Question Kako ekstrahirati MDMA, zmešan z drugim prahom, kot je beljakovinski dodatek v prahu

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Pozdravljeni, želim, da je oseba, ki mi odgovarja, dobro seznanjena s pranjem MDMA in osnovnimi kemijskimi znanostmi.

Moje vprašanje se glasi: Če v beljakovinsko dopolnilo dodam popolnoma raztopljen MDMA v prahu in oba praška zmešam (beljakovinsko dopolnilo v prahu + MDMA v prahu)

Ali lahko iz te mešanice ponovno ekstrahiram MDMA z metodo kristalizacije ali katero koli kemično metodo? Mislim, da je ta stvar podobna pranju MDMA ali se motim?

Hvala vsem.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, da, lahko. Izvedete lahko poskus z majhno količino MDMA v prahu in beljakovinami. Nato ekstrahirajte MDMA z a/b ekstrakcijo.
Preberite tudi: Metoda čiščenja MDMA/ekstazija
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Najlepša hvala, dragi @G.Patton, prebral sem nit o metodi čiščenja MDMA/ekstazija in prebral o ekstrakciji na osnovi kislin (a/b ekstrakcija).

1. Ali način, ki ste ga zapisali v svoji niti (izpiranje/čiščenje z acetonom), ustreza moji situaciji?
Opazil bi, da je razmerje mešanice 1:20 (MDMA: beljakovinski prah).

2. Ali mi lahko daste namige ali predlagate niti, ki naj jih preberem, da bi izvedel več o tem, kako ekstrahirati MDMA z metodo a/b ekstrakcije?
 
Top