Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Videli ste videoposnetek o sintezi DET in delali nazaj, da bi našli spletno mesto. Zelo sem vesel, da sem tukaj. Začel bom prispevati, kjer lahko. Hvala, da ste ustvarili ta prostor.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Brskal sem po spletnem mestu Ahmia.onion in iskal nekaj besed, kot je "sinteza zdravil", ker me je zanimal postopek, in to me je pripeljalo sem. Od takrat sem se zaljubil v ta forum in prav danes ustvaril račun! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sem prišla prek oglasa na facebooku :/ to me nekako skrbi in mi daje občutek, da bi to lahko bila medena past
Rad bi imel nekaj analogov RC ket tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pozoren uporabnik bo opazil, da imamo veliko oglasov, več kot kdor koli drug. To nam omogoča, da nagovarjamo svoje ciljno občinstvo. Glede na usmerjenost foruma to v resnici ni zelo enostavno. Veliko ljudi se preprosto ne registrira na forumu, ampak ga samo proučuje. Vsa vsebina, razen rubrike RC, je v javni lasti. Načrtujemo, da bomo dodali več funkcionalnosti, ki bodo ljudi motivirale, da se registrirajo in dejavno sodelujejo v življenju foruma. Karkoli si že mislite, skoraj vse informacije lahko preprosto preučite prek brskalnika tor brez JS in celo brez registracije.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Našel sem ga prek oglasa v strahu. Ta forum bi lahko imel nekaj dejanskega potenciala, saj ni veliko aktivnih forumov za tovrstne stvari. Obstajata dva podreddita, ki ne smeta biti imenovana, vendar je to reddit, zato ni ravno najboljši kraj za razpravo o kemiji zdravil.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Iskal sem povezave in naletel na seznam povezav, ime pa mi je dalo misliti na čase, ko smo z brati pekli pecivo. Moral sem se pridružiti in se poskusiti naučiti namenskega načina dela. Kakovost je zelo pomembna
 
Top