Kako varno naročiti predhodne sestavine/opremo?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 če je pod nadzorom
PMK 28578-16-7 ni pod nadzorom ali je?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Predvidevam, da 28578 ni pod nadzorom, vendar. želim vedeti, ali je varno kupiti to v ZDA od dobavitelja ABio ali 2cb labs..etc. natrijev borohidid tudi. koliko kilogramov ali gramov lahko ai ampak v ZDA, prosim, če kdo ve to?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Za prehod od etanola do acetona obstaja vsaj 8 mehanizmov. Lahko sami skuhate etanol in ga destilirate, pri nekaterih metodah pa nastane etilacetatna ocetna ali mravljinčna kislina, ki sta enako dragocena kot aceton. Lahko bi kuhali kemikalije in jih prodajali namesto tega, kar počnete zdaj
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Pravzaprav ste mi odprli oči za popolnoma nov posel! Opravil bom nekaj raziskav o tem in če se mi bo izkupiček zdel dober, bom poskrbel, da vam bom poskusil prodati tukaj :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Ali imate na voljo kakšen dokument/učbenik/videoposnetek/posnetek o sintezi?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Laboratorijsko opremo je mogoče kupiti in z njo ni nobenih težav.

Največja količina tekočin 5 litrov
organske snovi 2kl

Dobavitelj vam mora narediti uslugo, da davčno napoved za ceno, ki ne presega 30 usd, da se izognete plačilu carine, in če jo preseže in zadrži tovor, plačate, kar zahtevate, in to je to, ni težav Če so nadzorovani za proizvodnjo zdravil, je odvisno od države in carine, ki je dobro obveščena o vseh izdelkih. Do točke, ko je lahko izvozil moje izdelke brez težav, ker nimam niti načina, da bi te izdelke upravičil.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ali ima kdo v Evropi kakšno pozitivno izkušnjo s spletnim mestom made-in-china.com? Obstaja nekaj prodajalcev, ki oglašujejo predmete, vključno z 28578-16-7, kot poslane iz skladišč v Evropi.
 
Last edited:

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Kako lep vzdevek imaš.

Lažejo vam, če je res v Evropi, zakaj se potem ne dogovorite, da ga prevzamete ali da vam ga dostavijo za doplačilo? To bi storil jaz, vsekakor, če delujejo v vaši bližini s tako zaupanja vrednim skladiščem in zaposlenimi, bi morali biti sposobni organizirati sestanek za pomembno stranko, ne?

Ko boste plačali, boste dobili številko za sledenje, ki se bo posodobila, ko bo paket prestal evropsko carino, saj imajo z evropskimi podjetji sklenjene sporazume o pošiljanju. Ali lahko ugibate, kaj se bo zgodilo, če bo vaš paket pregledan?

Enako kot pri Aliexu. Pošljejo ga iz Kitajske, dostavi pa ga DHL, mislite, da je vaš sosedski kurir pravkar stopil z letala?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Težko je povedati. Če bi bil lastnik skladišča, polnega kontrabanta, se s svojimi strankami raje ne bi srečal osebno, ampak bi ga poslal s kakšno prikrito metodo, plačano z gotovino.

Vendar imate prav. Videti je preveč dobro, da bi bila resnica.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
V LOKI lahko zaupate mojemu prijatelju...
tega ne bi objavljal, če ne bi vedel, da je to dejstvo... žal večina kitajskih dobaviteljev večinoma niti nima izdelka na zalogi in so preprosto krinke za kemijsko podjetje, ki bodo izginili, če boste imeli težave, navsezadnje niti ne morete biti prepričani, ali je ime, ki vam ga navedejo, dejansko, lahko govorite z "več" ljudmi, medtem ko je vse, kar v resnici počnete, sporočanje informacijski službi...
Ne poskušam širiti negativnih občutkov o naših kitajskih partnerjih, pravim le, da jim morate privoščiti enako mero zaupanja in iskrenosti, kot jo oni nudijo vam, kar je nič. Njihovo delovanje je v povsem drugem svetu, in če vas zalotijo, boste prepuščeni sami sebi. Njihova prikritost se ne približa niti prodajalcem na srednjem nivoju temnega trga, delujejo pa prek WHATSAPP, zato bi vam to moralo povedati dovolj. Če ne morete ugotoviti, kako ravnati z njimi, in se 200-odstotno izolirati, jih ne smete; tako kot pri temnih trgih. LOKI je pred leti zaradi nesoglasja s prodajalcem mamil vdrl v njegove kapljice... LOKI se je smejal, ko je swat našel le kup ljudi, ki so streljali heroin... kljub temu je LOKI dobil dobro kapljico, ker je uporabil možnost escrow, ko je prodajalec trdil, da je bil paket že dostavljen... LOKI ni sprožil vprašanja, ampak je pravilno uporabil storitev in podaljšal rok. LOKI je bil označen za velikega prevaranta, ker ni takoj sprostil denarja! In LOKI bi sedel v zaporu zaradi nekega tepca prav ta trenutek, če ne bi imel LOKI svoje operacije pod nadzorom. Upoštevajte moj nasvet, nikoli ne morete biti preveč varni!

LOKI VE
 

Promotion

See my products
Seller
Joined
May 28, 2023
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Katere izdelke potrebujete?
Lahko vam povem, kako varno naročiti predhodne sestavine.
 
Top