Od L-metha do D-metha

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Čeprav bi delovalo ... nekatere od teh kemikalij je težko dobiti ali so lahko nevarne, kot je moje uporabniško ime, namesto tega uporabite naproksen in uporabite pope-peachy z NASID Naproxen. Spodaj sem objavil celoten vodnik
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zdi se, da naproksen ni najboljše sredstvo za razreševanje:
https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/pdf/meth.chiral-sep.distn.pdf
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nikoli nisem rekel, da je, rekel sem, da je najbolj dostopna in boljša od navadne vinske kisline ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Razumel sem, da je to bolje za resolucijo in da samo segrevanje L-meth, pridobljen s to resolucijo, postane racemičen Opravičujem se, če sem se motil.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
V redu, poslal vam bom sporočilo in bomo nadaljevali, dobro? Imam vse, kar potrebujem za to, in nič boljšega za početi, tako da poglejmo, ali lahko tudi jaz postanem vernik.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po pogovoru s soldadoDeDrogas ni nova čebela. Toda verjetno je učeča se ličinka. Brez žalitve smo vsi začeli v veliki meri iz stavkovnih knjig TS2. (To je za vse ostale), saj je že dobil poglobljen pogovor.

Kakorkoli že, ko gre za to reakcijo, je to mogoče oceniti kot napol enostavno in razumeti od EASY za nekoga, kot sem jaz, ki je vmesno enostavno do težko za nov commer

Vse to je izhajalo iz objave pred 2 tedni.



Notdrugs

Pred časom sem slišal, da so nekateri laboratoriji uporabljali naproksen (kot NSAID) kot enantiočisto kislino. Vendar nisem uspel najti nobenih informacij o tej metodi, tako da res ne morem reči z gotovostjo

Jaz sem kopal...


u/Notdrugs

Verjetno na podlagi tega odgovora? Kot sem že dejal... Trik je v tem, da najdemo najcenejšo optično aktivno kislino, ki se bo vezala na en izomer, na drugega pa ne, in ki bo dovolj spremenila topnost, da se bo eden od produktov (bodisi nereagirana prosta baza bodisi reagirani amid, sulfonat ali kar koli drugega) lahko izpiral v drugem topilu (ki je nemišljivo s prvim topilom), tako da se bo en izomer raztopil v prvem topilu, drugi izomer pa v drugem topilu. Kaj menite na podlagi tega?

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

Potem ne droge odgovor...


Notdrugs
- pred 13 dnevi - popravljeno pred 13 dnevi

To je res zanimivo! Vidim, kako ti zadržki precej olajšajo komercialno proizvodnjo. Ne zgodi se prav pogosto, da bi v osnovnih navodilih dobili razmejene "podrobnosti o masovni proizvodnji", zato hvala za to.

Kasneje, ta teden
tudi če V raztopini mononatrijev d-tartrat nato prednostno tvori vodotopno sol z d-metamfetaminom, medtem ko se lahko l-metamfetamin (ki še vedno ostaja v obliki proste baze) ekstrahira z nepolarnim topilom ...

Mislim, da imate težave z razumevanjem... to je dejansko izvedljivo

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Azol
- Pred 6 dnevi

Naproksen bi bil zanimiv reagent za kiralno razreševanje aminov

PsychedStrawberry
- 6 dni nazaj

Kako to?



SunderedValley
- Pred 6 dnevi

To je bilo storjeno že prej IIRC.
Hitro sem ga prebral precej težko, vendar se je zdelo, da je soglasje "deluje zelo dobro, včasih se lahko naredi še ceneje z uporabo drugih metod". Moral bi biti na bodisi tukaj, podnaročnik drog ali Vespiary.


1Azole
- Pred 6 dnevi

Dostopen, enantiomerno čist, uporabna funkcionalnost karboksilne kisline, velik pi sistem, aril metoksi, zaradi vsega tega se zdi kot uporaben kandidat, pri čemer sta zadnja dva deskriptorja razloga, da bi lahko bil še posebej zanimiv

Zakaj je torej moja objava boljša?

Ne, ne bom navedel podrobnosti, kot sta temperatura in čas, vse je v izvirnem papežu peachy.

Ne, če lahko dobite DCM benzen itd. itd. ne bom vam povedal ustreznega topila, ki ga lahko uporabite, saj je vse USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, tukaj panj itd... bodo imeli vse odgovore.

In ne, ne bom vam izračunal molov. In če me bo še ena oseba, ki me bo vprašala o času itd...

Bodo ignorirani vse je dobro dokumentirano
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po pogovoru s soldadoDeDrogas ni nova čebela. Toda verjetno je učeča se ličinka. Brez žalitve smo vsi začeli v veliki meri iz stavkovnih knjig TS2. (To je za vse druge), saj je že dobil poglobljen pogovor.



Kakorkoli že, ko gre za to reakcijo, je to mogoče oceniti kot napol enostavno in razumeti od EASY za nekoga, kot sem jaz, ki je vmesno enostavno do težko za nov commer



Vse to je izhajalo iz objave pred 2 tedni.







Notdrugs



Pred časom sem slišal, da so nekateri laboratoriji uporabljali naproksen (kot NSAID) kot enantiočisto kislino. Vendar nisem uspel najti nobenih informacij o tej metodi, tako da res ne morem reči z gotovostjo



Jaz sem kopal...





u/Notdrugs



Verjetno na podlagi tega odgovora? Kot sem že dejal... Trik je v tem, da najdemo najcenejšo optično aktivno kislino, ki se bo vezala na en izomer, na drugega pa ne, in ki bo dovolj spremenila topnost, da se bo eden od produktov (bodisi nereagirana prosta baza bodisi reagirani amid, sulfonat ali kar koli drugega) lahko izpiral v drugem topilu (ki je nemišljivo s prvim topilom), tako da se bo en izomer raztopil v prvem topilu, drugi izomer pa v drugem topilu. Kaj menite na podlagi tega?



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Potem ne droge odgovor...





Notdrugs

- pred 13 dnevi - urejeno pred 13 dnevi



To je res zanimivo! Vidim, kako ti zadržki precej olajšajo komercialno proizvodnjo. Ne zgodi se prav pogosto, da bi v osnovnih navodilih dobili razmejene "podrobnosti o masovni proizvodnji", zato hvala za to.



Kasneje, ta teden

tudi če V raztopini mononatrijev d-tartrat nato prednostno tvori vodotopno sol z d-metamfetaminom, medtem ko se lahko l-metamfetamin (ki še vedno ostaja v obliki proste baze) ekstrahira z nepolarnim topilom ...



Mislim, da imate težave z razumevanjem... to je dejansko izvedljivo



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azol

- Pred 6 dnevi



Naproksen bi bil zanimiv reagent za kiralno razreševanje aminov



PsychedStrawberry

- 6 dni nazaj



Kako to?







SunderedValley

- Pred 6 dnevi



To je bilo storjeno že prej IIRC.

Hitro sem ga prebral precej težko, vendar se je zdelo, da je soglasje "deluje zelo dobro, včasih se lahko naredi še ceneje z uporabo drugih metod". Moral bi biti na bodisi tukaj, podnaročnik drog ali Vespiary.





1Azole

- Pred 6 dnevi



Dostopen, enantiomerno čist, uporabna funkcionalnost karboksilne kisline, velik pi sistem, aril metoksi, zaradi vsega tega se zdi kot uporaben kandidat, pri čemer sta zadnja dva deskriptorja razloga, da bi lahko bil še posebej zanimiv



Zakaj je torej moja objava boljša?



Ne, ne bom navedel podrobnosti, kot sta temperatura in čas, vse je v izvirnem papežu Peachy.



Ne, če lahko dobite DCM benzen itd. itd. ne bom vam povedal ustreznega topila, ki ga lahko uporabite, saj je vse USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, tukaj panj itd... bodo imeli vse odgovore.



In ne, ne bom vam izračunal molov. In če me bo še ena oseba, ki me bo vprašala o času itd...



Bodo ignorirani vse je dobro dokumentirano



Še enkrat za vsakogar 1 še enkrat



Notdrugs



Pred časom sem slišal, da so nekateri laboratoriji uporabljali naproksen (kot NSAID) kot enantiočisto kislino. Vendar o tej metodi nisem mogel najti nobenih informacij, zato res ne morem trditi z gotovostjo.



Jaz sem kopal...





u/Notdrugs



Notdrugs



- pred 13 dnevi - urejeno pred 13 dnevi







To je res zanimivo! Vidim, kako ti zadržki precej olajšajo komercialno proizvodnjo. Ne zgodi se prav pogosto, da bi v osnovnih navodilih dobili razmejene "podrobnosti o masovni proizvodnji", zato hvala za to.



spet teorija L VICKS na D meth . Ali je to MOŽNO, da. Ali to lahko stori nekdo, ki ni razvil poti mdma, ki ni dobro dokumentirana, da. Ali lahko nekdo, ki sprašuje, ali lahko uporabi 40% etanol , DSMO proti DCM itd. itd. ni pripravljen



Ali lahko naredite MDA/MDMA iz kave/kofeinske kisline ali podobno... da. Ali se zdi 12 % razmerje med ceno in donosnostjo smiselno, ko so piperonalni akatat ali drugi analogi za drobiž in lahko piperonal naredite v 1-2 korakih, od tam pa safrol ali izosafrol ... samo zato, ker lahko, ne pomeni, da bo pridobivanje 10 g inhalatorjev Vicks "stroškovno učinkovito".

Morda boste morali kopati za vsakogar, ki bere, vendar vsakdo z razumevanjem ts2, da bi naredil svoje lastne predhodnike ali predhodnike, je to smiselno. Če ste ga upoštevali kot zemljevid in kompas in ne kot recept

Medtem ko vsakdo želi, da bi bilo A + B + tekočina + toplota narediti kemikalijo X in to deluje 0-80-95% časa.

Tam je čas, ko poskusite narediti torto, vendar naredite kruh.

Na primer dodajanje 1 preveč ogljikovih hidratov itd. itd. Rekristalizacija in ločevanje polimorfizma ali ločenih entiomenov je umetnost sama po sebi.

Žal so moje stvari NOVA proizvodnja MDMA in MDP2P in manj kiralne resulacije, vendar lahko berem papeža dovolj peachy, da stojim z 99 % podpore in če kdo želi poke holes, naj bo tako. In se bom pogovarjal ampak prosim ne kakšna vprašanja o topilih ali izračunih molov vse je objavljeno prej in je def izvedljivo
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Spet je objavljeno vse, kar je bolj izvedljivo kot prej objavljeni AIBN v manjšem okolju.

Vendar ne pozabite, da je to res zanimivo! Razumem, kako ti zadržki precej olajšajo komercialno proizvodnjo. Ne zgodi se pogosto, da bi dobili "podrobnosti o masovni proizvodnji", razmejene v osnovnih navodilih, zato se vam zahvaljujem za to.

Potrebujete masovni obseg. Ne 1,5 g Vicksa L. Uporaba umazanega ali samo zdrobljenega naproksena. Preprosto kupite prekleto sol
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Spet angleščina očitno ni vaš prvi jezik ali imate težave z razumevanjem, razumevanjem ali sporazumevanjem v celoti, morda ste samo zelo visoki. Ne glede na to, kaj je razlog, se vam ne morem jasno izraziti, vi pa samo še naprej ponavljate svoj spiel, večkrat v PM in zdaj spet v glavni temi. Razumem vse, kar praviš, in se ne naučim prav ničesar, niti nisem navdušen, zato ne razumem več, kaj je tvoja poanta. Ves čas porabiš za to, da govoriš o tem in objavljaš reference, ki jih ne zahtevam. Vendar se ne morete potruditi, da bi mi preprosto povedali, ali je mogoče nadomestiti ogljikovodik ali ne, ali da bi pregledali moje "predlagano delo" in mi povedali, ali lahko nadaljujem ali ne, ali je v njem napaka. Nihče vas ni prosil, da delate ali razmišljate.

Končno sem se strinjal, da po vseh vaših nenehnih provokacijah opravim "preprost preskus" te metode, da bi to končal, ali z drugimi besedami, da bi vas utišal. Zdaj je smešno, kako zapleten, preobsežen in zahteven je postal ta postopek, ko sem stopil na plan. Kakšna drastična sprememba melodije. Celotna stvar zdaj res postaja odveč. Ta nit je govorila o spreminjanju L v D, jaz pa sem vprašal o inhalatorjih. Izločili ste me in me že skoraj teden dni niste pustili pri miru glede tega, ne vem, kaj ste pričakovali...., ker sem vse to že plačal naprej. Od koga ste mislili, da bo prišlo takšno vprašanje?

Mislil sem, da sem že prej jasno povedal, kakšno je moje trenutno stališče, zato še enkrat: Da. To ni skrivnost. HEJ VSI, nisem kemik. Sem brez denarja. Nimam prekurzorjev, reagentov, opreme, stekla. Nimam ničesar. Trenutno delam strogo brez recepta z zelo omejenimi izkušnjami in znanjem, kar je, kot razumem, nekaterim od vas strašno zabavno. Poigravam se z mikro serijami, starimi metodami, improviziram, kjer je treba, kar je povsod, izključno z namenom pridobivanja praktičnih izkušenj in znanja, poleg tega je lahko zabavno in nimam nič boljšega za početi. Ko se bom malo okrepil, bom lahko poskusil tudi druge poskuse, vendar moram nekje začeti, kajne? To počnem za "malega človeka", kot sem jaz. Poskušam se naučiti, kar se da, in to prenesti na naslednjega človeka, če to kaj pomeni. Ne moti me, da bi bil prašič ginuea, če to ni predrago ali nevarno.

Vprašal sem vas o zamenjavi toluena ali nafte z DCM za osvoboditev baze ali o tem, ali je moja predlagana metoda čiščenja tablet ali bombaža primerna. Če je bilo mogoče nadaljevati s tem, kar sem imel pri roki, ali pa bi moral nabaviti drugačne sestavine. Namesto da bi preprosto rekel da ali ne in morda zakaj, da bi se lahko kaj naučil. Nekoliko neskladno ste o tem veliko, veliko dlje, kot je potrebno, govorili o tem, da "TO NI Zame in Nisem tisti, ki bi to moral početi." ... naj bo tako. Pustite to pri miru, kot sem prosil. Lahko imaš prav, kolikor hočeš. Mene pustite pri miru.

Na koncu se vam zahvaljujem za vaš čas, trud in potrpežljivost. V svojem zadnjem PM sem vam povedal, da se o tem ne želim več pogovarjati ali slišati, tako ali tako mi je vseeno. Imam pomembnejše ribe. Ti imaš vse razumevanje, znanje, izkušnje, opremo in "100 predhodnih sestavin za metamfetamin" itd. tako da potem to jebeno narediš. Bodite prepričani, da objavite svoj lasten zapis (naj ga najprej prebere tudi angleško govoreči korektor) in prenehajte desetkrat kopirati sranje drugih ljudi, o patentih, ki nimajo nobenega vpliva na to, kar poskušate predlagati, razen tega, da vi ali kakšen drug uporabnik foruma pojasnjujete "Samo pri reakciji, namesto tega uporabite to." Kot da bo ponavljanje istega načina dobesedno znova in znova pomagalo, da se končno potopi. ME RAZUMEŠ?

(ČE POVZAMEM - ISKRENA HVALA ZA VSE INFORMACIJE! CENIM VAŠ ČAS IN TRUD, VENDAR MI JE VEČ VSEENO. NI MI MAR ZA TVOJO ZGODBO O ZRAČNIH BLAZINAH ALI KAKO SI DOBIL SVOJE IME IN KAJ TO POMENI. NEHAJTE ZAPRAVLJATI MOJ ČAS, PROSIM IN HVALA.)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro in povem vam...

Poskušam narediti to MICROSCALE z OTC nečistega sranja..

NE BO ŠLO, BRAT.

Ja, vem, da si brez denarja. Da, rekel sem, da počakaj, da dobiš denar, da boš to naredil pravilno. Povedal sem ti, da boš potreboval grelno ploščo/mešalnik (sicer bo tvoj izkoristek 25 % proti 55/60 %).

Drugi GIGO smeti v smeti ven

Vam je treba prositi, da razjasnite naproksen iz tablet... hočete narediti karkoli, ne da bi se ukvarjali s čistostjo. To je zelo slaba miselnost. kemija pametno

IN ŽELITE SAMO PREVERITI, ALI DELUJE..

ZDAJ POSLUŠAJTE ŠE ZADNJIČ

kemija ni tako enostavna, kot je A + B + Vročina = MDMA ALI D met.

VEDNO TI praviš, da mi je vseeno za čistost, da hočem samo poskusiti..

Bro.FFS ti potrebuješ čiste surovine

Razumeš, da imaš zaradi kontaminacije LMETH s KAMFORJEM, MENTOLOM IN KAKOŠNIM DRUGIM. imaš na tone "prostih radikalov", kopico OLFENOV itd. Tekmujejo v reakciji. Vse to so pozitivni in negativni ioni, ki vzpostavljajo ravnovesje.

To pomeni, da bodo kafra in MENTOL ter vse, česar niste odstranili iz LMETE, vplivali na reakcijo...

NI NIČ drugega kot kisik, vodik in nitrogen, ki skušata doseči ravnovesje, da bi se uravnotežila. Pozitivni in negativni ioni, da bi se uravnovesili.

NE PRAVIM, DA NE DELAJTE V MIKRO MERILU. NE PRAVIM, DA TO NE BO DELOVALO.

PRAVIM, DA TO POSKUŠATE BREZ VROČE PLOŠČE/STIRERJA, BREZ POLIMETRA. da, to lahko storite brez recepta, vendar bodo vse nečistoče v vašem L-metalu, ki jih niste očistili, vplivale na reakcijo.

DOBAVA 1-2 GRAMOV L META IZ VICKS IMPURE je zelo draga.

Da, vem, da si FUCKING BROKE, da si mi to povedal v PM.

TO STORITE, KO BOSTE IMELI DENAR IN BOLJŠE RAZUMEVANJE, TO JE TO, TO JE VSE. ALI ČE JE TUDI VAM JEZILO, DA UPORABLJATE IMPURE FEEDSTOCK L metha, mi je vseeno, "kako se izkaže".

Ne pizdite, da ste naredili dimer ali nekaj, kar je AKTIVNO, vendar ni bilo D METH

To je to. Naredite mikro samo za jebene namene NE POVEJTE MI, da mi ni mar za čistost in še vedno ima OLFENS ETC ETC lahko povzroči stranske reakcije.

Če želite to narediti MICROSCALE. kupite PURE CHEMICALS, ko imate denar. Kupite METH, ki je čisti vs bom samo L meth s kafro in olfen in ne daje sranje.

To je napačna miselnost, BRO.

PRISKRBITE SI DENAR, NAREDITE TO PRAVILNO ALI PA TEGA SPLOH NE POČNITE.

medtem ko lahko metamfetamin pridobivate iz izdelkov OFF BRAND VICKS. količino, ki bi jo potrebovali. Da bi dobili gram ali da bi bili dovolj čisti, kupite ulično drogo in jo ločite. To bo ceneje.

Zdaj za 100 ČASOV, če želite občutiti razliko, bi lahko naredili 100 različnih analogov zaradi nečistoč v naproksenu, ki ga niste očistili, v vaših topilih, L meth n kafra bo vse to povzročilo stranske reakcije vi nestrpni neizobraženi reakcije.

Torej, da, jasno mi je.

Pridobite denar, pridobite čiste reagente in zaloge, nato pa se vrnite nazaj. sicer boste imeli ogromno stranskih reakcij
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ta človek si je izmislil svojo teoretično "pot MDMA", tako zelo sem navdušen. Ali mu lahko nekdo podeli nagrado BBGATE MVP "KUHAR LETA" ali kaj podobnega, da ga utišam?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro 100 članov izdeluje svoje poti mdma. O tem ne govorimo, ker si vsi želijo bližnjic.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ne poskušam biti nesramen ali jezen, niti niso usmerjeni na nikogar, ampak bolj na splošno v odgovorih, ki sem jih dobil, in želim, da se prenehajo od drugih ljudi, razen če obstaja PRAVIČNA vsebina. . So bodisi v poročilu in ljudje so leni branje in to so ljudje, ki opravljajo proizvodnjo, zato ustavimo to leno looky proizvodnjo loos

Po drugi strani pa ne bom držal v rokah na splošno nikogar, če ljudje ne razumejo, ne razumejo. Če želijo nadomestiti DCM z benzenom ali kar koli že ljudje želijo uporabiti, ne prihajajo k meni, potem ko ste izračunali svoje mole in ustvarili "neuspešno reakcijo", saj ima vsako topilo svoj bp, zato ne vem, kaj bi nekdo potreboval glede na temperaturo. Po mojem mnenju je reakcija delno eksotermična, vsaj na začetku. Ne morem vam povedati, kako bodo delovala druga topila. Zakonodaja vaše države itd. itd.

Nenazadnje morate razumeti. Ne smete zaupati nikomur ali kakršnim koli besedam na spletu.

Da, to pomeni patente na svetovnem uradu.

1) pri prevodih se stvari zmotijo
2) podjetja lažejo, da bi imela patent, tudi če je to sranje, da bi zadržala kakšen drug vidik procesa
3) patent je resničen. Vendar spremenjen, da ga drugi ne morejo ukrasti. Glavna pisarna ima "pravo pot" Googla, pisarne pa imajo drugačno, ki je sranje. Spremenijo tisto, kar je urejeno v letu 2099, če jih kdo pokliče, trdijo, da gre za poslovno skrivnost. Pogovorite se z nami na sodišču in povemo 3. osebi, ki je najeta tako na vaši kot na naši strani, in bomo videli, kaj bodo rekli, vendar nas morate na sodišču NDA ya know...
4. Obstajajo zajebani ljudje, ki vam povedo, da to naredite, vendar naredite termit ali cevno bombo z gnojilom, ker so zlobni. Razumevanje je pomembno, da se imenuje dejstvo, kap ali morda pustite mi raziskovanje več
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Holy fuck izbriši to ogabnost
 
Top