosti in depresije, ki so trajali približno pol dneva, vendar sem jih lahko premagal z nekaj duševne vzdržljivosti.

Na splošno sem bil zelo zadovoljen in komaj čakam, da dobim več in poskusim kaj novega od Glitchyja. Hvala!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 57

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, zdaj sem registriran in me zanima brezplačni vzorec
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, zanima me tudi vzorec.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kaj pa opioidna zdravila. Rad bi heroin. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Še vedno si jih želim, in IDC, če je kdo res poklical na mojo telefonsko številko. Sem vladni otrok in imam vso pravico, da dobim droge, če hočem. Imam odprto domeno. Ničesar se ne bojim. Hočem heroin, sem rekel. :) :) Bodi dober ali pa bodi dober v tem.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni. Ali ga lahko dobim za preizkus?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, tukaj sem nov in vesel sem, da sem našel ta forum. Ali lahko dobim vzorec ?
Bil bi vam zelo hvaležen in tukaj bi podal izjavo o izdelku.
Peace
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kako dobiti brezplačen vzorec?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej tukaj za pridobitev nekaj brezplačnih vzorcev, dm'ing vas rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Novost in bi rad preizkusil vzorec/e.
 
Top