Question Looking for a vendor Gama butirolakton GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cilj, ki ga imate v mislih, je pridobiti GBL ali GHB. Vsakdo, ki to bere, pozna vse težave, ki so s tem povezane. Zato iščem pomoč.
Torej moje stranke ne marajo BDO, ko rečem ne marajo, mislim, da ga sovražijo. Zdi pa se, da imajo radi GBL in GHB (kdo ve).
Kakorkoli že, vsi vemo, da je vse težje priti do njega, zlasti ne da bi bili prej desetkrat prevarani. Ta objava naj bi spraševala, kako ga sintetizirati, vendar nisem kemik, nimam nič znanja na tem področju in predstavljam si, da bi vsak poskus, ki bi ga naredil, povzročil požar. Veliko ognja. Prav tako ne bom / ne morem plačati smešnih 1500 $ +, ki jih ljudje prodajajo na večini teh trgov.
Preden me preplavijo ponudbe ljudi, ki mi govorijo, da naj Western Union / pošljem Bitcoin / itd... Ne zapravljajte našega časa. Vsako transakcijo bom opravil prek plačilne platforme, kot je breaking bad market. Nekaj z depozitno storitvijo, nisem neumen in brez izjem...

Ideje, ki jih moram pridobiti:
1) Samo nakup. Seveda bi bilo to idealno, da bi našli dobavitelja, ki morda brska in vidi to objavo. Vendar nisem preveč optimističen. ŠE ENKRAT, NE KUPUJEM BDO.
2) Iskanje načina, kako ga naročiti pri podjetju Sigma Aldrich ali njihovem prodajalcu na drobno. Poskušal sem ustvariti račun z uporabo zakonitega podjetja, vendar to ni delovalo. Zlasti po ceni, za katero ga prodajajo, bi bila to idealna pot. Videl sem, da je nekdo predlagal drugi osebi tukaj, da gre skozi podjetje, ki kupuje od Sigma Aldrich, vendar moj poskus ni uspel (zavrnili so ga, ker so rekli, da ne pošiljajo v Združene države, vendar si predstavljam, da bi ga zavrnili v vsakem primeru zaradi pravnih vprašanj) Morda se kdo zaveda osebe / podjetja, ki ima možnost kupiti od njih in prodaja na darkweb trgu?
3) Synthesis.... Rad bi mislil, da sem zelo inteligenten in iznajdljiv... Kar pomeni tudi, da poznam svoje omejitve. Ali obstaja postopek, ki bi ga lahko izvedel amater brez laboratorija in ne z največjim proračunom?
4) Ločevanje od zakonitega izdelka... Vem, da obstajajo zakoniti izdelki z vsebnostjo GBL. Ali obstaja izdelek, ki je večinoma sestavljen iz GBL, je poceni in bi bilo z njim razmeroma enostavno delati? Z enostavno mislim: ločevanje s segrevanjem/zamrzovanjem ali uporabo kemikalij ali česa drugega za ločevanje.
5) GHB v obliki suhega/kristala: Pri nekem prodajalcu sem zasledil GHB v obliki kristalov. Na ta način bi bilo pošiljanje veliko lažje in trdijo, da lahko uporabite destilirano vodo in to je vse. Njihove cene niso tako slabe kot pri GBL na trgu, vendar so še vedno veliko predrage.

Na splošno poskušam dobiti GBL ali GHB 5-10L naenkrat za dostojno ceno. In še zadnjič za vse pošiljatelje neželene elektronske pošte: Nisem zainteresiran za nakup BDO.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Kaj pa način pretvorbe GABA v GHB, dehidrogenacija 1,4-BDO v GBL ali sinteza GHB iz tetrahidrofurana? Mislim, da to ni tako zapleteno.
Poglej TUKAJ - morda ti bo pomagalo.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Hotel sem reči, da je mogoče, da je GHB ena od najlažjih sintez, takoj za ekstrakcijami iz rastlin!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Prevajanje iz GBL v GHB je resnično zelo enostavno. GBL pa je v številnih delih sveta še vedno zakonit. Kupite ga lahko kot čistilo. (Pravzaprav je zelo dobro čistilo.)
V Svetovni zdravstveni organizaciji so razpravljali o prepovedi GBL, vendar so se odločili, da tega ne bodo storili.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
v evropi je poceni in enostavno dobiti na clearnetu poglej indusclean in podobno spletno stran
je mogoče uporabiti tudi storitev pošiljanja dm me, če potrebujete več informacij je enostavno
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Tukaj je nasvet: obstaja način, kako pridobiti industrijska čistila, ki bodo vsebovala do 80 % GBL, ostalo bodo nafta in druga nepolarna topila. GBL je razmaščevalec in ga je težko nadomestiti. Če želite dobiti GBL, se morate obrniti na pravne družbe in zahtevati varnostni list in vso varnostno dokumentacijo. Na etiketi ne bo pisalo "čistilo GBL" ali kaj podobnega. To bo sredstvo za razmaščevanje.

Ne bodo vam dali točnega odstotka, ampak bo to razpon. Običajno 60-80 %, lahko pa tudi 80 %. Zdaj lahko zapravljate čas s frakcijskimi destilacijami, obdelavo ogljika in filtriranjem skozi celit, vendar če veste, koliko GBL je v mešanici, na koncu preprosto dodate toliko vode, kolikor je potrebno za končni koncentrirani izdelek GHB. Mislim, da je bilo to 3 X (ne spomnim se na vrh glave.)

Nato se na vrhu naredi nepolarna plast. Bilo je presenetljivo enostavno ločiti. Dodajte potrebno količino NaOH v trdni obliki, da se spremeni v GHB. Prepričajte se, da nobena od "adulterantov" v formuli ni topna v vodi. Ne pozabite, da obstaja velika razlika med besedama "Degreaser" in "GBL" za pakirne liste. V vsakem primeru morate biti vedno previdni.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Sliši se, kot da potrebujete sredstvo za odstranjevanje gela Multi Gel Remover®

Gre za GBL in samo celulozo.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U imate dober vir in način, kako ga ločiti?
Mislim, da je to potem edina blagovna znamka, ki jo je mogoče kupiti bolj potem manj enostavno/legalno.
Nisem našel boljše alternative..
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Imate navodilo za učenje?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Učbenik: V tem priročniku je predstavljena kemijska tehnologija, ki je v celoti povezana s kemijskimi snovmi:
1. Dodajte vanj malo soli
2. Pretresite
3. Ponavljajte, dokler ni tekočina
4. Odfiltrirajte ostanke
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Zelo enostavno za sintetiziranje. Nekdo je omenil pot od GABA do GHB. To se imenuje Sandmeyerjeva reakcija.

SWiM lahko to priporočilo podpre, sam ga redno izdeluje na ta način kot natrijevo sol (kristali Na-GHB).

Lep pozdrav,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ghb prašek, odmerjanje je zelo neznano za moje, zdi se, da morate vzeti veliko, da dobite učinke, ljudje poskusijo 3 grame in se pritožujejo brez učinka, olje z alkoholom deluje zelo dobro.
 
Top