Kako oprati svoj denar v dveh klikih

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Uporabili bomo preprost algoritem, ki zahteva:
1) Vašo črno kripto. (Recimo, da uporabljate bitcoin)
2) Nekaj kriptografskih denarnic, ki imajo funkcijo zamenjave.
(Uporabljam Trust ali Metamask).

1 KROK:
Zamenjajte svojo črno kriptovaluto v žetone XMR.

2 KROK: VKLJUČITE ŽETONE XMR:
Pošljite svoje XMR v drugo denarnico XMR (2-krat ali večkrat).

3 KORAK: IZKORISTITE MOŽNOST, KI JO IMATE NA VOLJO:
Ustvarite novo belo denarnico XMR in vanjo pošljite vse svoje monero, ki jih imate.

4 KORAK:
Končne žetone XMR zamenjajte za tisto, kar potrebujete, na primer za bitcoine.

Dobro! Zdaj imate čiste bitcoine iz brezplačnih računov kripto denarnic in malo provizije.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Kako to pomeni pranje denarja? Dobili boste čiste kovance Monero, vendar je bistvo pranja denarja v tem, da te kovance očistite in jih zakonito prenesete na svojo banko.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Dobite jasne žetone (ne samo monero) in lahko kupite virtualni cc ali bančni račun ter prodate kriptovalute na spletnem mestu bestchange.
Ali pa ga zamenjajte za gotovino, v mojem mestu lahko prodate svoje kripto za gotovino, orožje za orožje.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Recimo, da ste vse to storili in vse svoje kovance Monero prodali za gotovino. Zdaj imate 100 000 EUR v gotovini, kako je zdaj teh 100 000 EUR čistih? Zdaj imate samo 100 000 € gotovine, češ da ste prodali svoje kovance. To še vedno nikakor ni čisto.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
stvar je bitcoin je sposoben slediti (blockchain transakcija)
toda v monero je nerealno slediti, iz katerega naslova je denar prišel do vašega, in z uporabo 2-3 xmr denarnic vaš kripto postane popolnoma neizsledljiv in jasen, ja, od nikoder)
In če po uporabi moje metode prodate svojo kriptovaluto, boste dobili čisti denar NE ČISTI, kot bi ga dobili iz službe
Jasni bodo, da jih ne dobite od drog
 

KonataEngy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Druga možnost je, da svojih dejavnosti v zvezi z drogami preprosto ne povezujete s kriptovalutami.
in preprosto uporabite mešalnik za kriptovalute za isto stvar

Moneros je precej sladek, vendar ni prekleto pralnica denarja
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Vsaj, njegova najboljša alternativa za bitcoin mešalniki
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ni 100-odstotno pravilno reči, da se po vaših korakih opere :)

To bi bilo prej "anonimiziranje kovancev" namesto njihovo pranje - vendar je to hitra in uporabna tehnika!

Za to ne uporabljam možnosti zamenjave denarnic, temveč sistem več denarnic in premostitev kovancev iz BTC v XMR prek storitev, kot je Majestic Bank s Cipra, z uporabo dveh različnih denarnic, zaradi česar je bolj varno, če za svoj XMR od prvega koraka uporabljate namensko denarnico XMR.

Za njihovo pranje bi bilo treba te kovance uvesti kot čisto gotovino na vaše poslovne/osebne račune.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@KokosDreams, ima prav.

To nima nobene zveze s pranjem denarja.

Lep pozdrav
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
To bi lahko bil prvi korak, če bi se denar pral s kriptovalutami.

V nasprotnem primeru bi to označil samo kot "anonimizacijo" kriptovalut.

VMRXsahJtI
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Zahvaljujemo se vam za vašo razpravo!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Kar zadeva anonimizacijo, najraje uporabljam mešalnik Wasabi Wallet, nato pa trgujem z XMR. @HEISENBERG je nekje tukaj napisal odličen članek o Wasabiju. Uporablja TOR in ima vgrajen mešalnik BTC.

Najtežje je imeti svoj denar in ga lahko zakonito porabiti brez skrbi.

Odvisno od tega, o kakšnem znesku govorite, lahko naredite nekaj takega:

V tem primeru bi bilo treba vzpostaviti "uradno" poslovno denarnico in ji poslati anonimna "plačila" iz naključnih denarnic, ki jih pozneje opustite. Pokličite se za svetovalca za varnost Darknet in ustvarite zapise o urah, rezerviranih za namišljene stranke, ki se ujemajo s plačili. Nato te račune uporabite za izpolnjevanje davčne napovedi.

Če vas organi vprašajo, recite nekaj takega ... "Glede na nevarno naravo nekaterih strank je pravilo mojega podjetja, da od strank nikoli ne zahtevam ali sprejemam informacij, ki ne sodijo v okvir vprašanja, za katerega sem bil najet za svetovanje." "Anonimnost je bistvena tudi za mojo varnost v primeru, da bi izvedel za kriminalne dejavnosti, o katerih sem poklicno dolžan obvestiti ustrezne organe."

To bi storil tudi jaz, vendar sem kriminalistični genij. Nimam pojma, kaj bi storil kdo drug.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Hvala, ker ste me ponovno usmerili v smer denarnice Wasabi!

Popolnoma sem pozabil nanjo, vsekakor jo bom preizkusil in začel uporabljati!


Mislim, da je to zamisel mogoče izpeljati bolj ustvarjalno.

Zakaj bi morali prikriti plačila strank kot zakonita plačila, da bi nato od tega plačali davke, in uporabiti alibi, da ste "svetovalec za varnost darneta", kar pomeni, da delujete v darknetu in prostovoljno podpirate kriminalce, v bistvu priznavate, da vaš denar potencialno prihaja iz nezakonitih virov, tudi če sami niste storili kaznivega dejanja ... Mislim, da verjetno niste odvetnik in to je darknet še vedno :D Samo pustite darknet iz enačbe in poskusite razmišljati o resničnem lažnem podjetju za pranje denarja, če je to treba biti podjetje.

Pametnejša možnost, če želite ostati v kriptosferi, je, da po prejemu kovancev le-te anonimizirate in jih nato pošljete v novo vročo denarnico, s katero je mogoče pri vas nekaj kupiti, na primer NFT ali drugo obliko izdelka/sredstva, ki bi se lahko pod določenimi pogoji prodajalo digitalno in brez davka.
Druge možnosti bi bile, da bi kapital razpršili v samoustanovljeno mrežo lažnih podjetij, ki bi jih lahko uporabili za nakup storitev od vas.

Obstaja še več alibijev, ki bi si jih lahko izmislili in ki nimajo nobene zveze z darknetom.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Preden komentiram naprej, želim nedvoumno in za zapisnik izjaviti, da nisem vpleten v nobeno kriminalno dejavnost in da mi je v veliko čast vsako leto vestno prijaviti VSAK cent dohodka. Kajti s tem dejanjem, čeprav je malenkostno in nepomembno v primerjavi s številnimi blagoslovi, ki nam jih podeljuje država, lahko iskreno izrazim svojo neizmerno hvaležnost in ponosno prispevam svoj skromni delež, kar je dolžnost vsakega srečnega in zvestega državljana!

Prodaja NFT deluje, toda kako dolgo bo še trajalo, preden bodo poskušali nekaj ukreniti v zvezi s tem?

Zadeva z več podjetji je veliko težja, kot je bila včasih, in zdi se, da je z njo veliko dela in pravnih računov.

Še vedno mi je bolj všeč moja, vendar je vsekakor bolj primerna za ZDA.

Veliko zločincev (začenši z Al Caponejem) ni bilo aretiranih za svoje zločine. Pravzaprav jih zaprejo zaradi utaje davkov, saj policija velikokrat ne more dokazati kaznivega dejanja, davčna uprava pa lahko dokaže, da so se izognili plačilu davkov na svoj plen. Druga pomembna podrobnost je, da IRS ne more razkriti vsebine vaših davčnih napovedi brez naloga, ki ga podpiše zvezni sodnik. (Zato je tako dolgo trajalo, da so dobili Trumpove davčne napovedi).

Najboljše pri tem je, da sta vprašanji, ki bi preprečili veliko shem pranja denarja, vgrajeni v odgovore, ki ne zahtevajo nobenega dokaza, razen hitre razlage!
  1. Zmožnost pokazati, kdo in od kod je prejel dohodek. Jaz jih zagotavljam, le da so anonimni. V večini primerov bi to zagotovo zasledovali, vendar je v tem primeru anonimnost očitno normalen in edini varen način poslovanja
  2. Za davčno upravo je sumljivo, če vaše podjetje posluje z veliko kriptovalutami. Toda v tem primeru je revizorju očitno, da je kriptografija edini praktični način opravljanja dejavnosti.
Še ena stvar, ki mi je všeč, je, da je lahko to koristno za vse. Ko bo revizor razumel poslovanje, bo verjel vsemu, kar mu boste povedali, vendar bo kljub temu še naprej kopal. Kopal bo še naprej, ker je funkcionalen člen v ogromni birokraciji in mora najti nekaj, s čimer bo svojemu šefu pokazal, da ima vrednost. Ker imate vse pod nadzorom, mu vržite majhno kost in prenehal bo kopati. Prav tako se bo strinjal z vami, da je šlo za spregled, potem ko mu boste povedali, kako pameten je, ker tega sploh niste opazili.

Kaj misliš?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Lepo, dolg odgovor :)

Naj se poglobim vanj!

Ste zelo plemenit državljan :D :D

Z bojem proti kriptovalutam/NFT so si sami izkopali grob.

Dokler ne razglasijo NFT za vrednostne papirje, se to lahko nadaljuje v jurisdikcijah, ki v določenih okoliščinah omogočajo neobdavčeno prodajo NFT.
Tudi če bi se ZDA, EU ali druge države morale boriti proti tej shemi pranja denarja, bo zagotovo obstajalo nekaj jurisdikcij zunaj zakona, v katerih bo to še naprej mogoče!

In tudi če se bodo v državah proti temu borili tako, da bodo NFT-je razglasili za varne, bo to neverjeten premik za industrijo kriptovalut, zato bi bil pravzaprav zadovoljen z obema izidoma!


Vsekakor je in tudi mora biti :) Nič ni lahko in pranje denarja prek podjetij je privilegij, ki si ga je treba zaslužiti.

Tu bi bilo tudi vprašanje - ali je znesek, ki ga je treba oprati, en velik znesek, ki ga je treba oprati v enem zamahu, ali pa gre za ponavljajoč se znesek, ki ga je treba oprati pogosto. V prvem primeru je "model podjetja" dragocena možnost, v drugem pa je vsekakor potrebno več spretnosti in znanja!


Tu ne morem povedati ničesar, ker nisem državljan ZDA, vsi moji alarmi so se pravkar razblinili, ko ste omenili prijavo prihodkov iz darkneta kot dejanskih prihodkov iz darkneta, ki pa zato izhajajo iz načeloma zakonitega dela


To je vsekakor drzna metoda in zahteva nekaj jajc, to je gotovo!

Najprej sem razumel, da bo to delovalo, vendar lahko sproži sume, ki jih je mogoče odpraviti z zanesljivejšimi evidencami in nepremagljivimi alibiji. Še vedno pa mi gre pod kožo drznost, drznost povezovanja vaše osebnosti s temnim spletom :D Vendar pa so te metode pogosto tiste, ki vzbujajo manj sumov kot druge metode, ki poskušajo priti do zgodbe, ki se sploh ni zgodila.

Pogosto je dragocena možnost, da v laž vključimo delno resnico, da bi lažje lagali in da bi laži tudi lažje verjeli.

Kot da bi pomislili: "Kaj pa če ti kriptovalute prihajajo iz darkneta?" in bi priznali, da dejansko prihajajo, vendar legalno :D


Zdaj, ko sem o tem več razmišljal, dejansko mislim, da je to res genialna zamisel!

Potrebuje nekoga, ki se popolnoma zaveda, v kaj se spušča!

Lahko, gospod, odobravam. :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Prav tako zanimivo dejstvo, ki pa je resnično! V tem je razlika med pravim gangsterjem in kriminalcem... gangster (kot si ga predstavljamo iz filmov) najde način, da te nezakonite prihodke uvede v pravni svet in jih tam uporabi v poslih/nepremičninah ali premoženju, medtem ko kriminalec ostaja v senci.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
To je bila zabavna vaja.

Težave, ki jih izpostavljate, vsekakor obstajajo, vendar če jih lahko preplešete prvič, potem verjetno ne boste imeli težav.

 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
To je bila res zabavna vaja!

Res je, kar ste rekli :D Ostanite na varnem!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Žal mi je, da sem zavihtel zavihek in pritisnil gumb za objavo, preden sem končal. Tukaj je tisto, kar sem nameraval objaviti.

@HEISENBERG Če vidite to, prosim, izbrišite nedokončano zgoraj. Hvala

To je bila zabavna vaja.

Težave, ki jih izpostavljate, vsekakor obstajajo, vendar če jih lahko prepleteš prvič, potem verjetno ne boš imel težav.


Dve pripombi glede tega...
  1. Mislim, da je ta zamisel najboljša za 200.000-350.000 USD na leto ali manj, ker je to razpon za visokega svetovalca za kibernetsko varnost, in ne bi vzbujala pomislekov
  2. Če ste disciplinirani, bi lahko delali z velikim zneskom tako, da bi ga preprosto polagoma izplačali po malem
Največja prednost tega po mojem mnenju je, da lahko brez skrbi zapravljam svoj denar. Verjetno bi lahko brez težav porabili do 500.000 dolarjev, vendar po tem znesku postane očitno, da porabite več, kot navajate.


Po razmisleku o celotnem vprašanju o darknetu, ki ste ga izpostavili, je verjetno dobra ideja, da se od tega odmaknete. Vendar pa ne bi mogli biti svetovalec, saj svetovalci delajo za podjetja, ki jim lahko sledijo.

Mislim, da je glavni cilj imeti stranke, s katerimi ni mogoče zlahka vzpostaviti stika. Zdi se, da bi bilo dovolj dobro imeti stranke iz manj moderniziranih območij (Afrika, Južna Amerika itd.) ali nesodelujočih držav (Rusija, Iran itd.). Mogoče torej trdite, da pomagate tujim poslovnežem pri učenju ameriške/evropske kulture in poslovnih norm. Holy Shit! To mi je všeč!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ahh, lepo :D Mislil sem, da se je s tvojim zadnjim sporočilom najin prijeten pogovor že končal!

Res je zabavna vaja in vedno rad razmišljam o tako zahtevnih mislih, kot je ta.

Tudi sam tako mislim, vendar to ne pomeni, da se je treba dokončno rešiti, potem ko je enkrat minilo. Na takšno operacijo bi lahko vplivalo veliko drugih dejavnikov, kot so preiskave LE proti vam zaradi drugih zadev, zmanjševanje obsega vašega poslovanja in zato več sumov, ki jih ima do vas SEC ali drugi.

Mislim, da ni omejitev, kako je to mogoče storiti, odvisno je le od načina :D

. Ko govorimo o načinu, razmišljanje o vključitvi teme darknet v pripoved bi olajšalo razlago, zakaj bi bili prihodki ustvarjeni s kriptovalutami, usmerjanje stran od te teme pa bi tako ali tako zahtevalo razkritje vseh plačil v neki obliki, saj bi potem dejstvo, da bi izvirala iz darkneta, lahko bilo vratolomno. To je prihraniti, da bi bilo težje, vendar bolj varno, bi domneval.

Prekleto, da je divje.

Resnične osebe, s katerimi je mogoče stopiti v stik, če bi "nekdo" imel vprašanja. Ker gre za poslovanje, ki temelji na storitvah, je zelo enostavno zagotoviti tudi pravno strukturo brez davkov, LLC bi lahko prišla prav. Prihranjeni davek bi omogočil zelo privlačna plačila za lažne stranke. Za dodatno prikrivanje identitete bi lahko bila družba LLC v lasti druge družbe LLC, ki deluje v drugi jurisdikciji, ki ima dvojne davčne pogodbe z jurisdikcijo prve družbe LLC.
Prav tako je mogoče, da je ta struktura v lasti anonimnega skrbništva, kar še dodatno prikrije identiteto.

Smešno je razmišljati o tem :D
 
Top