Kako izdelati kokain za krek

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Uvod

Crack je mešanica proste baze in soli kokaina. Kokain se pridobiva iz listov koke z ekstrakcijo. Sam kokain se prodaja kot hidrokloridna sol. Kokain je lahko sestavljen iz nekaterih nečistoč, kot so levamisol, kofein itd. Če želite čisti crack kokain, morate to preveriti (uporabite ta nasvet). V primeru onesnaženega kokainskega hidroklorida v prahu ga lahko očistite z metodo, ki je opisana tam. Priporočam vam tudi, da si preberete mojo temo o produktih pirolize krekinga, ki jih kadilec krekinga dobi med kajenjem. Da bi iz njega izdelali krek, izvedemo naslednje postopke.
index.php

Potrebni materiali .

Potrebujemo:kokain v prahu, čajno žličko, merilno skodelico, ponev, sodo bikarbono.
Pyh4YwaDWZ

Postopek

1. V merilno skodelico vlijte približno 28 g kokain hidroklorida.
ZXasTDidEw
2. Dodajte suho sodo bikarbono (natrijev bikarbonat) do pH = 8 (običajno približno 300 mg na 1 g kokain hidroklorida).
3sOKRvoxHw
3. Napolnite s približno 3/4 skodelice vode. Priporočljiva je vroča destilirana voda (70-80 °C). Približno 10 ml vode za 1 g prahu. Če se ne raztopi dobro (to se zgodi ob prisotnosti nečistoč), dodajte 1 ml vode, dokler se popolnoma ne raztopi.
Slika
ORF6dPBnaG
4. Mešanico vlijte v ponev.
Slika
M0cH3EfWAg
5. Mešanica se bo začela mehurčkati. Vzemite nož in mehurčke sploščite.
Slika
OzrTsl0S1n
6. Med kuhanjem zmes še naprej sploščujte.
Slika
XmnWT8uX6V
RthTxe4rJU
7. Kuhajte, dokler ne postane enotno bele barve.
Slika
MZuKbt82CT
P4LMPUhqJl
8. Trdno obliko kokaina položite na papirnati filter za aparat za kavo ali prtiček, da se odcedi.
RId6BJP1gH
9. Skale za razpoke za 15-20 minut postavite v zamrzovalnik.
Slika
DwGnzFiQHk
10. Čestitamo, uspešno ste izdelali crack kokain.
WmF5gpe8Et
V čajni žlički je na voljo video priročnik za kuhanje cracka v manjšem obsegu.
 
Last edited:

grace

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
1
Ali je treba kokain 100-odstotno čist ali pateada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kaj to pomeni? Bolje je uporabljati čisti kokain.
 

grace

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
1
To ni čisti kokain, brat.

-28 g kokain hidroklorida
-300 mg natrijevega bikarbonata * 1 g kokain hidroklorida = 8,4 g natrijevega bikarbonata

koliko gramov cracka bi skuhal s to sintezo, bro? Kaj če želim proizvajati v velikem obsegu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je kemija in ne pouk matematike v vrtcu, snovi ne dodajate kar tako. To je reakcija nevtralizacije med Lewisovo kislino in bazo. Kislina sprosti H+ in Cl-, NaHC2 reagira z njima, pri čemer nastaneta CO2 in NaCl. V idealnih pogojih produkt izgubi 10 % svoje mase, ker vsaka molekula izgubi HCl. Molska masa;
C.hcl=336g
C. Baza=306g
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vprašali ste me: Ali je treba kokain 100-odstotno čist ali pateada?
Odgovoril sem vam: Bolje je za kuhanje uporabljati čisti kokain.

Kaj ni čisto? Vem, da crack ni čist. Kaj hočeš povedati?
Tvoja matematika ni dobra.
300 mg + 1 g = 1,3 g
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Slišal sem, da 1 "kamenček" krekinga stane približno 10-15 dolarjev. Koliko gramov cracka se šteje za "kamen".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kamen za 10 dolarjev lahko tehta 0,1 g. Kamen za 20 dolarjev lahko tehta 0,2 g. Na vogalu je tip, do katerega lahko pristopim in rečem: " Hej, daj mi 7 dolarjev" in za 7 dolarjev vzamem največjo količino, ki jo lahko odvzamem z njegove pipe.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
160
Points
43
moje mnenje; po tej ceni je to malo rock ;)
ampak v moji državi, ni trgovec rock, vsi uporabljajo amoniak, da ga bazo doma
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
In še, recimo, da uporabim kokain družbene ravni, ki je približno 80-odstotno čist, ali ne bo mogel delovati v celoti ali pa bo še vedno lahko eni od mojih strank visoko
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Običajno se kokain "kuha" ( šumeče reagira) do približno 70 %. Odvisno od tega, s čim je narezan. Če je rezan z nečim alkalnim, potrebujete več kot 30 % sode bikarbone. Ko prvič kuhate novo vrečko, po tem, ko kamen izvlečete iz rm (vode), vanjo vrzite velik ščepec sode bikarbone in jo razžvrkljate. 30 % sode bikarbone je dobro razmerje za 75 % kokainske HCl. Kokain višje kakovosti bo pri drugem kuhanju dal dodaten kamenček.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na splošno velja, da če je kokain 70-odstotno čist, je po tej metodi 1 g hidroklorida = 1 g cracka.

Če je vaš kokain bolj čist, boste dobili več nazaj. HCl tehta 10 % več kot osnovni kokain dodatna teža cracka je soda bikarbona

Protip: če začnete z mrzlo vodo, lahko po mešanju RM prelijete ali filtrirate. HCl kokaina je prosto topen, zato je vse, kar se ni raztopilo, ponaredek. Z odstranjevanjem nečistoč bo reakcija hitrejša in poraba toplote manjša.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Dobesedni nasveti za profesionalce!

Zdaj si bom naredil nekaj krekinga.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Hm

berem 1 g koksa in 0,25 g natrona v vroči vodi in filtriraj
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
@G.Patton Vprašanje: Ali bi lahko ustvarili razdelek, povezan s poživili. Na primer za kokain, metamfetamin, FENILPROPANOLAMIN, amfetamin in podobno, bi lahko bili vsi skupaj v enem oddelku.

Namesto da bi bili v razdelku "drugo", kot se dogaja z nekaterimi temami o kokainu.

Hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Ekipa foruma BB se je odločila, da bo ob razvoju spletnega mesta naredila nabor aktualnih poglavij. Vaša zahteva predpostavlja, da bi morali obnoviti strukturo foruma. Tega ne bomo storili, žal.
 

darkweb420

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jul 15, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Dobro učno gradivo 😀
 
Top