Kako oprati svoj denar v dveh klikih

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Popolnoma izpuščate "korelacijo količine" in verjetno tudi "korelacijo časa".

Ko zamenjate btc v vrednosti 10 tisoč dolarjev v xmr in nato nazaj iz xmr v btc; ugibajte, kaj bi lahko opazila podjetja za verižno analizo: "S te točke je izšlo 10 tisoč dolarjev btc in s te točke je vstopil popolnoma enak amonut."

Če želite to narediti pravilno, razmislite o vstopu v/izstopu iz xmr "v korakih". Nekaj svojih btc pretvorite v xmr. Počakajte nekaj dni ali teden dni. Nato pretvorite nekaj btc, ki jih imate, v xmr. in ponavljajte ad nauseam, dokler ne "operete".

Ne zamenjajte btc-xmr-btc v enem zamahu.

Ali pa se znebite dela btc in se držite XMR. Veliko več manj, kar je treba upoštevati med uporabo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Uporaba 100-odstotnega monera je idealna, vendar kot ponudnik, ki je aktiven na več DNM, ni vedno mogoča.
Kljub temu XMR na žalost ni postal standard v DN.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
>Na žalost pa XMR ni postal standard v DN.

Vendar pa se mu približuje. Vi se raje pripravite nanj. Poskrbite, da boste poznali svoje denarnice, in uredite skladišča semenskih fraz.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
ne pranje denarja, eve eve eve te med postopkom tudi najde. če hočeš res očistiti kriptovalute, jih moraš dati na borzo iz hladne denarnice in samo trgovati z naključnimi zneski, to je veliko bolj čisto, kot to.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ali ste 100-odstotno prepričani, da veste, kako deluje omrežje xmr?
 
Top