Question Looking for a vendor Pozdravljeni vsi, predstavljam se

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni vsi, predstavljam se in objavljam svojo prvo objavo. Ker ne vem, kam bi ga moral uvrstiti, ga bom dal v to kategorijo.
Naletela sem na to spletno stran in bilo je, kot bi našla zlato, več let sem brskala, brala in raziskovala tako o drogah kot tudi o kemiji. Ta stran je bila zame velika najdba. Prebral sem o pobudi za kakovost BB in ugotovil, da je odlična. To je nekaj, o čemer sem že dolgo časa načrtoval, tako zaradi ljubezni do kemije kot tudi zaradi spoštovanja trga.
V moji državi je kakovost zdravil strašna. Razen marihuane so vse druge droge zelo slabe kakovosti. Pred nekaj meseci je bilo v novicah, da so neko žensko aretirali zaradi posedovanja kokaina, pri analizi vzorca pa je bil odstotek kokaina v vzorcu tako nizek, da so jo na koncu izpustili brez obtožbe.
Kakor koli že, tukaj sem, našel sem to čudovito spletno mesto, ki mi bo v veliko pomoč pri izvedbi tistega, kar načrtujem že nekaj časa, da bi zagotovil kakovosten izdelek brez rezanja.
Končujem svoj laboratorij in kmalu bom začel proizvajati kokain HCl, v majhnih količinah glede na veliko količino potrebnih listov, in ker bom ta postopek izvajal prvič, bom skušal proizvesti približno 15 g s poudarkom na donosu in čistosti.
Dvomim, da se mi bo proizvodnja in prodaja izplačala, saj bom na svojem območju težko našel kupce, ki bodo za 1 g čistega kokaina plačali 50,60,70usd, medtem ko se 1 g "kokaina", ki je v obtoku, običajno prodaja za 10usd do 15usd. Zato sem razmišljal tudi o tem, da bi v bližnji prihodnosti poiskal zanesljive dobavitelje, ki bi mi zagotovili kakovosten kokain in LSD, še eno snov, ki je v moji državi redka. V majhnih škatlicah, ki krožijo, so NBOMe in amfetamini.
Kakorkoli že, to je vse, upam, da bom dobro sprejet, poskušal bom čim več prispevati k tej odlični strani.
Mimogrede, jaz sem iz Južne Amerike in besedilo je bilo narejeno s prevajalnikom, se opravičujem, če je napol razumljeno. Lep pozdrav
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dobrodošli v skupnosti :) Btw, iščem južnoameriško povezavo za Coca Tea po dobrih cenah
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Hej, spomnite se me, berem nekaj PMK v ZDA, kakšne ideje?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali ni Medellin glavno mesto za kokain na svetu? Mislil sem, da kokain prihaja iz Kolumbije, ki je tamkajšnji kartel.
No, tukaj imam dostop do najboljše trave na svetu v kakršni koli kakovosti ali količini, ki vam je všeč. Zanimalo bi me, kako težko je pripeljati stvari v Kolumbijo.
 
Top