Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Prvič sem vas našel na indeksu Darknet, mislim, da je bil to darknet.live, potem sem izgubil povezavo in pred nekaj dnevi me je moj dobavitelj laboratorija iz podjetja ASAP Market poslal sem, da naredim kemijsko domačo nalogo pred začetkom proizvodnje.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
To spletno mesto sem v preteklosti že uporabljal, vendar me je sem prvotno usmeril uporabnik Reddita
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
novinec na forumu, zadnje tri dni sem porabil za analizo videoposnetka breaking bad o sintezi a-pvp, zdaj sem tukaj, moral bi biti tukaj že pred leti, to je prava zgodba.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dve osebi, ki ju ne poznam, sta me v dveh dneh povabili z reddita, kjer sodelujem v podredditih o kemiji in zdravilih.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
na youtubu, na vseh možnih mestih :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Žal je naš kanal youtube tik pred zaprtjem, nekateri videoposnetki so bili že izbrisani.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Da, res, opazil sem, da je sinteza amfetamina iz p2np + al amalgama izginila :(

no, konec koncev je to youtube:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pripravljamo nekaj zares revolucionarnih metod sinteze. Upajmo, da jih bomo imeli čas objaviti na kanalu pred njegovim zaprtjem.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Brskanje v brskalniku Tor, iskanje povezav, ki so bile še vedno žive. Na koncu me je pripeljalo do tega kraja.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pokazal mi ga je zaupanja vreden prijatelj, ki sem ga nekoliko prispeval pri izobraževanju v zvezi s preparativnimi temnimi umetnostmi.
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Ko so filmi na YouTubu izginili, sem začel prenašati vse znanje od vsepovsod. Ko iščem nekaj, kar želim bolje spoznati, bom na koncu vedno imel več. Mislim, da je bilo to na vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Da, hvala za komentar. to je tisto, česar se učim. pridobiti informacije, ko so na voljo, in jih shraniti.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Slišal sem iz vaših popolnoma neverjetnih videoposnetkov YT. Bilo je precej ironično, saj sem poskušal sintetizirati 4-FA z metodo redukcije NaBH4 in sem imel pri tem težave.
Potem ste v nekaj dneh objavili videoposnetek. To je bilo kot znak vsemogočnih narkotičnih bogov! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Delite svoje izkušnje s sintezo 4-fa. To je zanimiva snov, ki jo najlažje pridobimo iz evforetikov amfetaminskega tipa.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Iskreno povedano, nimam občutka, da bi se kaj razlikoval od običajnega amfetamina, ki sem ga izdelal. Imam občutek, da je to morda zato, ker gre za racemično zmes. Pravkar sem dobil nekaj D-(-)-vinske kisline in poskusil bom z optično ločljivostjo, da vidim, ali izomer D-4-FA dejansko daje nekaj evforije.

Prav tako sem mislil, da morda samo jaz ne čutim nobene evforije od tega, zato sem ga poslal prijatelju, ki je bolj izkušen v amfetaminih, in rekel je, da tudi on ni čutil ničesar.

Nisem prepričan, kaj, če sploh kaj, sem naredil narobe, ker sem dobil običajen odziv amfetamina.

P.S. Vsi reagenti, ki sem jih uporabil za izdelavo 4F-P2NP, so bili razreda ACS, 4F-P2NP pa sem večkrat rekristaliziral. Zato dvomim, da je bilo to to.
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Najprej sem videl vaše videoposnetke yt, ki so najboljši in tako koristni, zato sem začel nekaj kopati in naletel na forume, zato sem vesel, da sem to storil!
 
Top