Sinteza heroina iz morfina

depot1223

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
To je ukradeno iz erowid post je naredil fant z imenom samson. Postavil sem osnovno vprašanje, fant pa ni imel pojma, o čem govori.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Nekateri člani na tem mestu so iz starejših forumov čarovnice, kjer so jih zaprli, vam prinašamo informacije od takrat do zdaj z več informacijami in boljšo sintezo

C. R. Alder Wright je leta 1874 to naredil prvi in poglejte nas zdaj, tako da ga je tehnično erowid tudi kopiral
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
G.Patton Big
Ali mi lahko poveste natančno količino kloroforma? Hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
približno x5 obremenitve serije v gramih
 
View previous replies…

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Koliko natančno kloroforma je treba dodati na vsak kilogram morfinske baze?
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Ali lahko v koraku 9 uporabim etanol?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Kaj je, če uporabljam ledeno ocetno kislino? Ali bom namesto diacetilmorfina dobil 6-monoacetilmorfin?
In ali lahko kloroform zamenjam z diklormetanom? Mislim, da ja...

Kaj se zgodi, če ne morem dobiti anhidrida ocetne kisline?
Ali lahko med erlenmajerico in refluksno bučko postavim Soxhletov ekstraktor, napolnjen z ekstrakcijskim tulcem, polnim molekularnega sita, in nato namesto anhidrida ocetne kisline uporabim ledeniško ocetno kislino? Molekularno sito bi moralo absorbirati vodo, zato bi se morala ledocetna kislina dehidrirati, med reakcijo pa bi moral nastati anhidrid ocetne kisline in z uporabo ledocetne kisline namesto anhidrida ocetne kisline bi dobili diamorfin (heroin). Kaj menite?
 

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zanima me. Zakaj se etilni alkohol, dietileter in HCL uporabljajo skupaj za pretvorbo baze v sol Hcl?
Kadar koli sem pretvoril bazo v Hcl, sem vedno uporabil samo raztopino razredčenega Hcl, dokler se baza ni raztopila, filtriral ostanke in nato pustil, da voda/hcl izhlapi, zaradi česar sem dobil heroinski Hcl.

Kakšna je prednost uporabe etilnega alkohola in dietil etra s hcl za tvorbo heroin hcl, prosim?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Zdi se, da H.hcl ni topen v tej mešanici topil in se lahko obori, tako da se čas proizvodnje zelo zmanjša s tem, da se preskoči izhlapevanje, vendar ni 100 %, ker tega nisem naredil
 

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ah makes sense. Upajmo, da bomo lahko dobili potrditev.
 
Top