Kako se srečate s Plugmanom.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Dva zamaška tukaj in tukaj vam povemo, kako lahko srečate mene ali mojega brata ali naše sodelavce na vašem območju ali v njegovi okolici.

Trgovci so res paranoični, vendar s tem ne bi smeli imeti nobenih težav. Stopnja paranoje, ki jo ima trgovec, je enaka "slavi"/popularnosti, ki jo ima trgovec. Glede na to je očitno, da bo trgovec s kokainom bolj paranoičen kot trgovec s plevelom preprosto zaradi tega, kar vsak prodaja, in kazni, ki jo prinaša snov.

Začnimo z majhnimi stvarmi: ste fant v srednji šoli, imate 18 let, avto in si želite nekaj ketamina. Očitno je ketamin težje najti, kot da bi poklical Ketamine Keith in ga prosil za gram. Tukaj je navodilo, kako najti to drogo:
1. Vprašajte ljudi, ki uporabljajo ketamin, pri čemer ne mislimo spraševati konjev. Ne poznate nikogar, ki uporablja ketamin? Nič hudega, pojdite v bare, parke ali kamor koli, kjer se lahko zadržujejo ljudje, ki jemljejo ketamin, in prej ali slej boste prek drobnega pogovora zagotovo dobili njihovega dilerja.
2. Vprašajte svojega sedanjega dilerja. Recimo, da že poznate človeka, ki prodaja konopljo, vprašajte ga! Večinoma se dilerji med seboj poznajo preprosto zato, ker moraš kot diler poznati pokrajino.
3. Prijateljev. To bi morala biti številka ena, vendar ni pomembno. Vprašajte svoje prijatelje, morda poznajo koga, ki prodaja, nikoli ne veste in včasih boste morda presenečeni.

Malo težje: recimo, da ste srednjih let in želite LSD. Še vedno velja, da je treba vprašati trenutnega prodajalca, vedno vprašajte prodajalca, če pozna koga, ki prodaja, kar iščete.
Ravno tu pride na vrsto najpomembnejša točka: večina trgovcev se veliko hvali/ ima veliko reklame. To pomeni, da če skočite na instagram in poiščete "LSD", boste največkrat dobili račun trgovca v vaši bližini. Tudi če greste v bar in iščete številke v kopalnici, bo to delovalo, saj so to lahko dilerji, ki vam lahko pomagajo.

Najlažje: poiščite travo, za to smo specializirani. Recimo, da želite travo in za to morate poznati le vonj po travi in to, kako je navadno videti glava, ki se ukvarja s travo. Pojdite naokoli in poiščite vonj po travi ali poiščite ljudi, ki so videti kot gorečneži. Ti ljudje so najudobnejši fantje, ki jih boste kdajkoli srečali, in 80 % vam bo dalo svoje kontakte za dilerje ali vam celo samo prodalo nekaj svoje trave. Tukaj velja vse zgoraj navedeno, vprašajte trenutnega dilerja, vprašajte prijatelje. Večina ljudi je že kadila travo ali pa pozna nekoga, ki kadi.

Pomembno je, da ne izgledate kot klošarji.

Dandanes ljudje delajo thru Snapchat, Signal ali Telegram, ker lahko sporočila izbrišete, ko so prebrana. Postanite prilagodljivi, delajte na več platformah.

Tukaj bomo in odgovorili na vsa vaša vprašanja o tem <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kaj pa če bi naredili tržnico, na kateri bi zlahka našli prodajalca v svoji bližini?
Na primer, trgovec v svoji bližini izdeluje mrtve kapljice. Kupec odpre tržnico, določi svojo sosesko in vidi, kaj je naprodaj v njegovi bližini, vidi stroške in embalažo. Kupec plača izdelek in takoj se mu prikažejo vse informacije in zemljevid z natančno lokacijo mrtve kapljice. 30-40 minut in kupec dobi želeni izdelek, prodajalec dobi svoj denar, nihče pa nikoli nikogar ne sreča v resničnem življenju.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kaj pa, če kupec sploh ni zakoniti kupec? Kaj pa, če daje številna naročila, kot bi jih dajal zvest kupec, samo zato, da bi zbral informacije o lokacijah mrtvih točk, ki so nato postavljene pod nadzorom? Za kupca zelo ni dobro, da pozna lokacijo, na kateri je bil trgovec ali zaposleni fizično, kaj šele, kje se bo nahajal
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
O tem imate napačno predstavo. Pri tem je v igri veliko dejavnikov, poleg lokacije je pomemben točen čas, prav tako nihče nikoli ne ve, koliko ljudi dela pod isto zastavo. Na primer, v enem mestu lahko dela 30 ljudi in če bo LE vse pokupil, potem se jim zahvalimo za izkupiček. Ujemanje geografije gibanja je skoraj nemogoče, če se ga lotimo pametno.
Koliko časa, truda in denarja je treba za to porabiti, si je težko predstavljati. Posledica tega je, da preiskava postane tako draga, da preneha biti donosna.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Vendar še vedno ne razmišljajte samo o sebi. Pomislite tudi na kupca ali zaposlenega.
Zaposlene lahko pokvarijo kopitarji in prepričan sem, da bi naredili vse, da bi si skrajšali čas, tudi če bi to vključevalo hranjenje nekaterih kupcev ali celo vas, vodjo ali naslednjega v vrsti nad njimi.
Skrb @41Dxflatline je resnična in razumemo, ker njegova skrb igra v eni od naših točk, ta OP bi deloval samo v velikih mestih ali majhnih državah.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Zanimiva pripomba, vendar vidite:
To namišljeno tržišče bi lahko ogrozili policisti. Ali res želite, da vas aretirajo, še preden sploh dobite drogo v roke?

Prav tako bi morali najti takšno platformo. Vemo, da govorite o platformi tipa escrow sistem, vendar kdo, zakaj in kje bi nekdo naredil takšno platformo?

Vaša zamisel nam je všeč.

Ne trdimo, da je to nemogoče, saj tako deluje svet temnih spletnih trgov, vendar prosimo, upoštevajte, koliko ljudi bi to vključevalo in kakšen bi bil obseg.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kako vas bodo policisti kompromitirali, preden boste snovi dobili v roke?
Koliko policistov je treba vključiti, če bo na trgu vsak dan na stotisoče naročil?
Koliko poznamo dogodkov, ko je aretacija enega majhnega trga, kjer se je blago kupovalo in dostavljalo po pošti, privedla do aretacije več sto ljudi? Takšne primere poznamo.
Koliko dogodkov poznamo, ko so aretacije tržnic, kjer so prodajalci delali z mrtvimi listi, privedle do aretacije več ljudi? Takih primerov ne poznamo.

Dostava blaga z mrtvimi lističi je veliko varnejša, anonimnejša in hitrejša od katere koli druge metode prenosa drog.
Sistem distribucije je primitiven in preprost. LE ne morejo učinkovito preprečiti tega načina distribucije in identificirati dobavne verige blaga, ko na tisoče ljudi gradi posel in se med seboj nikoli niti ne vidijo.

Če ste se vi ali kdor koli drug pripravljeni pridružiti takšnemu trgu, pripravljeni začeti graditi lokalno podjetje za prodajo snovi na ta način - pišite mi, imamo se o čem pogovarjati.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Imejte nas za nore, vendar ne zaupamo sistemu mrtvih kapljic. Ta sistem je nezanesljiv zaradi *greed. Predstavljajte si to, gospod: tako kot bi vas lahko prevaral sumljiv prodajalec na platformi AlphaBay, bi vas lahko prevaral tudi kakšen trgovec z mrtvimi kapljicami. Razumemo, da bodo obstajale stvari, s katerimi se bo mogoče temu izogniti, vendar kljub temu ne moremo stati ob njem s to pomanjkljivostjo v mislih. Kupec lahko reče, da paketa nikoli ni bilo, ker prodajalec ni nikoli ničesar postavil, prodajalec lahko celo pošlje nekoga, da preveri, in bum, policija se prikrade in dobi vašega zaposlenega in prej ali slej bo počil in vi ste popolnoma FUCKED.

Nekaj, o čemer je treba razmisliti, je tudi kritje tovrstnih OP. Ta zamisel bi lahko delovala samo v gosto naseljenih arih, več kot je prodajalcev, bolje je in enako velja za stranke.

Zdaj pa se pogovorimo o slabih igralcih in policistih. Rekli ste, da je nemogoče ujeti nekoga, ki je posadil mrtvo kapljico ali jo pobral, vendar bi radi rekli nasprotno. Prva stvar, ki vam pride na misel, je "ja, seveda, morda ne boste mogli ujeti nekoga, ki je nekam nekaj postavil, vendar stavim, da lahko ujamete nekoga, ki je nekaj pobral, zagotovo". Recimo, da ste prodajalec in morate kupcu pustiti paket, morda vas nikoli ne bodo ujeli, lahko pa vam zagotovim, da bo kupcu spodrsnilo, na koncu bo pri pridobivanju blaga ujet pri stavi. Zdaj pomislite na isti scenarij, vendar si predstavljajte, da so blago podtaknili policisti/šibki igralci (ker je platforma napol kompromitirana), da bi ga ujeli, ker je morda pomemben ali pa mu hočejo zvezni organi samo uničiti življenje.

Ta zasnova ščiti le prodajalca ali tako imenovanega trgovca, medtem ko kupcu ne daje možnosti zanikanja.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Vsega se naučimo s primerjavo. Ko govorimo o nakupu ali prodaji drog, ne moremo najti stoodstotno varnega načina. Pri vsaki razlagi lahko rečemo, da je sistem distribucije pomanjkljiv.
Razmišljati moramo ob predpostavki, da kupec in prodajalec v večini primerov ne želita goljufati drug drugega, če obstaja težava, jo moramo rešiti na podlagi podatkov, ki jih lahko zberemo od strank v poslu.
Prodajalec lahko pošlje tudi paket pralnega praška, vendar reče, da gre za kokain.

Ko govorimo o prodaji, moramo razumeti, kaj je pomembno:
-Hitrost dostave do stranke.
-Varnost prodajalca.
-Varnost kupca.

Pri splošnih enakostih so mrtve kapljice uspešne v vseh pogledih. Vse nove vložke je treba uporabiti v primerjavi z obema načinoma prodaje, da bo to objektivno.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Če ste trgovec v temnem omrežju, ki izvaja ustrezne previdnostne ukrepe, bo v današnjem stanju skoraj nemogoče ugotoviti, kdo ste. S sistemom mrtve kapljice ne povečujete le svoje izpostavljenosti, temveč morate igrati tudi vlogo kurirja, kar povečuje vaše splošne stroške. Manjši obseg naročil lahko opravite sami, a kaj, če je naročil več kot varnih lokacij za oddajo in kaj, če opravljanje teh mrtvih predaj pomeni, da naročil ne tehtate in vrečkate v bazi? Morali boste najeti nekaj ljudi, kar se mi zdi, da vam bo šlo to iz rok. Pošta v večini držav je 99 % varna, razen če gre za travo.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Vedno se mi zdi zanimivo, saj v Kolumbiji ne velja nobeno od pravil. Obstaja posebna struktura, ki je večini ljudi na višjih položajih povsem tuja.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
In oprostite, če moja angleščina ni najboljša.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pomembno je poznavanje svojih pravic in zakonodaje. Tri do štirikrat so me zalotili s prepovedanimi drogami, vendar nikoli nisem bil uradno obtožen. Vsakič sem se iz tega izmuznil, če je bilo treba potrkati na les. Če vas bodo ujeli, naredite prizor. Delujte močno, ko ste šibki, in šibko, ko ste močni. Nekoč so me ustavili policisti in me zasliševali. Izmišljali so si razumno prekinitev, zato sem se začel prepirati z njimi. Udarili so me po telesu in mi dali okove, mi vzeli vse iz žepov in me prignali. Ko so me vpisovali v register, so v moji denarnici našli vrečko s kokainom in se razburili. Nato sem rekel, da ste mi ga podtaknili v denarnico, krivosodni zmešnjave! ALI IMATE NA MOJEM PREMOŽENJU VERIŽNO SLED? Te denarnice nisem videl že eno uro, vrgli ste jo v prtljažnik in to je bilo zadnje, kar sem jo videl."
Spoznajte zakone
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osmosis ima pri tem popolnoma prav. Za aretacijo v vsaki situaciji morajo imeti nekaj, kar pogosto ni dovolj za sodišče, vendar vedo, da bo večina ljudi sprejela ugovor, preden bodo sedeli in se borili. NIKOLI ne reči besede LE zunaj LAWYER. Če ste v sistemu, bodo dobili vaše ime, zato ne lažite o tem, ker jim to daje razlog, da vas obtožijo nečesa. Ime mi je tako in tako in hočem svojega odvetnika. Če niste bili ujeti z video dokazi ali kaj za okrepitev primera, ki je pogosteje kot ne šibek, potem lahko običajno vse to zavržete med predhodnim zaslišanjem, ki ga vedno poskušajo pripraviti do tega, da vas mahnejo. Sojenja so zanje draga in porotnike morajo prepričati o vaši krivdi na podlagi tega, kar imajo, kar se bo pokazalo, ko bo vaš odvetnik vložil zahtevo za razkritje. In še zadnja stvar, ki je vedno delovala zame in za generacije pred menoj, je, da bodite anonimni, tako kot ste tukaj. Če vas večina ljudi v skupnosti pozna kot preprodajalca mamil, potem to ve tudi LE.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Kako spoznati PlugMan.

Poslovni model Air bnb:-

Trenutno je Air bnb popolnoma digitalna platforma, ki deluje samo prek aplikacije in spletne strani. Ni osebnih storitev, ni fizičnega prostora, kamor bi se morali odpraviti. Airbnb sam nima v lasti nobene nepremičnine. Omogoča le povezovanje ljudi, ki imajo kaj ponuditi, z drugimi, ki jih zanima, kaj ponujajo.
Air bnb deluje s pomočjo spletne platforme, ki povezuje vse komponente v modelu.
Air bnb ustvarja prihodke predvsem s provizijami in pristojbinami za storitve od rezervacij, opravljenih prek njegove platforme. Gostitelji plačajo provizijo za storitev v višini približno 3 % vmesnega zneska rezervacije, medtem ko gostje plačajo provizijo za storitev v višini od 5 % do 15 %

Model Dead and Drops - Air DnD App
Uporabite lahko proste nepremičnine z nizko najemnino in druge zainteresirane posameznike.
samoprijava ali rezervacija celotnega prostora vam omogoča interakcijo z gostiteljem predvsem prek sporočil v aplikaciji - kadar koli mu lahko pošljete sporočilo, če se kaj pojavi.

Samo Picker, Dropper ali BB Market vedo, kje je predmet skrit, in lahko medsebojno komunicirajo z aplikacijo prek kode, ki jo ustvari BB Market, aplikacija pa se bo namestila samo prek BB Market - primer (Air DnD App)

Just an Idea!
 
Top